Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Манчестерський університет був першим чинником транснаціональної освіти і зараз має 25-річний досвід роботи в цій галузі. Протягом багатьох років ми налагоджували міцні глобальні партнерські стосунки з корпораціями та провідними освітніми партнерами, і ми створили 6 глобальних центрів на 4 континентах: Манчестер, Дубай, Гонконг, Сан-Паулу, Шанхай та Сінгапур.

Наша традиція успіху в навчанні та дослідженні тягнеться понад 180 років, охоплюючи народження сучасного комп’ютера, розщеплення атома та основоположні принципи сучасної економіки. Багато інших інновацій, що змінюються у світі, мають своє коріння тут, в Манчестерському університеті. Посівши 2-е місце у Великобританії за рівнем «Науково-дослідна потужність» у Рамковій науковій роботі 2014 року, ми користуємось світовою репутацією наших піонерських досліджень, що покращує наш підхід до бакалаврського навчання на основі проблем.

Сінгапур, Центр Південно-Східної Азії

Дочірня компанія 100-відсоткового університету Манчестерського університету, Центр Південно-Східної Азії, встановила свою присутність у Сінгапурі з 1992 р. Та керує гнучким Глобальним MBA для професіоналів з різних культурних та професійних професій. Зараз він підтримує майже 300 студентів і закінчив понад 1600 студентів у регіоні Південно-Східної Азії та Океанії.

Наші міжнародні вчені подорожують світовим викладанням у наших 6 глобальних центрах. Багато наших науковців оснащені галузевими знаннями та широкими зв’язками з державними, приватними, включаючи організації третього сектору по всьому світу. Вони ведуть дебати, впливають на думку та політику та сприяють змінам.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

80 Робінсон-роуд №13-02 Сінгапур 068898

Реєстраційний номер CPE: 201022477R
Період: з 28 вересня 2020 року по 27 вересня 2024 року

Розташування

Сінгапур

Manchester Business School Pte Ltd

Address
80 Robinson Road #13-02
068898 Сінгапур, Сінгапур
Телефон
+65 6538 4470

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації