Прочитайте офіційний опис

Сулеман Давуд школа бізнесу (SDSB) протягом багатьох років

Бізнес-школа, заснована в 1986 році, був першим з шкіл в Лахорі університету управління наук (LUMS).

Потреба в складних і відповідну навчальну програму запропонував використовувати тематичні дослідження, а не звичайні лекції поширювати знання. Це рішення було підтримано тісну співпрацю з Гарвардської бізнес-школи та Університету Західного Онтаріо (UWO), обидва з яких є піонерами в цій викладання філософії.

У той же час, прихильність по відношенню до академічної і професійної кваліфікації підтримується в «Виїзний комісією», що включає в себе вчених і адміністраторів з всесвітньо відомих університетів і інститутів, в тому числі Гарвард, UWO, IMD, Кембридж, Стенфорд, МакГілл і Азіатського інституту управління.

Школа пропонує різноманітні програми, включаючи інтенсивну очного MBA, в уїк-енду Executive MBA, керівництво PhD курс на основі і програм бакалаврату зі спеціалізацією в області бухгалтерського обліку і фінансів та управління науки. Крім того, Центр Раузинг Executive Development (REDC) пропонує короткі програми тривалості для керівників. Школа також проводить сувору економічну та управління науковими дослідженнями в рамках стратегічних секторів науково-дослідний центр, Центр розвитку соціального підприємництва та науково-дослідного центру Case.

LUMS підтримує тісні відносини з діловим світом, який виступає в якості джерела рекомендацій та інформації. Ця взаємодія не тільки допомагає зберегти навчальну програму, що має відношення до потреб бізнес-організацій, а й гарантує, що студенти піддаються динаміки корпоративного світу.

Бізнес-лідери активно взаємодіють як з викладачами і студентами за допомогою частих візитів, семінарів і в якості запрошених ораторів і їх перспективи збагачення класі досвід. Крім того, в галузі зв'язку посилюються за рахунок залучення викладачів МВА в галузі викладання і навчання в програмах розвитку виконавчої, які відвідували щорічно понад 2000 керівників вищої ланки і менеджерів з корпоративного світу.

Ми прагнемо забезпечити для змінюються освітніх потреб культурного розмаїття і географічно розосереджених тіла студента з підготовки їх у навчанні, особисто, і професійно, а також шляхом надання їм доступу до можливостей, щоб зробити різницю.

Три десятиліття і більше 2000 випускників по тому він займає, як один з кращих бізнес-шкіл в регіоні. SDSB продовжує залишатися першим вибором студентів в Південній Азії. Це те, що робить партнерство з SDSB варто прагнути.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Suleman Dawood School of Business

Майстри програми на Сулеман Дауд школа бізнесу (SDSB) в LUMS ділового адміністрування (MBA) забезпечує інтенсивний і академічний досвід, що вимагає, за участю двох років ... [+]

Чому LUMS MBA?

"Я приєднався до LUMS влітку 1991 року в старому університетському містечку. Для нашої річної орієнтації серед іншого, ми були введені до комп'ютерів і дали два дискетами кожен! Виходячи з фону традиційних класних кімнат, метод аналізу конкретних ситуацій навчання почувався жахливо. Мені пощастило вчили установчому факультету LUMS, з менш ніж 100 студентів на кампусі. Я зробив друзів на все життя під час мого перебування в LUMS. У той час як WAC був назад вимикач приманка Halwa Пурі сніданок тримали нас йти, щоб не забути опівночі баскетбольні матчі. був би не проти робити це знову і знову! "... [-]

Пакистан Лахор
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою