Прочитайте офіційний опис

Про Генлі

Henley Business school Germany підтримує людей у формуванні 21 століття з іншими.

21 століття пропонує широкий спектр можливостей, і багато людей спостерігають за ними суміш ентузіазму та скептицизму. Вони запитують себе? Що я буду робити? Які можливості я використовую? Що ні? І що є підставою для мого рішення?

Багато людей не можуть відповісти на ці запитання. Вони цього не вчилися в школі чи університеті.

Ми з Henley підтримуємо цих людей у відповіді на ці запитання декількома способами:

  • Ми підтримуємо менеджерів та лідерів у формуванні майбутнього, поєднуючи їх технічний досвід, бізнес-ноу-хау Henley та нашу увагу на людській стихії. Ми робимо це у нашому Executive MBA - Global.
  • Ми розвиваємо рефлексивні та міжособистісні навички менеджерів, фахівців з персоналу та досвідчених тренерів для використання в коучингу та інших способах побудови відносин у нашому Професійному сертифікаті з коучингу в Мюнхені та Кельні.
  • Ми підтримуємо пряме навчання на роботі, використовуючи наш рефлексивний підхід до навчання в програмах Henley Business Insights.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Henley Business school Germany

Потрійна акредитована AMBA, EQUIS та AACSB, і серед найвідоміших MBA у світі, Henley Executive MBA - Global створена для того, щоб допомогти вам досягти найкращих можливи ... [+]

Генлі МВА - Глобальний в двох словахПочаток: жовтень та березеньТривалість: 21 місяць (з можливістю продовження на 9 місяців)Семінари: 61 день, переважно четвер з неділіМісце проведення семінару:32 робочі дні в Мюнхені з вашою регіональною групою з 15 досвідчених менеджерів29 робочих днів у Великобританії, Данії, Південній Африці та Китаї / США з вашою європейською групою з 60 досвідчених менеджерівЕлектронні ресурси: Інтернет-бази даних електронного навчанняECTS: 90Мова: англійськаФакультет: Великобританія МіжнароднийРепетитори: Професори предметної галузі Особиста підтримка викладачівКомісія: 46.500 €, Early Bird за пропозиції, прийняті за два місяці до початку програми: 39.000 € - завжди без урахування витрат на поїздку.Будь лідером, яким ти хочеш бути... [-]
Німеччина Мюнхен
Березень 2020
англійська
Заочне навчання
21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Vision of Henley | Managing Director Felix Müller of Henley Business School Germany

Henley Business school Germany

Address
Maximilianstraße 40
80539 Мюнхен, Баварія, Німеччина