Прочитайте офіційний опис

ХТО МИ?

Цей заклад був побудований групою світових педагогів з досвідом у всьому світі. Опинившись постійними змінами, що стоять перед діловим світом і основною причиною традиційної освіти, ми вирішили діяти. Цей навчальний заклад був розроблений та очолюється пристрасними вихователями з досвідом провідних університетів у всьому світі, такими як Стенфордський університет та університет Pace в США, Ліверпульський університет та Лондонська школа бізнесу та фінансів у Великобританії, Університет міжнародного бізнесу та економіки та Пекінський університет. у Китаї, Вища школа бізнесу Гренобля у Франції, У21 Глобальний університет у Сінгапурі, Університет професійних досліджень в Гані, Університет Чулалонгкорн в Таїланді та багато інших провідних установ у відповідних регіонах.

Індивідуальне цілеспрямоване розвиток

TRANSCONTINENTAL ІНСТИТУТ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Ми інтегруємо ваші навчальні поїздки з індивідуальним планом розвитку . Це починається з первинного зарахування учня в нашому закладі і постійно розвивається через кожен модуль. Деякі з усвідомлених подій включають емоційний інтелект, впевненість та інноваційні можливості. Перш, ніж запустити модуль, ваші професори враховують ваші особисті потреби у розвитку в процесі навчання, перш ніж входити в перший клас. Ви ніколи не починаєтеся як невідома особа, яка є частиною списку студентів. Наша інтегрована система індивідуального цілісного розвитку прискорює темп вашого розвитку, коли ви просуваєтесь по кожному модулю.

В.С.

ІНШІ УНІВЕРСИТЕТИ

У більшості університетів не існує інтегрованого розвитку учнів, значно менш цілісного розвитку. Професори починають кожен модуль, розглядаючи студентів як "пустий шифер" , не усвідомлюючи будь-яких унікальних потреб або цілей кожного учня розвитку. Ваш розвиток зазвичай починається з "0" з кожним семестром.

Статті та публікації

Ефективно розвивайте правильні навички
Як ти можеш перевершити свій потенціал?
Три способи досягнення лояльності працівників та збереження найкращих виконавців

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Transcontinental Institution Of Higher Education

Незабутнім !!! Не тільки з трансформаційними переживаннями, але і з усім, що ви дізнаєтеся. На відміну від традиційної освіти, де ви забули більшу частину того, що ви діз ... [+]

ОГЛЯД ПРОГРАМИ

Курс MBA призначений для лідерів, які мають пристрасть до інновацій, прагнення до глибокої різниці та невпинного прагнення до успіху. Якщо ви володієте будь-якою з цих трьох характеристик, цей курс буде просувати вас, як ніщо, що ви коли-небудь відчували. У рамках перевіреної виконавчої структури розвитку, розробка навчальної програми пропонує неперевершену стратегічну спрямованість на ваше зростання як інтегрованої особистості з точки зору численних інтелектуальностей. Розроблений всесвітньо відомими фахівцями в різних сферах бізнесу, курс дає можливість інтегрувати свої професійні обов'язки з потужним досвідом навчання з вимірним успіхом у багатьох сферах інтересів, таких як емоційний інтелект і інноваційність.... [-]

Мальта Моста
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
16 - 21 місяці
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Explore the myth of Knowledge=Power