Прочитайте офіційний опис

Про школу

МСМ була заснована в Нідерландах, його походження сходить до 1952 року і поставляє свою програму EMBA в Румунії з 2010 року. Маастрихт школа менеджменту, яка відзначила своє 60-річчя в 2012 році, має своє коріння в Інституті науки управління Технічного університету в Делфті, починаючи з 1952 року. У 1989 році школа переїхала в історичній частині міста Маастріхт і в 1993 році її назва була змінена на Маастрихтського школи менеджменту. В якості ключового гравця в глобальній галузі освіти, МСМ є одним з небагатьох шкіл управління, які систематично поєднують в собі освіту, технічну допомогу та дослідження в своїх професійних послуг. З більш ніж 2000 студентів щорічно отримуючи вищу освіту в більш ніж 20 країнах, МСМ є найбільшим і найбільш міжнародна школа бізнесу в Нідерландах. MSM пропонує свою інформаційно-пропагандистську MBA, по всьому світу завдяки партнерству з шанованих навчальних закладів в кожному місцевому ринку. Маастрихт школа управління Румунії була створена деякими з Romania`s найбільш шанованих освітніх лідерів минулого десятиліття: Дора Surugiu, Адріан Станчу і Oliver Olson.

В якості одного з ключових глобальних навчальних закладів, у нас є більше 2000 студентів, які закінчують щороку в більш ніж 20 країнах. Різноманітність наших інформаційно-пропагандистських програм має велике значення для міжнародної точки зору МСМ на бізнес / дослідження - програма доступна на трьох континентах (Європа, Азія і Африка). МСМ є, таким чином, найбільшим і найбільш міжнародна школа бізнесу активна в Румунії.

Місія Маастрихта школи управління Румунії:

Ми визнаємо, в кожного студента внутрішню іскру, ми тоді дати знання і зміцнити характер, в результаті чого студенти разом з викладачами та колегами, які поділяють наші цінності, так що врешті-решт, випускники стають агентами змін нашого бізнесу і потреба спільноти.

ЦІННОСТІ:

Ця школа об'єднує людей, які поділяють ті ж цінності: чесність, відкритість до саморефлексії, постійну потребу в само-розвитку, поваги до суспільства, проактивного оптимізм і мужність, щоб кинути виклик статус-кво.

Ми будемо створювати Змінити Агенти надаючи ступінь магістра ділового адміністрування (MBA), яка грунтується на наступних Результати навчання: мета-результатів навчання

Цілісна оцінка (HA) Персональна відповідальність (PR) Лідерство Ставлення (LA) Системи і стратегічне мислення (SST) Командна робота і співпраця (TWC)

Результати Зміст курсу

Business Management (B) Розвиток ринку (M) Люди розвитку (P) Бізнес-стратегія (S) Прийняття рішень в країнах, що розвиваються ринків (E)

визначення зміна агента

Наш успіх у створенні агентів змін буде визначатися шляхом вимірювання наших студентів і випускників проти наступних якостей:

Автономна (PR, LA) Ставить під сумнів статус-кво (LA, HA) Маючи змінити свою поведінку (PR, LA, P) Здатність аналізувати навколишнє середовище (HA, SST, E) У стані зрозуміти відмінності в різних ситуаціях (SST, B) Відшукання істини (HA, SST) Є бачення (HA, SST, LA, S, M) Невблаганний досягнення цілей в особі опозиції (S, Л., Е) Сміливість до закону (PR, LA) Зачіпається Інші (TWC, P, LA)

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Maastricht School of Management Romania

2 роки, неповний робочий день програма МСМ Румунія EMBA забезпечує впроваджений післядипломна освіта в галузі ділового адміністрування для фахівців середньої ланки з мето ... [+]

Виконавчий програми MBA 2 роки, неповний робочий день програма МСМ Румунія EMBA забезпечує впроваджений післядипломна освіта в галузі ділового адміністрування для фахівців середньої ланки з метою просування своїх знань і практики управління і навчати їх вести в динамічному глобальної бізнес-середовищі.

EMBA в даний час пропонується спільно МСМ і Асоціацією МСМ в Бухаресті в форматі вихідні. Програма сприяє викладачів і співробітників, які успішно справляються і викладав в визнаних бізнес-шкіл по всьому світу протягом попереднього десятиліття. Ступінь присуджуватися успішних учасників будуть нагороджені виключно МСМ.... [-]

Румунія Bucharest
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою