EuroMBA

Введення

Прочитайте офіційний опис

The EuroMBA це більше, ніж МВА. Він пропонує керівникам можливість розвивати свої ділові навички при побудові міжнародної мережі, що охоплює всю земну кулю. З моменту свого створення в 1996 році, ключові слова цього EuroMBA включають сильну міжнародну мережу студентів, випускників і викладачів, охоплення міжнародних ділових та управлінських тим, гнучкості через поєднання онлайн і житлової навчання, мультикультурних проектів команди, використання новітніх технологій і міжнародне акредитації та визнання.

Глобальна мережа бізнес-

З учасниками в середньому 11 років професійного досвіду роботи, з більш ніж 20 різних національностей, і з більш ніж 50% учасників, що живуть за межами країни свого походження, EuroMBA дає вам доступ до справжньому світової спільноти.

Будь-коли будь-де

EuroMBA пропонує менеджерам унікальну можливість поєднати напружений графік роботи з високою якістю MBA. Онлайн-курси дають вам повну гнучкість, щоб працювати, де і коли ви хочете. Житловий програма забезпечує вам побудувати що істотну бізнес-мережу.

Сила партнерства

Чому варто вчитися в одному бізнес-школи, коли ви можете вчитися о шостій? Партнери об'єднані ресурси дають учасникам незрівнянний досвід. Зміцнити свій бізнес навички та досвід знання і культуру наших шести європейських напрямків. Організатори навколо сучасну тему в управлінні, студенти відвідують шість житлових тижнів в Європі, які вони поєднують з десяти основних бізнес онлайн модулів.

Шість Partners, одного МВА.

EuroMBA є воістину глобальної програми на міжнародному орієнтованих менеджерів і фахівців, розроблених і реалізованих консорціумом шести європейських топ-університетів і бізнес-шкіл. Номінальна у верхній 4 у всьому світі за економіста, EuroMBA пропонує менеджерам можливість розвивати свої ділові навички при побудові міжнародної мережі, що охоплює всю земну кулю. Десять онлайн-курси в поєднанні з нашими шістьма лицем до лиця житлових тижнів, щоб отримати повну перевагу сучасної освіти з гнучкістю, що сьогодні менеджери попиту. Шість школи-партнери пропонують вам унікальну освітню та культурну досвід. Сполучені в одній програмі, вони поділяють свої знання, навички та мережі, щоб запропонувати MBA, як ніхто інший.

Розташування

Маастрихт

Euro*MBA

Address
EuroMBA desk
Tongersestraat 49

6211 Маастрихт, Лімбург, Нідерланди
Телефон
+31 43 388 4619

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації