Прочитайте офіційний опис

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

З 1995 року Master Education International обслуговує свої афілійовані та асоційовані інститути на Близькому Сході, в Індії, на Далекому Сході та в їхній студентській спільноті, надаючи вищу освіту Великобританії, США та Індії. Його флагманські програми - MBA та BBA. МЕІ є партнером трьох органів Великобританії, які надають нагороди; QUALIFI, BTEC Edexcel і NCC Education та видатні університети, такі як Університет Болтона, Університет Міського Візиту США та Банаштальський університет (перераховані та рекомендовані Міністерством освіти, ОАЕ). MEI також є офісом за межами університету для дослідної програми, що веде до Ph.D.

МАЙСТЕР, що забезпечує якісну вищу освіту з доступністю в ОАЕ.

Master Education International надає освіту в галузі управління протягом останніх 24 років, маючи центри доставки в Дубаї, Шарджі та Абу-Дабі в ОАЕ, зі штаб-квартирою групи в Індії та її колегами в КСА та Сінгапурі. Ми обслуговуємо особливі потреби працюючих фахівців, проводячи інтерактивні заняття на основі контактів по п'ятницях та / або в суботу. Кредити, отримані в інших університетах, можуть бути передані, що дає вам змогу розпочати вищу освіту.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

Відгуки

"Майстри надавали мені варіанти різних визнаних університетів для програм МВА, які дають поглиблені знання для того, щоб бути конкурентоспроможними в цьому глобалізованому світі. Програма МВА надала безпосередню цінність, підвищуючи мою стратегічну обізнаність. Я не сумніваюся, що Майстри були абсолютно Кращий вибір для мене, і буде для більшості людей. "
- Амін Казі, виконавчий директор і GM Emirates Wet Wipes FZCO (RMB


"Я був з магістрами з липня 2011 року, я зробив свою ступінь бакалавра з маркетингу. Я був свідком дивовижного і висококваліфікованого факультету. В даний час я закінчую ступінь МВА з маркетингу. Я радий бути з майстрами". - Ala'aeddin MJ Tumalih, старший юрист, ACSS (Арабський банк Plc)

"Мені завжди було цікаво в MBA-HR і стурбовані тим, як керувати дослідженнями під час роботи, оскільки я вимагав достатньої кількості тренувань і занять після роботи. Рішенням було Master Education International. MEI допоміг мені професійно вдосконалюватися

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

Наші цілі

Надати спеціальну та якісну освіту для підготовки до професійних позицій у сучасному швидкодіючому світі, де мерітократія та кваліфікація є основою для прогресу.

Надання освітніх можливостей для клієнтів, які вже займаються бізнесом, дозволяючи їм виконувати свої цілі в галузі кар'єри, підвищуючи свою кваліфікаційну базу, не перериваючи їх покликання та не посягаючи на якість освіти.

Використовувати, де це необхідно, традиційні практики, сучасні методи та технології, щоб отримати найкращі переваги в процесі доставки, з тим щоб покращити та збагатити досягнення нашими клієнтами своїх освітніх та кар'єрних цілей.

Залишатися в ногу з новинками та розробляти нові методи та технології для надання освіти та компонентних матеріалів, а також адміністративних аспектів діяльності Інституту.

Для жителів ОАЕ: ДУБАЙ / ШАРЖА - п'ятничне ранок (09:00 - 12:30)
АБУ ДАБІ - Субота в другій половині дня (14:00 - 17:30)

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Річні програми MBA

Master Education International - Dubai / Sharjah

Студенти забезпечують 120 кредитів за 8-10 навчальних модулів в ОАЕ, де оцінка становить 100% за завданням, щоб подати заявку і завершити поповнення МВА Університету Болт ... [+]

Студенти забезпечити 120 кредитів на 8-10 викладаються модулів в ОАЕ, де оцінка становить 100% по поступку, застосувати і для завершення поповнення MBA в Університеті Bolton- Великобританії, в першу чергу на подання індивідуальної дисертації, викладав на факультеті університету. Студенти також можуть подати заявку на MBA Top Up від Університету Англії Раскін (Великобританія) або Університету Нортгемптона (Великобританія),... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai Sharjah Abu Dhabi
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

A Glimpse of the Learning Environment at Master Education International (Master Institute) and the actual MBA class.

Testimonial from MBA Student

Testimonial from MBA Student

Address
Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
Master - (Al Sharq) Studies Institute
Address
117149 Dubai Dubai, Dubai, Сполучені Арабські Емірати
Веб-сайт
Телефон
+971 6 548 2102