Professional School of Business & Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Публічне оголошення університету

Статути повинні бути опубліковані університетами на їх власну відповідальність. Необхідно дотримуватись положень Указу про оголошення Університетського статуту від 4 листопада 1993 р. (GVBl, стор. 848), зміненого постановою від 15 грудня 2004 р. (GVBl, p. 580).

Статут повідомляється у відставку відповідно до § 2 HSchBekV. Університет прикладних наук Кемптен визначив таку процедуру:

Відкладення відбувається, відповідно, в приміщеннях бібліотеки (87435 Kempten, Bahnhofstrasse 61) і може бути до загального часу роботи (пн, вт

Крім того, Статут буде опублікований на веб-сторінках Кемптенського університету прикладних наук.

підписаний.
С. Херрманн
- канцлер -

Примітка керівництва університету:

Публікація цих правил служить для швидкого пошуку інформації. Тому гарантія правильності не може бути прийнята. Офіційне оголошення не замінюється цими веб-сторінками, лише офіційна версія є авторитетною та юридично обов'язковою.

Огляд офіційної версії також може бути виконана в бібліотеці. Починаючи з 1.1.2005, статутні положення університету публікуються лише в Інтернеті, тобто на веб-сайті університету. Оригінальні версії статутів можна переглянути в бібліотеці Кемптенського університету прикладних наук.

Номери - Дані - Факти

Університет прикладних наук Кемптен є єдиним державним університетом в Альгау, який пропонує вченими в галузі інженерії, ділового адміністрування та туризму, інформатики та мультимедіа, а також соціальних і медичних наук. З моменту заснування в 1977 році навчальний заклад на краю Альп постійно зростає.

Щороку декілька тисяч заявників подають заявку на місце в Кемптені. В даний час близько 18 тисяч студентів навчаються близько 6000 студентів та 14 магістрів . Більшість лекцій виконують 140 професорів , підтриманих близько 200 викладачами приватного сектору. Починаючи з тимчасового будівництва, у Банхофштрассе було збудовано університетський містечко площею 53 000 м² з сучасними навчальними закладами , лабораторіями, бібліотекою та кафе. Близько 200 не-наукових співробітників проводять операції університету в адміністрації, факультетах та лабораторіях.

Спеціальний профіль Університету прикладних наук Кемптен включає широку , добре обгрунтовану освіту в декількох курсах бакалаврату з помірною спеціалізацією на основному курсі. Особливе занепокоєння викликає практична актуальність та інтернаціоналізація .

Різноманітні бізнес-кооперації є основою для навчально-орієнтованого на додаток. Більше 80 університетів-партнерів у всьому світі дозволяють проводити частину навчання за кордоном.

Факультети університету Кемптен

Кемптенський університет прикладних наук розділений на центральну область шести факультетів. Вони утворюють основні організаційні одиниці університету та, зокрема, забезпечують пропоновані курси. Ваші дипломні програми діляться на галузі вивчення бізнес-адміністрування

Розташування

Кемптен

Address
University of Applied Sciences Kempten
Bahnhofstraße 61

87435 Кемптен, Баварія, Німеччина