Прочитайте офіційний опис

Публічне оголошення університету

Статути повинні бути опубліковані університетами на їх власну відповідальність. Необхідно дотримуватись положень Указу про оголошення Університетського статуту від 4 листопада 1993 р. (GVBl, стор. 848), зміненого постановою від 15 грудня 2004 р. (GVBl, p. 580).

Статут повідомляється у відставку відповідно до § 2 HSchBekV. Університет прикладних наук Кемптен визначив таку процедуру:

Відкладення відбувається, відповідно, в приміщеннях бібліотеки (87435 Kempten, Bahnhofstrasse 61) і може бути до загального часу роботи (пн, вт

Крім того, Статут буде опублікований на веб-сторінках Кемптенського університету прикладних наук.

підписаний.
С. Херрманн
- канцлер -

Примітка керівництва університету:

Публікація цих правил служить для швидкого пошуку інформації. Тому гарантія правильності не може бути прийнята. Офіційне оголошення не замінюється цими веб-сторінками, лише офіційна версія є авторитетною та юридично обов'язковою.

Огляд офіційної версії також може бути виконана в бібліотеці. Починаючи з 1.1.2005, статутні положення університету публікуються лише в Інтернеті, тобто на веб-сайті університету. Оригінальні версії статутів можна переглянути в бібліотеці Кемптенського університету прикладних наук.

Номери - Дані - Факти

Університет прикладних наук Кемптен є єдиним державним університетом в Альгау, який пропонує вченими в галузі інженерії, ділового адміністрування та туризму, інформатики та мультимедіа, а також соціальних і медичних наук. З моменту заснування в 1977 році навчальний заклад на краю Альп постійно зростає.

Щороку декілька тисяч заявників подають заявку на місце в Кемптені. В даний час близько 18 тисяч студентів навчаються близько 6000 студентів та 14 магістрів . Більшість лекцій виконують 140 професорів , підтриманих близько 200 викладачами приватного сектору. Починаючи з тимчасового будівництва, у Банхофштрассе було збудовано університетський містечко площею 53 000 м² з сучасними навчальними закладами , лабораторіями, бібліотекою та кафе. Близько 200 не-наукових співробітників проводять операції університету в адміністрації, факультетах та лабораторіях.

Спеціальний профіль Університету прикладних наук Кемптен включає широку , добре обгрунтовану освіту в декількох курсах бакалаврату з помірною спеціалізацією на основному курсі. Особливе занепокоєння викликає практична актуальність та інтернаціоналізація .

Різноманітні бізнес-кооперації є основою для навчально-орієнтованого на додаток. Більше 80 університетів-партнерів у всьому світі дозволяють проводити частину навчання за кордоном.

Факультети університету Кемптен

Кемптенський університет прикладних наук розділений на центральну область шести факультетів. Вони утворюють основні організаційні одиниці університету та, зокрема, забезпечують пропоновані курси. Ваші дипломні програми діляться на галузі вивчення бізнес-адміністрування

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Professional School of Business & Technology

Ви шукаєте гнучку та практичну програму МВА, яка підтримує вас у вашій кар'єрі? Кемптен MBA Міжнародний бізнес-менеджмент ... [+]

Керівники та молоді фахівці

Ви шукаєте гнучку та практичну програму МВА, яка підтримує вас у вашій кар'єрі? Кемптен MBA Міжнародний бізнес-менеджмент

особливостіЯкість: крім реаккредитації 2011 FIBAA, Kempten MBA отримала міжнародну акредитацію EPAS у червні 2015 року. Більше інформаціїУнікальна програма розвитку лідерства: У нашому MBA International Business ManagementШвидкість кар'єри: мета програм МВА полягає у навчанні поточних управлінських знань для підтримки кар'єри лідера. Ми докладаємо цієї мети більше 15 років. Наші регулярні статистичні огляди показують, що до 70% наших студентів роблять кар'єру протягом періоду від 2 до 3 років після початку навчання.Міжнародний фокус: Програма ведеться повністю англійською мовою. Перебування за кордоном в Південній Африці, Тайланді чи Австралії є невід'ємною частиною дослідження. Крім того, міжнародні студенти та викладачі збагачують лекційний зміст своїм досвідом.Структура та структура вивчення... [-]
Німеччина Кемптен
інформація
англійська,німецький
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою