GLC University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

З моменту свого створення в 2000 році ми надаємо високоякісну освіту, яка є акредитованою і визнаною в усьому світі, а також доступною через привабливі структури зборів.

Наші програми на додану вартість надають людям реальну можливість досягти своїх цілей і завдань.

Що ми робимо

Ми пропонуємо регулярні заняття, п'ять днів на тиждень, як уранці, так і ввечері.

Крім того, з розвитком технологій, ми можемо задовольнити працюючих професіоналів, які потерпають на деякий час, надаючи навчальні матеріали через онлайн-платформи навчання разом з заздалегідь запланованими консультаціями.

Ми працюємо з нашими університетами-партнерами у Великобританії та Малайзії. Надання курсів та підготовка та надання допомоги нашим зареєстрованим студентам для досягнення бажаних ступенів від наших університетів-партнерів.

Велика Британія залишається всесвітньо відомою своєю кваліфікацією вищої освіти, і наша увага полягає в тому, щоб забезпечити їх через наші найсучасніші об'єкти в Дубаї, що дозволяє працюючим фахівцям досягти бажаного ступеня MBA всього за 10 місяців.

Більш того, ці програми допомагають нашим студентам заробляти цінних балів, додаючи цінності своїм повноваженням щодо їхніх заяв у відділах імміграції різних країн.115824_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpgDylan Gillis / Unsplash

Партнерські установи GLC

ATHE

Ми є акредитованим навчальним центром для ATHE з Великобританії для їх програм на рівні 3, 4, 5 і 5 рівнів. Кваліфікація від ATHE регулюється OFQUAL.

Університет Глостершира

Університет, що отримав звання «TEF Silver» у 2017 році, надає високоякісне навчання, забезпечуючи відповідність результатів навчання студентам. Крім того, вони постійно перевищують «жорсткі національні вимоги до якості» для вищої освіти у Великобританії.

Університет Ацтека

Universidad Azteca - приватний університет в Чалько, Мексика, визнаний офіційною діяльністю досліджень, присвоєних Федеральним міністром освіти (RVOE) і акредитованим Федеральним міністерством освіти Республіки.

Що таке Ofqual?

Управління кваліфікаційних та екзаменаційних правил (Ofqual) є регулятором кваліфікацій, іспитів та оцінок в Англії та регулятором професійної кваліфікації в Північній Ірландії. Вона відповідає за те, щоб усі кваліфікації та оцінювання відповідали високим стандартам якості шляхом моніторингу організацій, що оцінюють, оцінок та іспитів та вжиття необхідних заходів для забезпечення того, щоб кваліфікація відповідала потребам учнів, вищих навчальних закладів та роботодавців. The Ofqual відповідає перед Парламентом і Асамблеєю Північної Ірландії.

Що таке ATHE?

Нагороди за навчання і вищу освіту забезпечують широкий спектр кваліфікацій, таких як адміністративний менеджмент і бізнес, щоб назвати декілька. Учні ATHE можуть скоротити кількість часу та грошей, які вони витрачають на досягнення ступеня більш ніж наполовину. Це пояснюється тим, що ATHE має спеціальні домовленості з низкою університетів, які дозволяють учням пропускати цілий рік вивчення ступеня за кожний рівень, який вони досягають з ATHE.

ATHE регулюється Ofqual (регулюючим органом в Англії) і затверджений Органом з людського розвитку (KHDA). Це дає змогу студентам навчатися в різних університетах Великобританії та будь-якого університету в Дубаї, ОАЕ.

До кого звертається GLC?

Ми орієнтуємося на молодих випускників середніх шкіл, які хотіли б навчатися в університетському містечку як студентів, що закінчують навчання, випускників шкіл або випускників, а також працюючих дорослих.

Розташування

Дубай

Address
2nd Floor Almulla Plaza Iqra Management Consultancy
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія