University of Cape Town Graduate School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Приєднуйтесь до нас на одному з майбутніх наших віртуальних інформаційних сесій, щоб дізнатися більше про наші програми. Дізнайтеся більше тут.

University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) є всесвітньо відомим як одна з небагатьох ділових шкіл в Африці з престижною акредитацією з потрійною короною з підтримкою EQUIS (Європейський фонд розвитку менеджменту), AACSB (Асоціація Advance Collegiate Schools of Business) та AMBA (Асоціація МВА).

Як провідна школа, що має більше п'яти десятиліть досвіду на ринку, що розвивається, GSB несе відповідальність за участь у соціально-політичному та економічному контексті. Навчання, навчання та дослідження спрямовані на створення більш економічно процвітаючого, більш рівноправного та більш інтегрованого континенту. Школа постійно інвестує в якісну стипендію та міцні партнерські відносини для підтримки цих цілей за допомогою таких ініціатив, як Allan Gray Center for Values ​​Based Leadership, Bertha Center for Social Innovation and Entrepreneurship, Академія Підприємницького Розвитку Раймонда Акерман та Space Solution Solutions .

Наші провідні академічні програми структуровані для вдосконалення професійних знань, посилення лідерських здібностей та надання індивідуумам навичок і впевненості, необхідних для розробок інноваційних нових ідей у ​​фінансово здорових, довгострокових рішеннях з розробки.

Наше пропозиція включає в себе:

  • Аспірантський диплом з практики управління (PGDip)
  • Магістр ділового адміністрування (MBA)
  • Магістр ділового адміністрування, що спеціалізується на Executive Management (EMBA)
  • Магістр комерції в галузі фінансів розвитку (MCOM)
  • Магістр філософії, що спеціалізується на інклюзивній інновації (MPHIL)
  • Доктор філософії, що спеціалізується на бізнес-адміністрування (PhD)

Розташування

Кейптаун

Address
GSB International Relations
Breakwater campus
8 Portswood Road
V&A Waterfront

8000 Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка