Прочитайте офіційний опис

Університет Болтон мав успішну співпрацю з WINC RAK з 2008 року. Програми доступні для студентів і аспірантів рівні. Програми викладаються Великобританії і місцевих Репетитори посилання наставники UK з Університету Болтона буде також моніторинг програм. Студенти також будуть мати доступ до інтернет-об'єкта університету, такі як '' Moodle.

Курси

 • BA (з відзнакою) управління бізнесом
 • BA (Hons) Бухоблік
 • BA (з відзнакою) управління бізнесом (Top-Up)
 • Бакалавр (з відзнакою) управління бізнесом (Top-Up)
 • BA (Hons) Business Management (HRM)
 • BA (з відзнакою) Бізнес Менеджмент (маркетинг)
 • Бакалавр (з відзнакою) управління бізнесом
 • Бакалавр (з відзнакою) управління бізнесом (Top-вгору)
 • ба закон
 • MBA (Graduate)
 • MBA (долівка)
 • MBA (виконавчий)
 • Управління MSc проекту будівництва
 • Бакалавр (з відзнакою) обчислення
 • BSc (Hons) обчислення (дозаправка)
 • BEng (з відзнакою) електричне та електронна техніка (розширений стоячи)
 • MSc Інформаційні технології
 • MBA
 • BEng (з відзнакою) машинобудування
 • бакалавра Physcology
 • Бакалавр (з відзнакою) Кількість Геодезія та комерційних Mgmt

Університет Болтона

З студентства близько 11 000 ви отримаєте найкраще з усіх світів в Університеті Болтона. Ви будете ґрунтуватися на сучасному компактному університетському містечку, де ніхто не відчуває себе анонімним і, з невеликими навчальними групами на багатьох курсах, ви можете бути впевнені, що ви це ім'я, а не просто номер.

Сам Болтон є дружнім, процвітаюче місто, недалеко від великих міст Манчестера і Ліверпуля.

Наша якість викладання послідовно виграв вищі рейтинги від агентства можливі контролю якості уряду, і ми маємо професійну акредитацію для більш ніж 30 наших навчальних програм.

Є в даний час 192 Академічні співробітники з яких кандидатів наук 130 HOLD. Це являє 67,7% кандидатів наук серед викладацького складу.

Наша Ethos

Університет Болтон громадський ресурс для професійних знань та навчання, робота з і від імені людей і організацій для вирішення практичних завдань.

Ми твердо віримо, що навчання є основою для трансформації особистості і суспільства.

Ми безжалісний в нашому бажанні залишатися в курсі комерційної, соціальної, культурної та економічної зміни і включити його вплив на наших курсах і в нашій роботі з партнерами.

Ми святкуємо передового досвіду в інших і охоче приносять свою хорошу практику назад в університеті, і в наших партнерських відносин.

Ми пишаємося тим, що всі елементи суспільства повною мірою представлені серед наших співробітників, студентів і партнерських організацій.

Ми приймаємо різноманітність і значення різниці.

Ми покажемо, пристосовність, строгість і гнучкість у визначенні та задоволенні потреб окремих осіб і організацій.

Ми поважаємо і цінуємо традиційну роль і досягнення вчених та університетів, прагнучи створити модель вищої освіти, яка орієнтована на професіоналізм, інновації та застосування.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ця програма викладається в ОАЕ. Executive MBA є неповний робочий день програма для бізнес-професіоналів, які готуються стати топ-менеджери. Його увага зосереджена на розв ... [+]

Ця програма викладається в ОАЕ

The Програми MBA є неповною програмі для бізнес-професіоналів, які готуються стати топ-менеджерів. Його увага зосереджена на розвитку знань і розуміння питань стратегічного управління, щоб відобразити на і поліпшити бізнес і практики управління. Програма призначена для ластівчин хвіст до вимог повний робочий день.

Про курс

Незалежно від того, яка частина промисловості або комерції ви працюєте, звичайно Executive MBA не допоможе вам в отриманні критичного розуміння проблем і завдань, що стоять перед підприємствами і організаціями та надасть Вам аналітичні та критичні здібності для виявлення потенційних рішень. Ці якості шукав престижних роботодавців.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Аль Джазіра Аль Хамра
інформація
англійська
Заочне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ця програма викладається в ОАЕ. Майстер ділового адміністрування (MBA) є диплом про вищу освіту в діловому спілкуванні. Він також є одним з найбільш затребуваних градусів ... [+]

Ця програма викладається в ОАЕ

The Майстер ділового адміністрування (MBA) є диплом про вищу освіту в діловому спілкуванні. Він також є одним з найбільш затребуваних градусів у всьому світі через своєї цінності для людей у ​​бізнесі та адміністрації. Ступінь МВА можуть скористатися ті, у позиції в бізнесі та управлінні, особливо у виконавчій владі і керівних посадах.

Програма МВА дає вам цінні знання про бізнес і всіх пов'язаних з ним аспектів. Ви дізнаєтеся про бізнес-стратегій та концепцій, і як використовувати ці навички у практичному житті і в день в день бізнес-операцій. Цей курс навчить вас необхідними лідерськими і мережеві навички, які допоможуть відділив вас від тих, хто не має такий досвід, і може зробити вас лідером у вибраній області.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Аль Джазіра Аль Хамра
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

Ця програма викладається в ОАЕ. MBA Поповнити є швидка програма трек для тих, у кого вже є аспірантуру кваліфікації в управлінні. Ключовим елементом цієї програми є дисер ... [+]

Ця програма викладається в ОАЕ

The MBA Поповніть є швидка програма трек для тих, хто вже має кваліфікацію аспірантуру в галузі управління. Ключовим елементом цієї програми є дисертації MBA.

Кандидати будуть вивчати повний робочий день протягом двох триместрів, що менше, ніж повний календарний рік. Вони повинні будуть досвід роботи не менше двох років і в рівні кваліфікації 7, принаймні 100 кредитів на HE7.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Аль Джазіра Аль Хамра
інформація
англійська
Денне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою