Rotterdam School of Management | Erasmus University

Введення

Прочитайте офіційний опис

За останні 40 років, Роттердамська школа менеджменту, Університет Еразмус міцно закріпилася за репутацією однієї з провідних бізнес-шкіл Європи.

Задовго до того, як «глобальний» став важливим дескриптором бізнес-освіти, студенти, викладачі та співробітники РСМ вже відбивали різноманітність глобалізуючого світу.

Так само, як наша країна-господар, одна з найвідоміших у світі міжнародних торговельних держав, RSM продовжує розширюватися та інтернаціоналізуватися, зміцнюючи свій статус як одне з найбільш міжнародних та інноваційних бізнес-шкіл Європи.

РСМ пропонує своєрідну інтелектуальну культуру. Ми вважаємо, що лідерство можна навчати через поєднання інтелектуального та практичного завдання. Ми вважаємо, що труднощі, з якими стикається робота в різних командах, сприяють створенню нових підходів у бізнесі. Ми маємо взаємні, підтримуючі відносини з багатонаціональними компаніями. І ми заохочуємо гнучке, широке, іноді іконоборче мислення в питаннях ділової практики та досліджень.

Цей чіткий підхід допоміг RSM створити портфель топ-рейтингових програм, а також один з найбільших і найбільш плідних факультетів управління у світі.


129261_FinalresizedStudentsMBA20187.jpg

Підхід RSM

У РСМ розвиток лідерства - це реалізація інтелектуального та особистого потенціалу. Тут ви будете інтелектуально оскаржені вищим рівнем академічного змісту і під керівництвом найгостріших бізнес-мислителів: викладачів, які спираються на багаторічний досвід роботи в організаціях, а також на розуміння власних досліджень. Ви будете кидати виклик нам: ставлячи під сумнів факти, як вони представлені, і критично оцінюючи припущення. І ви будете кидати виклик собі: протистояти своїм обмеженням, проштовхувати минулі межі, відкриваючи те, що насправді керує вашою поведінкою, і тим, що існують у інших.

Розробка навичок, які дозволяють перетворити провідні ідеї у видатні результати у бізнесі, вимагає дій. Усі програми надають студентам можливість реалізовувати свої ідеї в реальному чи імітаційному бізнес-середовищі, від асоціацій компаній і стажувань до реальних проектів консультацій, міжнародних подорожей, участі в клубах і конференціях, що управляються студентами.

У РСМ різноманітність не тільки цінується, але й заохочується і розвивається. У однозначно відкритому і кооперативному середовищі ви знайдете простір для вивчення нових способів мислення, натхнення для оскарження ідей і, в кінцевому рахунку, можливості для розвитку власного потенціалу як майбутнього лідера в бізнесі.

129263_Resized_PhotoshootstudentsMBA20206.jpg

Факти та цифри

Будучи однією з найбільших міжнародних бізнес-шкіл Європи, RSM досягає широкої міжнародної аудиторії майбутніх і нинішніх лідерів через свій портфель програм, послуг і академічної діяльності.

Співробітники та викладачі приносять постійно нові інновації як для бізнес-освіти, так і для створення знань відповідно до нашої інституційної місії:

129273_Mission-statmentbanner.png

У RSM ми з гордістю заявляємо:

  • Більше 40 років досвіду в освіті бізнесу та менеджменту.
  • Один з трьох провідних європейських дослідницьких об'єктів.
  • Постійний рейтинг серед європейських бізнес-шкіл.
  • Місце серед 1% шкіл у всьому світі, які мають акредитацію з чотиримісною короною.
  • Щорічно навчається понад 1200 керівників.
  • 7500 студентів та аспірантів.
  • 40 000 випускників, які діють у всьому світі.
  • Один з найбільших у світі та найпопулярніший у світі факультет бізнес-шкіл: 250 старших наукових співробітників та 100 аспірантів.
  • 30 науково-дослідних центрів та ініціатив.
  • 100 шкіл-партнерів.

18628_rotterdambynight.jpg

Розташування

Роттердам

Address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди

Акредитації