Прочитайте офіційний опис

University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) є всесвітньо відомим як одна з небагатьох ділових шкіл в Африці з престижною акредитацією з потрійною короною з підтримкою EQUIS (Європейський фонд розвитку менеджменту), AACSB (Асоціація Advance Collegiate Schools of Business) та AMBA (Асоціація МВА).

Як провідна школа, що має більше п'яти десятиліть досвіду на ринку, що розвивається, GSB несе відповідальність за участь у соціально-політичному та економічному контексті. Навчання, навчання та дослідження спрямовані на створення більш економічно процвітаючого, більш рівноправного та більш інтегрованого континенту. Школа постійно інвестує в якісну стипендію та міцні партнерські відносини для підтримки цих цілей за допомогою таких ініціатив, як Allan Gray Center for Values ​​Based Leadership, Bertha Center for Social Innovation and Entrepreneurship, Академія Підприємницького Розвитку Раймонда Акерман та Space Solution Solutions .

Наші провідні академічні програми структуровані для вдосконалення професійних знань, посилення лідерських здібностей та надання індивідуумам навичок і впевненості, необхідних для розробок інноваційних нових ідей у ​​фінансово здорових, довгострокових рішеннях з розробки.

Наше пропозиція включає в себе:

  • Аспірантський диплом з практики управління (PGDip)
  • Магістр ділового адміністрування (MBA)
  • Магістр ділового адміністрування, що спеціалізується на Executive Management (EMBA)
  • Магістр комерції в галузі фінансів розвитку (MCOM)
  • Магістр філософії, що спеціалізується на інклюзивній інновації (MPHIL)
  • Доктор філософії, що спеціалізується на бізнес-адміністрування (PhD)
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

University of Cape Town Graduate School of Business

GSB MBA, що спеціалізується на Executive Management (EMBA), - це приклад навчання для керівників і керівників, які допоможуть вам розвинути вашу виконавчу роль, щоб вона ... [+]

GSB MBA, що спеціалізується на Executive Management (EMBA), - це приклад навчання для керівників і керівників, які допоможуть вам розвинути вашу виконавчу роль, щоб вона була більш досконалою та цілеспрямованою. Програма розвиватиме вашу присутність, концептуальні здібності, практичну мудрість та розсудливість, щоб ви могли визначати пріоритети у складних ситуаціях та ефективно реалізувати.

... [-]
Південно-Африканська Республіка Кейптаун
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MBA

University of Cape Town Graduate School of Business

Програма GSB MBA складається з уточнення ваших професійних знань, стимулювання вашої фантазії та надання вам навичок та впевненості, необхідних для реалізації ваших амбіц ... [+]

Програма GSB MBA складається з уточнення ваших професійних знань, стимулювання вашої фантазії та надання вам навичок та впевненості, необхідних для реалізації ваших амбіцій. Ви навчитесь бачити світ, що це таке, і що це може стати, і дізнатись, як можна перетворити прості натхнення у важливі ділові рішення.

Програма також дасть вам міцну основу в міжнародному бізнесі, зосереджуючи увагу на ринках, що розвиваються. Бізнес на ринках, що розвиваються, стикається з високою ступенем невизначеності, складності та часто надмірною нерівністю. Такий світ потребує нових ідей та рішень, і ми зосереджуємо нашу енергію на розробці навчань і досліджень, які відповідають цій потребі.... [-]

Південно-Африканська Республіка Кейптаун
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MBA Student Journey