Luxembourg School Of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний факультет світового класу

Наш факультет складається з професорів, які працюють у таких установах, як Гарвард, Йель, Стенфорд, Чиказький університет, Мічиганський університет, Університет Дьюка, Нью-Йоркський університет, Лондонська бізнес-школа, Кембридж, Сент-Галленський університет, Копенгагенська бізнес-школа, Університет Бокконі, Загребська школа економіки та управління, Науки Po, HEC Paris і багато іншого.

Підготуйся до оскарження

LSB того, чи підписуєтесь ви на програму вищої освіти, MBA або магістр з управління, будьте готові до захоплюючого часу. Ви будете піддані діловим ситуаціям, коли ваші знання оскаржуються та обговорюються нестандартні рішення. Вам доведеться спілкуватися та знаходити спільну мову з викладачами та однокласниками та керівниками бізнесу з усього світу.

Один на один підхід

Ваша думка з предметів має значення. LSB MBA та Master LSB Management зосереджені на розробці важких навичок, які дозволять зробити вплив на перший день. Ви здобудете жорсткі навички управління та розвинете їх, ставши справжнім лідером.

Інноваційні методи навчання

Навчання в LSB дає вам доступ до різних культур, досвіду та способів мислення. Завдяки співпраці ви отримаєте багатий досвід ваших однокласників, професорів та корпоративних лідерів. Нагородами факультет є на передній план інноваційних методів навчання в галузі управління бізнесом. Навчіться думати і вирішувати, як лідер у тематичних дослідженнях та консалтингових проектах.

Дієздатні знання

Навчальна програма призначена для того, щоб перетворити вас на лідера, який може бачити, брати на себе відповідальність та розвивати нові можливості. Досвід вашого магістра LSB приносить більше, ніж просто академічні знання та практичні навички. Наша мета - надати вам унікальний досвід - академічний та інший.

85126_STU4425-22.jpg

Бачення

Бути всесвітньо визнаною висококласною бізнес-школою в самому серці Європи.

Місія

Місія школи полягає в тому, щоб забезпечити натхненне та багатокультурне навчальне середовище для лідерів бізнесу від міжнародних компаній, що працюють в Люксембурзі, а також у всій Європі та світі. Використовуючи свої навчальні та академічні цілі, Школа використовує сучасні методи навчання та дослідження, сприяє культурному та інтелектуальному розмаїттю. Школа співпрацює з міжнародною бізнес-спільнотою та готує лідерів бізнесу, щоб процвітати в складному глобальному діловому світі.

Акредитація

Luxembourg School Of Business акредитована Міністерством вищої освіти та досліджень Люксембургу. Акредитації поширюються на всю організацію, а також на майстра ділового адміністрування та на майстер програм управління.

85128_Capture.PNG

Розташування

Місто Люксембург

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 Місто Люксембург, Люксембургський округ, Люксембург