Прочитайте офіційний опис

За останні 40 років, Роттердамська школа менеджменту, Університет Еразмус міцно закріпилася за репутацією однієї з провідних бізнес-шкіл Європи.

Задовго до того, як «глобальний» став важливим дескриптором бізнес-освіти, студенти, викладачі та співробітники РСМ вже відбивали різноманітність глобалізуючого світу.

Так само, як наша країна-господар, одна з найвідоміших у світі міжнародних торговельних держав, RSM продовжує розширюватися та інтернаціоналізуватися, зміцнюючи свій статус як одне з найбільш міжнародних та інноваційних бізнес-шкіл Європи.

РСМ пропонує своєрідну інтелектуальну культуру. Ми вважаємо, що лідерство можна навчати через поєднання інтелектуального та практичного завдання. Ми вважаємо, що труднощі, з якими стикається робота в різних командах, сприяють створенню нових підходів у бізнесі. Ми маємо взаємні, підтримуючі відносини з багатонаціональними компаніями. І ми заохочуємо гнучке, широке, іноді іконоборче мислення в питаннях ділової практики та досліджень.

Цей чіткий підхід допоміг RSM створити портфель топ-рейтингових програм, а також один з найбільших і найбільш плідних факультетів управління у світі.

18626_IMG_0011.jpg

Підхід RSM

У РСМ розвиток лідерства - це реалізація інтелектуального та особистого потенціалу. Тут ви будете інтелектуально оскаржені вищим рівнем академічного змісту і під керівництвом найгостріших бізнес-мислителів: викладачів, які спираються на багаторічний досвід роботи в організаціях, а також на розуміння власних досліджень. Ви будете кидати виклик нам: ставлячи під сумнів факти, як вони представлені, і критично оцінюючи припущення. І ви будете кидати виклик собі: протистояти своїм обмеженням, проштовхувати минулі межі, відкриваючи те, що насправді керує вашою поведінкою, і тим, що існують у інших.

Розробка навичок, які дозволяють перетворити провідні ідеї у видатні результати у бізнесі, вимагає дій. Усі програми надають студентам можливість реалізовувати свої ідеї в реальному чи імітаційному бізнес-середовищі, від асоціацій компаній і стажувань до реальних проектів консультацій, міжнародних подорожей, участі в клубах і конференціях, що управляються студентами.

У РСМ різноманітність не тільки цінується, але й заохочується і розвивається. У однозначно відкритому і кооперативному середовищі ви знайдете простір для вивчення нових способів мислення, натхнення для оскарження ідей і, в кінцевому рахунку, можливості для розвитку власного потенціалу як майбутнього лідера в бізнесі.

18627_IMG_0435.jpg

Факти

Будучи однією з найбільших міжнародних бізнес-шкіл Європи, RSM досягає широкої міжнародної аудиторії майбутніх і нинішніх лідерів через свій портфель програм, послуг і академічної діяльності.

Співробітники та викладачі приносять постійно нові інновації як для бізнес-освіти, так і для створення знань відповідно до нашої інституційної місії:

RSM mission

У RSM ми з гордістю заявляємо:

 • Більше 40 років досвіду в освіті бізнесу та менеджменту.
 • Один з трьох провідних європейських дослідницьких об'єктів.
 • Постійний рейтинг серед європейських бізнес-шкіл.
 • Місце серед 1% шкіл у світі з акредитацією Triple Crown.
 • Щорічно навчається понад 1200 керівників.
 • 7500 студентів та аспірантів.
 • 29 000 випускників діють у всьому світі.
 • Один з найбільших і найпопулярніших у світі факультетів бізнес-шкіл: 250 старших дослідників і 100 кандидатів наук. студентів.
 • 30 наукових центрів та ініціатив.
 • 100 шкіл-партнерів.

18628_rotterdambynight.jpg

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • нідерландський

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Створення вашого майбутнього вимагає більше, ніж бузкових слів і візитних карток. Як виконавчий на підйомі, ви точно знаєте, що ми маємо на увазі. ... [+]

Для лідерів на ходу продовжуйте свою кар'єру на RSM.

Створення вашого майбутнього вимагає більше, ніж бузкових слів і візитних карток. Як виконавчий на підйомі, ви точно знаєте, що ми маємо на увазі. Успіх має великі ідеї та яскраве лідерство. Він бере критичний огляд, зосереджуючись на прийнятті стійких рішень, які створюють цінність протягом тривалого періоду часу. Вона займає сильну мережу професіоналів, які готові робити великі кроки - і готові допомогти вам зробити вас. Це всі часові голландські цінності, які століттями створюють яскраві кар'єри у всьому світі. І в RSM, ви отримаєте безпосередньо від такого роду цінне мислення - це наповненою у всіх аспектах нашого неповного Executive MBA, який викладається англійською мовою, міжнародною мовою бізнесу. Дізнайтеся, як застосовувати значення Голландії до міжнародної бізнес-освіти в Європі, розширить свій вплив і підвищить свою кар'єру, ніж ви коли-небудь вважали можливим. Це те, що ви відкриєте в Роттердамській школі менеджменту, університеті Еразма.... [-]

Нідерланди Роттердам
Січень 2020
англійська
Заочне навчання
22 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Глобальна Executive OneMBA - це єдина програма Executive MBA, розроблена з рівним внеском від п'яти провідних бізнес-шкіл, розташованих у Азії, Європі, Північній Америці ... [+]

Чому RSM Global OneMBA?

П'ять шкіл. Чотири континенти. OneMBA. Глобальна Executive OneMBA - це єдина програма Executive MBA, розроблена з рівним внеском від п'яти провідних бізнес-шкіл, розташованих у Азії, Європі, Північній Америці та Південній Америці. Ця престижна 21-місячна модульна програма, призначена для керівників та фахівців, дає вам можливість пройти бізнес через об'єктив найважливіших економічних регіонів світу, що робить його незрівнянним у розвитку своїх знань, лідерських здібностей, глобальних мереж та досвіду міжнародних де це відбувається, як це буває.... [-]

Нідерланди Роттердам
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Річні програми MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Наша міжнародна MBA дає вам більше, ніж нову лінію у вашому резюме. Це дає вам професійний паспорт на кар'єру, яку ви хочете, у будь-якій точці світу. ... [+]

Чому Роттердам MBA?

Нехай голландські мислення ведуть свою кар'єру вперед.

Наша міжнародна MBA дає вам більше, ніж нову лінію у вашому резюме. Це дає вам професійний паспорт на кар'єру, яку ви хочете, у будь-якій точці світу.

Успіх у бізнесі займає більше, ніж знати факти. Це потребує глобальної перспективи, інноваційного підходу, критичного розуму та зосередження уваги на співпраці та сталості. У RSM ми розробляємо кожен клас з урахуванням цих цінностей.... [-]

Нідерланди Роттердам
Січень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, Південна Голландія, NL
Social Media