Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Святого Серця Люксембург Джек Велч коледж бізнесу

Коледж бізнесу Джека Уелча «Святе серце»

З 2012 року ми пропонуємо оплачувану повний робочий день МВА зі стажуванням, призначеного для молодих випускників з-за кордону та з Люксембургу. У нас є студенти з більш ніж сорока різних країн, а наші висококваліфіковані факультети та співробітники надають нашій програмі дійсно міжнародний аромат, який так багато інших бізнес-шкіл не можуть запропонувати.

Філія американської бізнес-школи

Університет Святого Серця в Ферфілд, штат Коннектикут (США) почав пропонувати бізнес-освіту в 1965 році, всього через два роки після його заснування. Університетський коледж бізнесу пізніше був названий на честь легендарного колишнього голови та головного виконавчого директора компанії General Electric Джона Ф. Уелля, який продовжує надавати цінну підтримку. Люксембургський філіал коледжу бізнесу був заснований у 1991 році.

Тісно пов'язаний з бізнес-спільнотою Люксембургу

У цій бізнес-школі ми тісно співпрацюємо з корпоративною спільнотою. Це відображається не тільки в нашому викладацькому складі, який є досвідченими вченими та досвідченими керівниками підприємств, які приїжджають з головного кампуса США, а також з Люксембургу, а також у нашій активній колегії регентів, яка складається з керівників підприємств ряду великих компаній у Люксембурзі.

Зручно розташована торгово-промислова палата Люксембург-Кірхберг. Наші об'єкти є динамічними та забезпечують безліч онлайнових навчальних та дослідницьких інструментів. Ми також маємо бібліотеку для студентів, які використовують як спокійне місце для навчання або проектних груп для зустрічі для курсових робіт.

Акредитація AACSB та Указ Великого Герцогства

У січні 2007 року коледж бізнесу Джека Велча

У серпні 2007 року Університет Святого Серця отримав Указ Великого Герцогства, який передбачає визнання наших дипломів у Люксембурзі.

Прінстонський огляд включає Університет Святого Серця у своїх посібниках "Кращі 379 коледжів - випуск 2015 року" та "Кращі 295 бізнес-шкіл - видання 2015 року".

* Акредитовано Міністерством вищої освіти
* Новини США займають №4 найбільш інноваційних університетів на півночі США
* Внесено до огляду в Принстоні «Кращі 267 шкіл бізнесу» - Видатна школа - Видання 2018 року
* Занесений до рейтингу топ-100 від Bloomberg Business Review

* Місце в рейтингу 501-600 THE (Times Higher Education)

Розташування

Місто Люксембург

Sacred Heart University

Address
Sacred Heart University
7, rue Alcide de Gasperi
c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage

L-2981 Місто Люксембург, Люксембургський округ, Люксембург
Телефон
+352 2276 131

Акредитації

AACSB Accredited