Master Education International - Dubai / Sharjah

Введення

Прочитайте офіційний опис

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

З 1995 року Master Education International обслуговує свої афілійовані та асоційовані інститути на Близькому Сході, в Індії, на Далекому Сході та в їхній студентській спільноті, надаючи вищу освіту Великобританії, США та Індії. Його флагманські програми - MBA та BBA. МЕІ є партнером трьох органів Великобританії, які надають нагороди; QUALIFI, BTEC Edexcel і NCC Education та видатні університети, такі як Університет Болтона, Університет Міського Візиту США та Банаштальський університет (перераховані та рекомендовані Міністерством освіти, ОАЕ). MEI також є офісом за межами університету для дослідної програми, що веде до Ph.D.

МАЙСТЕР, що забезпечує якісну вищу освіту з доступністю в ОАЕ.

Master Education International надає освіту в галузі управління протягом останніх 24 років, маючи центри доставки в Дубаї, Шарджі та Абу-Дабі в ОАЕ, зі штаб-квартирою групи в Індії та її колегами в КСА та Сінгапурі. Ми обслуговуємо особливі потреби працюючих фахівців, проводячи інтерактивні заняття на основі контактів по п'ятницях та / або в суботу. Кредити, отримані в інших університетах, можуть бути передані, що дає вам змогу розпочати вищу освіту.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

Відгуки

"Майстри надавали мені варіанти різних визнаних університетів для програм МВА, які дають поглиблені знання для того, щоб бути конкурентоспроможними в цьому глобалізованому світі. Програма МВА надала безпосередню цінність, підвищуючи мою стратегічну обізнаність. Я не сумніваюся, що Майстри були абсолютно Кращий вибір для мене, і буде для більшості людей. "
- Амін Казі, виконавчий директор і GM Emirates Wet Wipes FZCO (RMB


"Я був з магістрами з липня 2011 року, я зробив свою ступінь бакалавра з маркетингу. Я був свідком дивовижного і висококваліфікованого факультету. В даний час я закінчую ступінь МВА з маркетингу. Я радий бути з майстрами". - Ala'aeddin MJ Tumalih, старший юрист, ACSS (Арабський банк Plc)

"Мені завжди було цікаво в MBA-HR і стурбовані тим, як керувати дослідженнями під час роботи, оскільки я вимагав достатньої кількості тренувань і занять після роботи. Рішенням було Master Education International. MEI допоміг мені професійно вдосконалюватися

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

Наші цілі

Надати спеціальну та якісну освіту для підготовки до професійних позицій у сучасному швидкодіючому світі, де мерітократія та кваліфікація є основою для прогресу.

Надання освітніх можливостей для клієнтів, які вже займаються бізнесом, дозволяючи їм виконувати свої цілі в галузі кар'єри, підвищуючи свою кваліфікаційну базу, не перериваючи їх покликання та не посягаючи на якість освіти.

Використовувати, де це необхідно, традиційні практики, сучасні методи та технології, щоб отримати найкращі переваги в процесі доставки, з тим щоб покращити та збагатити досягнення нашими клієнтами своїх освітніх та кар'єрних цілей.

Залишатися в ногу з новинками та розробляти нові методи та технології для надання освіти та компонентних матеріалів, а також адміністративних аспектів діяльності Інституту.

Для жителів ОАЕ: ДУБАЙ / ШАРЖА - п'ятничне ранок (09:00 - 12:30)
АБУ ДАБІ - Субота в другій половині дня (14:00 - 17:30)

Розташування

Дубай

Master - (Al Sharq) Studies Institute

Address
117149 Dubai Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 6 548 2102

Шарджа

Address
Suite 304, Iran Insurance Building,
Opp. Dubai Islamic Bank,
Immigration Road, Sharjah,
United Arab Emirates

61142-Sharjah Шарджа, Шарджа, Сполучені Арабські Емірати