Прочитайте офіційний опис

Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt, h_da) ставить науку в дію. Маючи близько 17 тисяч студентів, це один з найбільших і найбільш відомих університетів прикладних наук у Німеччині. Його чудова репутація є результатом науково обґрунтованого, реального підходу до вищої освіти та професійного успіху її випускників.

Випускники Darmstadt University of Applied Sciences користуються особливою популярністю серед менеджерів з персоналу в німецьких компаніях. Це підтверджується щорічним рейтингом "Wirtschaftswoche". Для університетського рейтингу 2019, провайдер кадрових послуг Universum Global обстежив 650 малих, середніх і великих компаній по всій країні. З 216 університетів прикладних наук у Німеччині вони змогли обрати тих, чиї випускники особливо добре виправдали свої очікування. Відповідно, h_da посідає першу десятку в Німеччині в області машинобудування (3-й ранг), інформатики (8-й ранг), електротехніки (7-й ранг) і промислового будівництва (4-й ранг).

В університетському рейтингу Центру розвитку вищої освіти (CHE) 2019 р. H_da особливо добре оцінюється з точки зору практичної актуальності та підготовки до професії. Відповідно, студенти навчальних курсів цивільного будівництва, електротехніки та інформаційних технологій, машинобудування та екологічної інженерії хвалять дуже хороше обладнання практичних лабораторій. H_da тут, у національній верхній групі. Те ж саме стосується якості екскурсій, які студенти архітектури та екологічної інженерії оцінюють як дуже хороші. H_da також є загальнонаціональною, коли мова йде про контакти з професійною практикою. Рейтинг ЧЕ перераховує Університет прикладних наук Дармштадт у вивченні курсів електротехніки та інформаційних технологій, машинобудування та мехатроніки в національній топ-групі.

Висока репутація навчальних курсів заснована на хорошому співвідношенні нагляду з керованими групами та чіткою практичною спрямованістю. Тут наука і практика взаємодіють цілеспрямовано. Це пояснюється тим, що викладачі знають, що вони роблять: всі вони походять з професійної практики і знають майбутні професійні вимоги до своїх учнів. На практичних фазах навчальних програм студенти також можуть перевірити та розширити свої знання з роботодавцями в бізнесі та суспільстві.

Менеджмент

  • Президент проф. Д-р Ральф Штенглер
  • Віце-президент з викладання, навчання та колегіальних справ професор д-р Манфред Лох
  • Віце-президент з наукової та наукової інфраструктури проф. Д-р Арнд Штейнмец
  • Секретар Норберт Райхерт

Студенти

  • Приблизно 17000
  • Близько 18% іноземних студентів

Працівники

  • Приблизно 900

117853_117804_01LuisenplatzvonobenAfWSAlexDeppert.jpg

Місто науки Дармштадт

Luisenplatz зверху

Фото: Алекс Депперт

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Darmstadt University of Applied Sciences

МВА повний робочий день програми в Дармштадті бізнес-школи з урахуванням завдань динамічної глобальної економіки. Це класична загальна програма управління, що підкреслює ... [+]

Профіль програми

МВА повний робочий день програми в Дармштадті бізнес-школи з урахуванням завдань динамічної глобальної економіки. Це класична загальна програма управління, що підкреслює вчення про стратегію, фінанси, маркетинг і менеджмент. Дотримуючись концепції прикладних наук, ми зосереджуємося на тісному зв'язку між теорією та практичним застосуванням.

Darmstadt MBA є відмінним вибором для тих, хто прагне підготуватися до кар'єри в управлінні. Вона забезпечує інтенсивну, релевантну та ефективну підготовку до проблем, з якими стикаються керівники національних та міжнародних підприємств. Випускники неекономічних дисциплін є основною цільовою групою, а також тими, хто вивчав економіку та бажає розширити свої навички у сфері прийняття рішень та орієнтації на управління. MBA MBA входить до числа 20 найкращих програм МВА в Європі.... [-]

Німеччина Дармштадт
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Haardtring 100
64295 Дармштадт, Гессен, Німеччина