Прочитайте офіційний опис

112357__APT8752.jpg

Ви плануєте розпочати програму Executive MBA, і ви шукаєте правильний напрямок для вас? Приєднуйтесь до нас на вебінарі 26 березня, 17:00
Зареєструйтеся тут - https://link.do/yKdSJ


Про нас

Warsaw University Of Technology Business School входить до числа кращих польських шкіл, які пропонують якісну управлінську освіту. Школа діє більше 27 років. Вона регулярно входить до переліку національних рейтингів і постійно вдосконалює свої позиції в міжнародних рейтингах. Метою школи є виховання сьогоднішніх менеджерів, які чітко розуміють сучасний світ, а також власну роль лідерів бізнесу. Наша місія полягає в тому, щоб розвивати відповідальних лідерів, які здатні керувати іншими, і які постійно працюють над власними знаннями, навичками і талантами.

Наша місія - розвивати відповідальних лідерів.

Школа для лідерів

Сучасна економіка та суспільство потребують реальних лідерів - лідерів, які здатні планувати стратегічно, діючи відповідально, ефективно вирішуючи проблеми, беручи розрахований ризик і ділячись своїм ентузіазмом з іншими. Вони повинні розвивати свої управлінські та підприємницькі навички та мати глибоке розуміння економіки та власної організації. Лідери також повинні бути відкритими, гнучкими і мати можливість пристосуватися до змін, що відбуваються в їхньому середовищі.

WUT Business School формує людей, які розуміють точку зору інших, переконують і ведуть інших людей.

Європейський експеримент

Warsaw University Of Technology Business School була створена в 1991 році в результаті сміливого експерименту. Вона була створена спільно чотирма інституціями: найкращим польським технічним університетом, Варшавським технологічним університетом і трьома престижними бізнес-школами із Західної Європи - HEC School of Management (Париж, Франція), Лондонська бізнес-школа (Великобританія) і NHH Норвезька школа економіки. (Берген, Норвегія). Таким чином, з самого початку бізнес-школа WUT мала справді міжнародний характер, який успішно підтримувався завдяки постійній участі засновників. Протягом багатьох років школа була членом Європейського фонду розвитку менеджменту, створеного провідними європейськими школами менеджменту.

110414_inauguracja2018-64.jpg

Найвища якість освіти

Warsaw University Of Technology Business School розробив власну модель освіти , що реагує на складність сучасного світу та високі очікування, з якими стикаються лідери. Модель побудована на трьох опорах:

  • розвиток знань і навичок
  • використання знань на практиці
  • особистісний розвиток студентів

Наша модель орієнтована на розуміння складності сучасної економіки та суспільства, взаємозв'язку між різними сферами діяльності, а також розуміння проблем, з якими стикаються лідери. Незалежні команди, що складаються з польських та зарубіжних вчених та практиків бізнесу, переконують, що навчальні програми залишаються найвищої якості.

Ми пишаємося тим, що надаємо освіту, яка відповідає очікуванням наших студентів.

Мережа випускників

Окрім якості освіти, мережа випускників МВА є найбільшою перевагою WUT Business School . Наші випускники розповсюджуються по всьому світу, займають високі посади в організаціях і часто, розробляють власні підприємства. Завдяки спільній мережі випускників, наші випускники створюють унікальні можливості для бізнесу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Warsaw University Of Technology Business School

Програма Executive MBA, запропонована Варшавським технологічним університетом, найкращим технічним університетом у Польщі, характеризується реальним підходом у поєднанні ... [+]

Залучення до майбутнього через нові технології

Престижна, міжнародна заочна програма навчання англійською мовою

Програма Executive MBA, запропонована Варшавським університетом

Технології, кращого технічного університету в Польщі, характеризується реальним підходом у поєднанні з видатним академіком

стандарти і глибоке розуміння технологій завтрашнього дня. Дизайн програми EMBA був розроблений з метою задоволення очікувань менеджерів високого та середнього рівня. Наша програма відкриває нові горизонти і дозволяє зрозуміти останні... [-]

Польща Варшава
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Graduates' Opinions

Graduation Executive MBA Katalyst