Прочитайте офіційний опис

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

З 1995 року Master Education International обслуговує свої афілійовані та асоційовані інститути на Близькому Сході, в Індії, на Далекому Сході та в їхній студентській спільноті, надаючи вищу освіту Великобританії, США та Індії. Його флагманські програми - MBA та BBA. МЕІ є партнером трьох органів Великобританії, які надають нагороди; QUALIFI, BTEC Edexcel і NCC Education та видатні університети, такі як Університет Болтона, Університет Міського Візиту США та Банаштальський університет (перераховані та рекомендовані Міністерством освіти, ОАЕ). MEI також є офісом за межами університету для дослідної програми, що веде до Ph.D.

МАЙСТЕР, що забезпечує якісну вищу освіту з доступністю в ОАЕ.

Master Education International надає освіту в галузі управління протягом останніх 24 років, маючи центри доставки в Дубаї, Шарджі та Абу-Дабі в ОАЕ, зі штаб-квартирою групи в Індії та її колегами в КСА та Сінгапурі. Ми обслуговуємо особливі потреби працюючих фахівців, проводячи інтерактивні заняття на основі контактів по п'ятницях та / або в суботу. Кредити, отримані в інших університетах, можуть бути передані, що дає вам змогу розпочати вищу освіту.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

Відгуки

"Майстри надавали мені варіанти різних визнаних університетів для програм МВА, які дають поглиблені знання для того, щоб бути конкурентоспроможними в цьому глобалізованому світі. Програма МВА надала безпосередню цінність, підвищуючи мою стратегічну обізнаність. Я не сумніваюся, що Майстри були абсолютно Кращий вибір для мене, і буде для більшості людей. "
- Амін Казі, виконавчий директор і GM Emirates Wet Wipes FZCO (RMB


"Я був з магістрами з липня 2011 року, я зробив свою ступінь бакалавра з маркетингу. Я був свідком дивовижного і висококваліфікованого факультету. В даний час я закінчую ступінь МВА з маркетингу. Я радий бути з майстрами". - Ala'aeddin MJ Tumalih, старший юрист, ACSS (Арабський банк Plc)

"Мені завжди було цікаво в MBA-HR і стурбовані тим, як керувати дослідженнями під час роботи, оскільки я вимагав достатньої кількості тренувань і занять після роботи. Рішенням було Master Education International. MEI допоміг мені професійно вдосконалюватися

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

Наші цілі

Надати спеціальну та якісну освіту для підготовки до професійних позицій у сучасному швидкодіючому світі, де мерітократія та кваліфікація є основою для прогресу.

Надання освітніх можливостей для клієнтів, які вже займаються бізнесом, дозволяючи їм виконувати свої цілі в галузі кар'єри, підвищуючи свою кваліфікаційну базу, не перериваючи їх покликання та не посягаючи на якість освіти.

Використовувати, де це необхідно, традиційні практики, сучасні методи та технології, щоб отримати найкращі переваги в процесі доставки, з тим щоб покращити та збагатити досягнення нашими клієнтами своїх освітніх та кар'єрних цілей.

Залишатися в ногу з новинками та розробляти нові методи та технології для надання освіти та компонентних матеріалів, а також адміністративних аспектів діяльності Інституту.

Для жителів ОАЕ: ДУБАЙ / ШАРЖА - п'ятничне ранок (09:00 - 12:30)
АБУ ДАБІ - Субота в другій половині дня (14:00 - 17:30)

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Річні програми MBA

Master Education International - Dubai / Sharjah

Студенти забезпечують 120 кредитів за 8-10 навчальних модулів в ОАЕ, де оцінка становить 100% за завданням, щоб подати заявку і завершити поповнення МВА Університету Болт ... [+]

Студенти забезпечити 120 кредитів на 8-10 викладаються модулів в ОАЕ, де оцінка становить 100% по поступку, застосувати і для завершення поповнення MBA в Університеті Bolton- Великобританії, в першу чергу на подання індивідуальної дисертації, викладав на факультеті університету. Студенти також можуть подати заявку на MBA Top Up від Університету Англії Раскін (Великобританія) або Університету Нортгемптона (Великобританія),... [-]

Сполучені Арабські Емірати Дубай Шарджа Абу-Дабі
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

A Glimpse of the Learning Environment at Master Education International (Master Institute) and the actual MBA class.

Testimonial from MBA Student

Testimonial from MBA Student

Master - (Al Sharq) Studies Institute
Address
117149 Dubai Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Веб-сайт
Телефон
+971 6 548 2102
Address
Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Шарджа, Шарджа, Сполучені Арабські Емірати