Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет UNITAR

Заснована в 1997 році, UNITAR Міжнародний університет ( UNITAR ) є далекоглядним і добре керовані установи, відомий як перший віртуальний університет в Південно - Східній Азії і один з перших приватних університетів в Малайзії.

Наші програми пропонуються в нашому головному кампусі в міській Kelana Jaya і в 11 інших незалежних кампусах, що поширюються по всій Малайзії. Ми маємо 36 академічних програм, починаючи від фондів, дипломів та бакалавра, до аспірантури та докторантури. Ми пишаємося тим, що вчителями, які перебувають на різних факультетах і школах, таких як Бізнес

З моменту створення ми проводили інноваційне навчання, де технологія доповнює людську взаємодію на сильній освітній платформі. Наше прагнення доступної та якісної освіти в звичайних і дистанційних режимах навчання триває до сьогоднішнього дня і втілено в нашому UNITAR освіти Ядра «s (" UNIEC "), задовольняючи саму сучасні потреби освіти 21 - го століття.

Коледж UNITAR

Заснований у 2016 році, UNITAR коледж виступає в ролі UNITAR Міжнародного університету UNITAR і створений для того, щоб стати джерелом інформації для університету. Наразі коледж UNITAR пропонує сертифікаційні програми у сфері бізнесу та гостинності. У майбутньому ми будемо пропонувати дипломні програми та програми співпраці з створеними закордонними університетами.

Програми коледжу UNITAR розроблені з метою прийняття “Екс- периментального навчання”

Коледж UNITAR надає студентам, які бажають здобути міжнародну освіту за доступними цінами, Pathway до більш світлого майбутнього. Світове визнання та міжнародні стандарти навчальної програми програми забезпечать випускників кращими можливостями для кар'єрного росту.

Наші прагнення

Зосереджено на нашому баченні. Прихильність до нашої Місії.

Наше бачення

Бути провідним університетом інноваційних соціальних наук.

Місія

  • Розширити доступ до навчання
  • Виховати здорових випускників
  • Створити сталий бізнес

Сенат

Сенат Університету є вищим академічним органом UNITAR Міжнародного університету ( UNITAR ), в відповідно до положень Статуту та Статуту та Положення університету. Сенат університету здійснює контроль і загальний напрямок навчання, досліджень і іспитів і повноваження присуджувати сертифікати, дипломи і дипломи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

UNITAR

Майстер ділового адміністрування володіє сьогоднішніми власниками ступенів знань і лідерських навичок, необхідних у вищих керівних ролях. Теми, що охоплюють такі теми, як ... [+]

Огляд

Майстер ділового адміністрування володіє сьогоднішніми власниками ступенів знань і лідерських навичок, необхідних у вищих керівних ролях. Теми, що охоплюють такі теми, як конкурентоспроможна розвідка, збалансовані з корпоративною етикою, забезпечуючи випускникам можливість брати участь у складних корпоративних середовищах з принципом та цілісністю.

Вимоги щодо вступу на програму... [-]
Малайзія Селангор
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Селангор, Селангор, Малайзія