Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

УПС - Отто Beisheim школа менеджменту, приватний університет, розташований в Валлендар близько Кобленца, була першою школою в Німеччині, щоб запропонувати великим в галузі ділового адміністрування підкреслюючи стратегічне керівництво корпорацій. Школа бачить свою головну місію у вихованні генеральних менеджерів і підприємців, які можуть освоїти безліч робочих місць. УПС є воістину міжнародним. За останні двадцять років, УПС встановила по всьому світу, унікальний мережу співпраці з понад 140 університетів з усіх континентів. Це був перший німецький університет, щоб отримати акредитацію EQUIS (1998).

Келлога школи менеджменту Північно-Західного університету широко визнаний як один з кращих випускників бізнес-шкіл у Сполучених Штатах. Заснована в Чикаго в 1908 році, Kellogg піонером теорії, що принципи управління бізнесом можуть бути застосовані до будь-якого типу організації. Келлог прагне підтримувати високі стандарти академічних знань. Келлог є одним з перших випускників бізнес-шкіл для розробки комплексних освітніх програм для середньої ланки і топ-менеджерів.

Програма Kellogg-WHU Executive MBA незмінно входить в один з кращих програм EMBA в Європі. Ступінь спільно пропонують УПС-Отто Beisheim школи управління, Валлендар і Kellogg School управління, США. Ця престижна програма ступеня об'єднує всі управлінські дисципліни, приділяючи особливу увагу синтезу американських і європейських стилів управління.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Kellogg-WHU Executive MBA Program

Програма Executive MBA Kellogg-WHU призначена для керівників, які прагнуть стати більш ефективними та відповідальними лідерами у сучасному конкурентному середовищі високо ... [+]

Програма Global Executive MBA Kellogg-WHU - це добре організована та престижна програма, яка підтримує свою домінуючу позицію у 20 провідних EMBA програмах по всьому світу та 10 кращих програмах EMBA у рейтингу Financial Times. Програма надає переваги як американським, так і європейським управлінським ноу-хау через партнерство між Школи менеджменту Kellogg, Північно-західний університет у США та Швейцарську школу менеджменту Отто Бейсхайм у Німеччині. Метою програми є надання майбутнім вищим керівникам інструментів, необхідних для успішного ведення організацій у складному бізнес-середовищі. Програма зосереджує увагу на керівництві командою, розвитку особистості та інтернаціональній діяльності шляхом групової роботи, тренінгу та глобальних модулів. Випускники одержують спільну ступінь MBA з Келлогської школи менеджменту, Північно-західного університету та ВООЗ "Школа менеджменту Отто Бейсхайм", і користуються сильною глобальною мережею випускників навіть після закінчення навчання. Структура програми Global Executive MBA Kellogg-WHU дозволяє керівникам продовжувати працювати, активно беручи участь у програмі. Студенти мають можливість негайно застосувати свої наново отримані навички на робочому місці. Програма складається з 30 курсів, що охоплюють широкий спектр тем, пов'язаних з загальним управлінням. Програма "Kellogg-WHU" заснована на модулі, а заняття проводяться у нашому прекрасному і мирному кампусі у Валлендові, Німеччина кожні два місяці з тими днями, які минули ззаду (Thurs-Sun) протягом 2-х років. Наші глобальні можливості складаються з необхідного двотижневого модуля в кампусі Келлогга (Еванстон / Чикаго) та мінімум тижневих глобальних виборчих робіт в одному з наших партнерських установ у Гонконзі, Пекіні, Тель-Авіві, Торонто або Майамі. ... [-]

Німеччина Валандар Дюссельдорф Баден-Баден
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Kellogg-WHU Executive MBA Program - Distinguish Yourself Globally!