Прочитайте офіційний опис

Про IPADE

IPADE Business School була заснована в 1967 році групою видатних бізнесменів з метою розвитку майбутніх лідерів, IPADE Business School керувати соціальним та економічним зростанням, заснованим на особистій цілісності, соціальній відповідальності та глобальному баченні.

IPADE на перший погляд

Історія

IPADE Business School була заснована в 1967 році.

Факультет

Наші 11 навчальних відділів беруть участь у викладанні учасників з різних програм IPADE.

Випускники

Більше 37 000 студентів закінчили курси IPADE Це вибіркова група бізнесменів з різних секторів з різними інтересами, які поділяють IPADE в якості вузла; для IPADE його випускники складають найважливішу цінність.

Рейтинги

IPADE має видатну присутність в різних міжнародних та вітчизняних рейтингах, опублікованих Financial Times, Forbes та CNN Expansion, які враховують та оцінюють найкращі бізнес-школи та їхні програми.

Акредитація

Якість та послідовність IPADE дозволили йому отримати три міжнародні акредитації, які нагороджуються найважливішими бізнес-школами світу.

Консультативний комітет

IPADE Business School сприяла міжнародному діалогу за участю двох найпрестижніших бізнес-шкіл у світі: Гарвардської бізнес-школи та бізнес-школи IESE.

Кампуси

IPADE має три основні кампуси, розташовані в Мехіко, Монтерреї та Гвадалахарі. Для задоволення потреб громад у менших містах країни IPADE також пропонує свої програми в тимчасових супутникових кампусах по всій Мексиці.

Методологія

Використовуючи метод Case, учасники вдосконалюють свої управлінські навички, здійснюючи виявлення, аналіз та діагностику справжніх бізнес-проблем.

Метод справи використовує академічні матеріали (ділові випадки) на основі реальних організаційних завдань, аналізуються з різних точок зору. Цей процес поділяється на три етапи: особисте дослідження, робота в команді та пленарне засідання під керівництвом професора-експерта.

На основі випадків та супровідних технічних приміток учасники набувають необхідних знань про основи управління бізнесом. Гість-спікери та запрошені професори дають додаткові практичні вклади, досвід та життєвий досвід.

1. Особисте вивчення

Учасники використовують свій особистий досвід із зазначеною ситуацією для оцінки питань та складання плану дій.

2. Командна робота

Команда учасників поєднує в собі особистий та пленарний аналіз для прийняття рішень так, якби вони були радою директорів компанії.

3. Пленарне засідання

Випадок аналізується за допомогою вхідних даних від усього класу під керівництвом професора-експерта.

Соціальна робота

Фонд El Peñón і Colegio Montefalco є двома навчальними закладами для малозабезпечених сімей, які живуть у східній штаті Морелос. Обидві школи є частиною ініціатив соціальної відповідальності IPADE. Департамент інституційного розвитку з'єднує учасників та випускників з конкретними ініціативами, які сприяють школи, для підтримки освіти дітей, підлітків та їх сімей.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

IPADE Business School

Наша програма MBA Full-Time має основну мету - розвивати управлінські навички, такі як робота команди, лідерство, прийняття рішень, глобальне бачення та здатність працюва ... [+]

Наша програма MBA Full-Time має основну мету - розвивати управлінські навички, такі як робота команди, лідерство, прийняття рішень, глобальне бачення та здатність працювати під тиском. Ми працюємо з методологією випадків, щоб аналізувати, обговорити і приймати висновок більш ніж 900 справ протягом двох років MBA.

Програма IBADE Full-Time MBA на 100% вивчається англійською мовою та у двох кампусах: Мехіко і Монтерреї.... [-]

Мехіко Mexico City Monterrey
Липень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

IPADE Campuses