Transcontinental Institution Of Higher Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

ХТО МИ?

Цей заклад був побудований групою світових педагогів з досвідом у всьому світі. Опинившись постійними змінами, що стоять перед діловим світом і основною причиною традиційної освіти, ми вирішили діяти. Цей навчальний заклад був розроблений та очолюється пристрасними вихователями з досвідом провідних університетів у всьому світі, такими як Стенфордський університет та університет Pace в США, Ліверпульський університет та Лондонська школа бізнесу та фінансів у Великобританії, Університет міжнародного бізнесу та економіки та Пекінський університет. у Китаї, Вища школа бізнесу Гренобля у Франції, У21 Глобальний університет у Сінгапурі, Університет професійних досліджень в Гані, Університет Чулалонгкорн в Таїланді та багато інших провідних установ у відповідних регіонах.

Індивідуальне цілеспрямоване розвиток

TRANSCONTINENTAL ІНСТИТУТ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Ми інтегруємо ваші навчальні поїздки з індивідуальним планом розвитку . Це починається з первинного зарахування учня в нашому закладі і постійно розвивається через кожен модуль. Деякі з усвідомлених подій включають емоційний інтелект, впевненість та інноваційні можливості. Перш, ніж запустити модуль, ваші професори враховують ваші особисті потреби у розвитку в процесі навчання, перш ніж входити в перший клас. Ви ніколи не починаєтеся як невідома особа, яка є частиною списку студентів. Наша інтегрована система індивідуального цілісного розвитку прискорює темп вашого розвитку, коли ви просуваєтесь по кожному модулю.

В.С.

ІНШІ УНІВЕРСИТЕТИ

У більшості університетів не існує інтегрованого розвитку учнів, значно менш цілісного розвитку. Професори починають кожен модуль, розглядаючи студентів як "пустий шифер" , не усвідомлюючи будь-яких унікальних потреб або цілей кожного учня розвитку. Ваш розвиток зазвичай починається з "0" з кожним семестром.

Статті та публікації

Ефективно розвивайте правильні навички
Як ти можеш перевершити свій потенціал?
Три способи досягнення лояльності працівників та збереження найкращих виконавців

Розташування

Моста

Address
Transcontinental Institution of Higher Education
145, ‘Hodon Ward’, Triq il-Waqqafa, il-Mosta, MST4492 Malta

Моста, Мальта

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: