Прочитайте офіційний опис

113073_rsz_adobestock_108525020.jpg

Про Нієнроде


Nyenrode Business Universiteit працює над сталим майбутнім, стимулюючи наших студентів та учасників до зростання відповідальних лідерів. Ми робимо це, пропонуючи їм поєднання академічної теорії, практичної актуальності та особистого розвитку . У Ньєнроде ви навчитеся обговорювати, переконувати і перекладати теорію на практику.

Nyenrode - єдиний приватний університет у Нідерландах, заснований у 1946 році бізнесом та бізнесом. Ми завжди були на міжнародному рівні. Nyenrode розташований у двох знакових місцях: Амстердам і Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam розташований в історичному кварталі "De Vijf Keizers" (П'ять імператорів) у самому центрі міста. Це привілейоване розташування стимулює нові зв'язки між бізнесом та науковими колами; сприяння нашим амбіційним національним і міжнародним цілям. Nyenrode прагне стати топ-20 європейської бізнес-школи. Розширення університету в Амстердамі глибоко пов'язане з цією амбіцією.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen розташований на історичному маєтку з замком тринадцятого століття. Наш головний кампус підкреслює важливість спільноти та мереж у розвитку відповідальних лідерів.

Nyenrode пропонує інтенсивну академічну освіту, а також короткострокові та довгострокові програми у сфері бізнесу, менеджменту, бухгалтерського обліку, контролінгу та фіскального права. Ми також проводимо наукові дослідження в цих областях.

Місія

Ніенроде служить суспільству шляхом формування відповідальних лідерів

Під час вашого перебування у нас ви розвиваєте навички, щоб підготувати вас до майбутнього як громадянина світу і лідера суспільства. Ви стаєте тим, хто бере на себе відповідальність за свої власні дії і знає про своє оточення. Це створює для вас, для вашої організації та суспільства в цілому стійку додану цінність.

Освіта в Ньєнроде забезпечує більше, ніж просто обмін знаннями, вона також дає вам нові навички і допомагає вашому особистому розвитку. Навчання в Ньєнроде є нагородою за все життя.

Бачення

Nyenrode, бажаний партнер провідних студентів та організацій, є топ-20 європейської освітньої та дослідницької спільноти з глобальними зв'язками.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Nyenrode Business University

Executive MBA компанії Nyenrode є дворічною програмою. Як менеджер, лідер або підприємець ви вирішили брати участь, тому що ви хочете розвиватися до кращого лідера, яким ... [+]

Вступ

Executive MBA компанії Nyenrode є дворічною програмою. Як менеджер, лідер або підприємець ви вирішили брати участь, тому що ви хочете розвиватися до кращого лідера, яким ви можете бути. Наша програма Executive MBA допоможе вам підвищити свій вплив на лідерство протягом всієї особистої подорожі керівництвом, головною темою програми.

Програма складається з інтенсивних однотижневих модулів, з яких сім проходять в кампусі Ньєнроде, а три - за кордоном. Ви вивчаєте і працюєте з групою однодумців, щоб розширити свої погляди на бізнес, менеджмент і лідерство, і ви відкриєте для себе нові речі; про ваші якості, ваші пристрасті, ваш стиль і вашу особистість.... [-]

Нідерланди Брекелен
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nyenrode Business University

З модульної Executive MBA, ви можете створити свій власний MBA. Вивчайте роботу, працюючи над своїми амбіціями. Виберіть МВА-титул з повною МВА або слідуйте одному або де ... [+]

Вступ

З модульної Executive MBA , ви можете створити свій власний MBA. Вивчайте роботу, працюючи над своїми амбіціями. Виберіть МВА-титул з повною МВА або слідуйте одному або декільком модулям для швидкого оновлення своїх знань.

Який би трек ви не вибрали, з модульною Executive MBA в Nyenrode ви будете працювати над вашим особистим і професійним зростанням і залишатися під контролем.

Створіть власний MBA... [-]
Нідерланди Брекелен
Відкритий конкурс
англійська,нідерландський
Заочне навчання
3 - 7 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nyenrode Business University

Ви щоденно працюєте в суворому середовищі зі стислими термінами, різними інтересами відомств і обмеженими бюджетами? Ви не єдиний. Вплив ІТ на організації є великим і зро ... [+]

Чому МВА в бізнесіЦифрове лідерство

Ви щоденно працюєте в суворому середовищі зі стислими термінами, різними інтересами відомств і обмеженими бюджетами? Ви не єдиний. Вплив ІТ на організації є великим і зростає. Вона збирає багато інвестицій, але вони не завжди дають бажані результати, і процеси організаційного розвитку часто є довгими і складними. Проте, ІТ також дає можливість створити нові організаційні структури та бізнес-моделі; розвиток мереж з партнерами, більш тісний, інтерактивний зв'язок з клієнтами і менш ієрархічні шари в бізнесі.... [-]

Нідерланди Брекелен
інформація
англійська
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Nyenrode Business Universiteit, A Reward for Life