Nyenrode Business University

Введення

Прочитайте офіційний опис

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Про Нієнроде


Nyenrode Business Universiteit працює над сталим майбутнім, стимулюючи наших студентів та учасників до зростання відповідальних лідерів. Ми робимо це, пропонуючи їм поєднання академічної теорії, практичної актуальності та особистого розвитку . У Ньєнроде ви навчитеся обговорювати, переконувати і перекладати теорію на практику.

Nyenrode - єдиний приватний університет у Нідерландах, заснований у 1946 році бізнесом та бізнесом. Ми завжди були на міжнародному рівні. Nyenrode розташований у двох знакових місцях: Амстердам і Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam розташований в історичному кварталі "De Vijf Keizers" (П'ять імператорів) у самому центрі міста. Це привілейоване розташування стимулює нові зв'язки між бізнесом та науковими колами; сприяння нашим амбіційним національним і міжнародним цілям. Nyenrode прагне стати топ-20 європейської бізнес-школи. Розширення університету в Амстердамі глибоко пов'язане з цією амбіцією.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen розташований на історичному маєтку з замком тринадцятого століття. Наш головний кампус підкреслює важливість спільноти та мереж у розвитку відповідальних лідерів.

Nyenrode пропонує інтенсивну академічну освіту, а також короткострокові та довгострокові програми у сфері бізнесу, менеджменту, бухгалтерського обліку, контролінгу та фіскального права. Ми також проводимо наукові дослідження в цих областях.

Місія

Ніенроде служить суспільству шляхом формування відповідальних лідерів

Під час вашого перебування у нас ви розвиваєте навички, щоб підготувати вас до майбутнього як громадянина світу і лідера суспільства. Ви стаєте тим, хто бере на себе відповідальність за свої власні дії і знає про своє оточення. Це створює для вас, для вашої організації та суспільства в цілому стійку додану цінність.

Освіта в Ньєнроде забезпечує більше, ніж просто обмін знаннями, вона також дає вам нові навички і допомагає вашому особистому розвитку. Навчання в Ньєнроде є нагородою за все життя.

Бачення

Nyenrode, бажаний партнер провідних студентів та організацій, є топ-20 європейської освітньої та дослідницької спільноти з глобальними зв'язками.

Розташування

Брекелен

Address
Straatweg 25, 3621 BG Breukelen
3621 Брекелен, Утрехт, Нідерланди

Акредитації