Прочитайте офіційний опис

еКраківська школа бізнесу в Краківському університеті економіки (CSB CUE) присутній на ринку освітніх послуг з 1991 року. Школа пропонує навчання MBA, курси підвищення кваліфікації, і це надає консалтингові дослідження і видавничі послуги. CSB CUE постійно вдосконалює свою пропозицію, адаптуючи її до вимог сучасного ринку. Динамічний розвиток і успіх призводить до високого становища школи в польських рейтингах викликані все більше і більше визнання на міжнародній арені. Краківська школа бізнесу CUE зберігає постійну співпрацю з підприємствами, культурними центрами, університетами, після середньої школи і місцевих коледжів, як в Польщі, так і за кордоном. Вона є частиною міжнародного співтовариства, який надає можливість зустрітися з діловими партнерами з різних країн світу для обміну досвідом і компетенціями, щоб отримати доступ до глобальної мережі освітніх установ, організацій державного сектора і консалтингових фірм.

Партнерами школи є: Санкт-Галлен Business School (Швейцарія), Еколь де управління Нормандський, ESC Клермон Вища школа менеджменту / Groupe ESC Клермоне (Франція), Університет Кларка, Suffolk University Sawyer Business School, Рузвельт університет, Heller коледж бізнес, Grand Valley державного університету (США), Стокгольм Business School (Швеція), університет Йоганнесбурга (ПАР), академія економічних наук Молдови (Молдова), банківський університет (Україна).

З 2011 року CSB CUE був членом EFMD - Європейського фонду розвитку менеджменту.

Основна мета Школи є зосередитися на розширеній співпраці з діловим світом. Він упевнений, що знання, які передаються студентам було тісно пов'язане з діловою практикою, тому що тільки тоді випускники матимуть сильні позиції на ринку праці і буде розвиватися польського підприємництва.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Інноваційні магістерські програми МВА CSB організовуються Краківською школою бізнесу CUE у співпраці з Університетом Кларка в Вустері (США). Ці дослідження створені в пер ... [+]

MBA CSB Master

Інноваційні магістерські програми МВА CSB організовуються Краківською школою бізнесу CUE у співпраці з Університетом Кларка в Вустері (США).

Ці дослідження створені в першу чергу для людей, які бажають почати свою кар'єру в бізнесі (молодший менеджмент).

MBA CBA МАЙСТЕР ПРОГРАМА:Кількість годин: 2 160 годин (480 годин заняття та 1 680 годин індивідуального проекту)Майстер-магістр MBA CSB протягом останніх чотирьох семестрів, в ході яких проводяться класи, розділені на компетенціюПрикладна мова: англійська 100%Класи вихідного дня проводяться в п'ятницю (з 15.00 до 21.00), у суботу та неділю з 8.00 до 16.00. Зустрічі проводяться раз або два раз на місяць.Вартість магістерської програми МВА CSB: 6 900 євро (можлива оплата в розстрочку), 200 євро неоплатаПартнерська школа: Університет Кларка в Вустері (США)Мета програми... [-]
Польща Краків
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою