Kellogg-WHU Executive MBA Program

Введення

Прочитайте офіційний опис

УПС - Отто Beisheim школа менеджменту, приватний університет, розташований в Валлендар близько Кобленца, була першою школою в Німеччині, щоб запропонувати великим в галузі ділового адміністрування підкреслюючи стратегічне керівництво корпорацій. Школа бачить свою головну місію у вихованні генеральних менеджерів і підприємців, які можуть освоїти безліч робочих місць. УПС є воістину міжнародним. За останні двадцять років, УПС встановила по всьому світу, унікальний мережу співпраці з понад 140 університетів з усіх континентів. Це був перший німецький університет, щоб отримати акредитацію EQUIS (1998).

Келлога школи менеджменту Північно-Західного університету широко визнаний як один з кращих випускників бізнес-шкіл у Сполучених Штатах. Заснована в Чикаго в 1908 році, Kellogg піонером теорії, що принципи управління бізнесом можуть бути застосовані до будь-якого типу організації. Келлог прагне підтримувати високі стандарти академічних знань. Келлог є одним з перших випускників бізнес-шкіл для розробки комплексних освітніх програм для середньої ланки і топ-менеджерів.

Програма Kellogg-WHU Executive MBA незмінно входить в один з кращих програм EMBA в Європі. Ступінь спільно пропонують УПС-Отто Beisheim школи управління, Валлендар і Kellogg School управління, США. Ця престижна програма ступеня об'єднує всі управлінські дисципліни, приділяючи особливу увагу синтезу американських і європейських стилів управління.

Розташування

Баден-Баден

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
Burgplatz 2,

56179 Баден-Баден, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited