Прочитайте офіційний опис

Університет Варшава управління

Варшавський університет управління, створена в 1995 році, є одним з найстаріших приватних коледжів в Польщі. В даний час він навчається більше 6000 студентів і має більш ніж 37.000 випускників. Його факультет складається з досвідчених і творчих дослідників і викладачів.

Університет Варшава Управління пропонує своїм абітурієнтам винятково сприятливі умови для навчання в кампусі третього тисячоліття. Це добре обладнаний комплекс архітектурних навчальних житло численні лекційні кімнати, лабораторії, комп'ютерні класи, лінгафонні кабінети і.

Університетський комплекс має також рекреаційних об'єктів, таких як сучасний басейн, спортивний зал, і тренажерний зал. У будівлі є буфет і великий їдальнею .Reasonable ціни і гарне меню повинно задовольнити і тих, важко догодити. Студентський гуртожиток вміщує 300 студентів в одномісних, двох людей і трьох-місних номерах, а також люкси. Всі номери мають доступ до Інтернету. Підземна парковка надається за розумну ціну.

Студенти дослідження:

Програми бакалаврату

Адміністрація управління міжнародні зв'язки Педагогіка Європейські дослідження політологія Національна Безпека

Ступінь програми Інженера

Комп'ютерна інженерія Управління виробництвом та інженерно

Аспірантура:

Програмами магістратури

закон Адміністрація управління міжнародні зв'язки Педагогіка психологія

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • полірувати

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Аспірант Магістр досліджень ділового адміністрування є одним з найпрестижніших і визнаних у світі управлінських кваліфікації, призначених для людей, бізнесу і вищого кері ... [+]

Виконавчий Майстер ділового адміністрування

Аспірант Виконавчий Майстер ділового адміністрування дослідження серед найпрестижніших і визнаних у світі управлінських кваліфікації, призначених для людей, бізнесу і вищого керівництва. Навчальна програма досліджень EMBA дозволяє ефективно завершення академічної освіти в галузі управління та бізнесу. Випускники EMBA аспірантуру, отримати перевагу над конкуренції та підвищити їх цінність і привабливість на ринку праці.... [-]

Польща Варшава
Жовтень 2019
англійська,полірувати
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою