Прочитайте офіційний опис

Університет Манчестера був ранньою практикою транснаціональної освіти і тепер має 25-річний досвід у цій галузі. Протягом багатьох років ми створили міцні глобальні партнерські зв'язки з корпораціями та високопрофесійними освітніми партнерами, і ми створили 6 глобальних центрів на 4 континентах: Манчестері, Дубаї, Гонконгу, Сан-Паулу, Шанхаї та Сінгапуру.

Наша традиція успіху у навчанні та дослідженні триває понад 180 років, що охоплює народження сучасного комп'ютера, розщеплення атома та основи сучасної економіки. Сюди, у Манчестерському університеті, є багато інших світоглядних інновацій. У рейтингу 2-ої в Великобританії з точки зору "дослідницької потужності" в рамках програми Research Excellence Framework 2014 року ми користуємось глобальною репутацією наших новаторських досліджень, що покращує наш підхід, що базується на проблемах, для навчання студентів.

Сінгапур, Центр Південно-Східної Азії

Дочірня компанія, що належить 100% Манчестерського університету, Центр Південно-Східної Азії створила свою присутність з 1992 року, і працює гнучкий Global MBA для професіоналів з різноманітним досвідом. В даний час вона підтримує близько 300 студентів та має вищу освіту більше 1000 студентів у регіоні Південно-Східної Азії та Океанії.

Наші міжнародні академії подорожують навчанні світу у наших 6 глобальних центрах. Багато хто з наших науковців оснащені знаннями в галузі та широкими зв'язками з громадськістю, приватними особами, включаючи організації третього сектора у всьому світі. Вони ведуть дебати, впливають на думку та політику та змінюють рух.

Манчестерська школа бізнесу
CPE Номер реєстрації: 201022477R
Період: 28 вересня 2016 р. - 27 вересня 2020 р

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Глобальний MBA

Manchester Business School, Singapore Centre

Підніміть свої прагнення на цій міжнародній програмі МВА міжнародного класу, яка зосереджена на вас як лідера з самого початку. Від підприємництва до міжнародних фінансів ... [+]

Підніміть свої прагнення на цій міжнародній програмі МВА міжнародного класу, яка зосереджена на вас як лідера з самого початку. Від підприємництва до міжнародних фінансів ви будете мати вигоду від останнього мислення і відточувати навички, які будуть відрізняти вас від сучасного конкурентного ринку.

У січні-липні цього року світовий міжнародний MBA включає 18 місяців навчання, шестимісячний проект, особисті та професійні можливості для розвитку.... [-]

Сінгапур Singapore
Липень 2019
Заочне навчання
18 - 60 місяця
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Заочні і вечірні MBA

Manchester Business School, Singapore Centre

Келлі-Манчестер Global MBA пропонує подвійний досвід як британських, так і американських бізнес-шкіл, і поєднує в собі кращий в світі онлайн-навчання в галузі МВА з погли ... [+]

Келлі-Манчестер Global MBA пропонує подвійний досвід як британських, так і американських бізнес-шкіл, і поєднує в собі кращий в світі онлайн-навчання в галузі МВА з поглибленим, особистим навчанням у виборі 8 глобальних місць.

Окрім онлайн-навчання, цей гнучкий МВА включає в себе 18 днів викладання у всіх трьох житлових майстернях (разом із додатковою п'ятиденною майстерні у Вашингтоні).... [-]

Сінгапур Singapore
Липень 2019
Заочне навчання
24 - 60 місяця
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Manchester Business School Pte Ltd
Address
55 Market Street, #05-01
048941 Singapore, Сінгапур
Веб-сайт
Телефон
+65 6538 4470