Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Про UAEU

Арабські Емірати Університет Організації Об'єднаних (UAEU) є перш за все всеосяжним університетом в ОАЕ. Заснована в 1976 році покійного шейха Заїда бен Султана Аль Нахайяна, UAEU є всеосяжним, що виникають наукомістких університет, реєструючий близько 14 тисяч еміратських і іноземних студентів. Як флагман університету ОАЕ, UAEU пропонує повний спектр акредитованих високоякісних студентів і випускників програм через дев'ять коледжів, в тому числі бізнес-коледжу та економіки, один з найбільших академічних підрозділів. З визначною міжнародної факультету, впроваджений нового університетського містечка, а також повний спектр послуг підтримки студентів, UAEU пропонує живе середовище навчання, яка не має аналогів в ОАЕ.

Про ПБС

Коледж бізнесу і економіки (CBE) в Об'єднаних Арабських Еміратах університету запропонував бізнес-програми з сильною традицією якості викладання, наукових досліджень і обслуговування з 1977 року. CBE включила стандарти, встановлені AACSB International в стратегічному плануванні з 1993 року. В результаті, CBE був перший коледж бізнесу на Близькому Сході, щоб бути акредитовані AACSB в 2000 році. У 2012 році програма обліку досягнута відмінну акредитації, що допускається AACSB. Сьогодні, CBE має глобальне відмінність бути тільки бізнес-одиниці на Близькому Сході, акредитовані в бізнесі і бухгалтерського обліку.

Станом на 2015-2016 роки CBE включає в себе чотири академічних департаментів (бухгалтерський облік, управління бізнесом, економіка і фінанси, і статистика) з більш ніж 75 штатних викладачів і 20 штатних співробітників, що підтримують більше 3000 студентів і аспірантів в різних дипломних програм англійською мовою. CBE пропонує 10 ступеня бакалавра на головному кампусі в Аль-Айн в області бухгалтерського обліку, економіки, фінансів і банківської справи, управління інформаційними системами, а також статистичні дані, а також ділового адміністрування зі спеціалізацією в області підприємництва, управління людськими ресурсами та розвитку, маркетингу, управління ланцюгами поставок або поєднання двох з цих дисциплін. Майстер ділового адміністрування доступна в Абу-Дабі, Аль-Айн і Дубаї, і майстер професійного бухгалтерського обліку пропонується в Абу-Дабі. Докторську ступінь в галузі ділового адміністрування також доступна в Абу-Дабі.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

United Arab Emirates University, College of Business and Economics

Ласкаво просимо на сайт програми МВА в ОАЕ університету. Ми сподіваємося, що ви знайдете його корисним і інформативним. Наша програма МВА була створена в 2001 році на осн ... [+]

Ласкаво просимо на сайт програми МВА в ОАЕ університету. Ми сподіваємося, що ви знайдете його корисним і інформативним. Наша програма МВА була створена в 2001 році на основі чіткого, далекосяжні бачення університету канцлера під час Його Високість шейх Нахайян Mabarak Аль-Нахайян, про розміщення UAEU в авангарді науково-технічних місць навчання, який можна порівняти з іншими всесвітньо відомими університетами ,... [-]

Сполучені Арабські Емірати Abu Dhabi Al Ain
Серпень 2019
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою