Прочитайте офіційний опис

Манчестерський університет був першим чинником транснаціональної освіти і зараз має 25-річний досвід роботи в цій галузі. Протягом багатьох років ми налагоджували міцні глобальні партнерські стосунки з корпораціями та провідними освітніми партнерами, і ми створили 6 глобальних центрів на 4 континентах: Манчестер, Дубай, Гонконг, Сан-Паулу, Шанхай та Сінгапур.

Наша традиція успіху в навчанні та дослідженні тягнеться понад 180 років, охоплюючи народження сучасного комп’ютера, розщеплення атома та основоположні принципи сучасної економіки. Багато інших інновацій, що змінюються у світі, мають своє коріння тут, в Манчестерському університеті. Отримавши 2-е місце у Великобританії за рівнем «дослідницької сили» у Рамковій науковій роботі 2014 року, ми користуємось світовою репутацією наших піонерських досліджень, що підсилює наш підхід до бакалаврату на основі проблем.

Сінгапур, Центр Південно-Східної Азії

100% дочірня компанія Манчестерського університету Центру Південно-Східної Азії зареєструвала свою присутність з 1992 року і працює гнучку Global MBA для професіоналів з різним досвідом. Зараз він підтримує майже 300 студентів і закінчив понад 1000 студентів у регіоні Південно-Східної Азії та Океанії.

Наші міжнародні вчені подорожують світовим викладанням у наших 6 глобальних центрах. Багато наших науковців оснащені галузевими знаннями та широкими зв’язками з державними, приватними, включаючи організації третього сектору по всьому світу. Вони ведуть дебати, впливають на думку та політику та сприяють змінам.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Реєстраційний номер CPE: 201022477R
Період: з 28 вересня 2016 року по 27 вересня 2020 року

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Глобальний MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Підніміть свої прагнення на цій міжнародній програмі МВА міжнародного класу, яка зосереджена на вас як лідера з самого початку. Від підприємництва до міжнародних фінансів ... [+]

Підніміть свої прагнення на цій міжнародній програмі МВА міжнародного класу, яка зосереджена на вас як лідера з самого початку. Від підприємництва до міжнародних фінансів ви будете мати вигоду від останнього мислення і відточувати навички, які будуть відрізняти вас від сучасного конкурентного ринку.

У січні-липні цього року світовий міжнародний MBA включає 18 місяців навчання, шестимісячний проект, особисті та професійні можливості для розвитку.... [-]

Сінгапур
Січень 2020
англійська
Заочне навчання
18 - 60 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Заочні і вечірні MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Келлі-Манчестер Global MBA пропонує подвійний досвід як британських, так і американських бізнес-шкіл, і поєднує в собі кращий в світі онлайн-навчання в галузі МВА з погли ... [+]

Келлі-Манчестер Global MBA пропонує подвійний досвід як британських, так і американських бізнес-шкіл, і поєднує в собі кращий в світі онлайн-навчання в галузі МВА з поглибленим, особистим навчанням у виборі 8 глобальних місць.

Окрім онлайн-навчання, цей гнучкий МВА включає в себе 18 днів викладання у всіх трьох житлових майстернях (разом із додатковою п'ятиденною майстерні у Вашингтоні).... [-]

Сінгапур
інформація
англійська
Заочне навчання
24 - 60 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Manchester Business School Pte Ltd
Address
55 Market Street, #05-01
048941 Сінгапур, Сінгапур
Веб-сайт
Телефон
+65 6538 4470