Прочитайте офіційний опис

Домашній кампус університету MODUL знаходиться в Австрії, країні з 23 лауреатами Нобелівської премії, всі з яких отримали освіту в австрійських школах чи університетах. Австрія відома як міжнародний еталон якості та золотий стандарт для економістів, музикантів, композиторів, готельєрів та справді - науковців з економіки та бізнесу, а також досліджень та розвитку сталого розвитку.

Бренд MODUL виявляє більше 100 років досвіду в освіті. Модуль коледж, заснований у 1908 році, є професійно-технічною школою з найдовшою традицією в галузі туризму та освіти в світі. З 2007 року MODUL University Vienna пропонує сучасні освітні програми (BBA, BSc, MSc, MBA та PhD програми навчання) у сферах міжнародного менеджменту, нових медіа-технологій, державного управління, сталого розвитку та управління туризмом та гостинності.

MODUL University Vienna вважається провідним міжнародним приватним університетом Австрії та належить Віденській торгово-промисловій палаті, що є найбільшим постачальником приватної освіти в Австрії. Кампус університету розташований на Каленберг, мальовничому пагорбі з прекрасним видом на столицю Австрії.

У вересні 2016 року та після майже столітньої спадщини в австрійській освіті, освіта MODUL знайшла новий будинок-інтер'єр у Дубаї, ОАЕ - з інавгурацією MODUL University Dubai в 10 жовтня 2016 року.

MODUL University Dubai , дочірня компанія Dubai Investments, оголосила про те, що її основна галузь в Австрії - MODUL University Vienna, нещодавно зайняла 25 найкращих університетів у світі за більшістю цитованих опублікованих досліджень, що підтверджує високу якість своїх досліджень можливості та досвід.

У світлі 2016 року університет MODUL University of Dubai відкрив свій кампус як перший і єдиний австрійський університет на Близькому Сході. Заснований у самому серці Дубая, кампус пропонує програми бакалавра в галузі міжнародного менеджменту та управління туризмом та готельного господарства, програма магістра в галузі сталого розвитку , Менеджмент та політика, а також програми МВА з основними можливостями в галузі туризму

Заснована у Дубаї Інвестиції ПАТ та DACH Advisory, MODUL University Dubai пропонує ступені вищої освіти 360 ступенів у сфері бізнесу, туризму, гостинності, стабільності, державного управління та нових медіа-технологій, підприємництва, лідерства та інновацій, а також програми фундації та короткої професійної освіти. -курси

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

MODUL University Dubai

Майстер ділового адміністрування (MBA) - програма сумісного навчання, розроблена спеціально для професіоналів галузі, які хочуть розвивати свою кар'єру. ... [+]

Огляд MBA

Майстер ділового адміністрування (MBA) - програма сумісного навчання, розроблена спеціально для професіоналів галузі, які хочуть розвивати свою кар'єру.

Вона зосереджується на стратегічному аналізі та плануванні, міждисциплінарних навичках, управлінні цінністю та критичному мисленню.

Студенти будуть розвивати свої знання в основних ділових дисциплінах, включаючи управління людськими ресурсами, організаційна поведінка, бухгалтерський облік та фінанси, маркетинг та операції, інновації та підприємництво.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Дубай
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою