Прочитайте офіційний опис

Чому ISM?

International School of Management - одна з найкращих бізнес- International School of Management Німеччини. Це доводять численні рейтинги незалежних організацій. Серед інших будуть відзначені міжнародна орієнтація та практична актуальність, якість викладання та малі навчальні групи.

10 вагомих причин для навчання в ІСМ

Інтернаціональність у всіх областях

Навчання в ІСМ узгоджується з найвищими міжнародними стандартами і оптимально готує вас до глобальної кар’єри. Ви проведете принаймні один інтегрований семестр за кордоном або модуль в одному з наших 199 відомих університетів-партнерів. Стажування за кордоном, які інтегровані в очну ступінь бакалавра, забезпечують міжнародний практичний досвід під час навчання. Можливість - іноді навіть без втрати часу - зробити магістерські подвійні ступені у вибраних університетах-партнерах використовує половина наших студентів. Інтенсивне навчання іноземною мовою забезпечує вас для спілкування у всьому світі.

Сучасне викладання

Використовуючи сучасні методи навчання, зміст наших професорів, всіх досвідчених практиків, навчають у невеликих групах. На практиці проекти, семінари або компанії-партнери безпосередньо впроваджують навчені знання. Наша ISM Net дає змогу добре підготувати та проаналізувати лекції, а також містить, зокрема, цифрові скрипти лекцій.

Видатні в рейтингах

Не тільки акредитаційні організації сертифікують високу якість ISM. Ми також перебували у найвищій групі національних та міжнародних рейтингів протягом більше двох десятиліть - продуктивність сертифікована студентами, випускниками та персоналом. Поточний рейтинг CHE підтверджує відмінне співвідношення підтримки з оцінкою 1,3, а також в Trendence Barometer 2016 ISM нагороджується найкращим FH за якістю своїх викладачів. Це також впливає на зарплату: "Професійний огляд" Universum "виявив, що випускники ISM отримують заробітну плату, яка значно перевищує середню кількість випускників бізнесу лише через п'ять років після закінчення навчання.

119133_rsz_adobestock_250661602.jpg

Робота з великими брендами

Наші студенти не тільки отримують інтенсивний досвід роботи в стажуваннях та стажуваннях у Німеччині та за кордоном, але також постійно працюють над проектами з провідними брендами та відомими компаніями на курсах. Будь то Procter

Близько до економіки

МСМ тісно пов'язаний з економікою багатьма способами. Компанії-члени у Раді піклувальників регулярно обмінюються інформацією, щоб оптимально адаптувати наші програми ступеня до потреб та вимог ринку праці. Пропозиції про роботу або стажування передаються виключно нашим студентам. Навіть самі лекції не тільки спрямовані на практику з тематичними дослідженнями та майстернями з реальними компаніями. Навчальні програми всі вбудовані в економіку.

Компактне навчання

Витончена концепція дослідження та оптимальна організація іспитів дозволяють вам навчатися компактно, що також може бути реалістично завершено протягом звичайного періоду навчання. Незважаючи на короткий термін навчання, залишається за кордоном і інтенсивний практичний досвід міцно інтегрований в курс. Пропозиція ISM виходить далеко за рамки надання спеціальних знань. Вони навчаються розробляти презентації, представляти їх, оптимально представляти себе та використовувати різні методи риторики. За бажанням можна взяти додаткові мови та додаткові курси з інформаційних технологій.

Повна підтримка

Будь це студенський секретаріат, міжнародний офіс, кар'єрний центр, місце розташування або бібліотека - двері наших сервісних центрів відкриті для запитань та пропозицій. У ISM на ISM налічується лише 30 студентів, тому ми можемо допомогти та порадити вас у всіх питаннях, пов'язаних із навчанням. Незалежно від того, чи це ваш семестр за кордоном, ідеальне застосування або правильне вивчення літератури.

Особиста атмосфера

Переповнені театри лекцій та анонімні лекції не можуть бути знайдені в ISM. Особиста атмосфера невеликих груп (32 студенти в бакалаврських програмах, 25 в програмах магістра та 15 в МВА) сприяють зближенню громадськості та забезпечують місце для індивідуального тренінгу на високому рівні. На уроках мови лише 15 - 18 учасників навчаються своїм навичкам, забезпечуючи активну мовленнєву складову. Ми надаємо великого значення особистому розвитку наших студентів. Наша 100% відкрита політика відкритих дверей підтримує регулярний професійний та особистий обмін професорами, співробітниками та студентами.

119134_rsz_adobestock_126228815.jpg

Сильна мережа - на все життя

З першого дня ви ISMler і залиште нас не тільки з міжнародно визнаним навчанням, але і сильною мережею на задній панелі. Спеціалізовані лекції, програми навчання та випускники подій дозволяють вам зв'язатися з компаніями та колишніми студентами ISM на ранніх стадіях. Отже, ніщо не зумовлює успішного початку професійного життя. Ми залишаємось на зв'язку!

Акредитований, протестований

МСМ постійно визнана державою в Міністерстві науки і культури Північного Рейн-Вестфалії. Таким чином, ступені, отримані в ISM, абсолютно рівні з отриманими в державних вищих навчальних закладах. Якість навчання в ISM також регулярно перевіряється та підтверджується органами зовнішнього моніторингу. Наприклад, у червні 2016 року, перша приватна бізнес-школа по всій країні, ISM була акредитована Науковою Радою другий рік поспіль протягом максимального періоду десяти років.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

International School of Management

Завдяки MBA, що працює на денному рівні, ви можете спеціально розширити свої знання про управління бізнесом та управління та створити ідеальні передумови для лідируючої п ... [+]

Профіль навчання MBA General Management

Завдяки MBA, що працює на денному рівні, ви можете спеціально розширити свої знання про управління бізнесом та управління та створити ідеальні передумови для лідируючої позиції в бізнесі .

теорія

Кваліфікація в міжнародному контексті

Програма MBA пропонує комплексний огляд усіх напрямків управління з поєднанням ділового адміністрування та функціональних знань у таких сферах, як маркетинг, фінанси чи підприємництво.... [-]

Німеччина Munich
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

MBA General Management at ISM