Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до INCAE

Маючи більш ніж 50-річну історію, ми набагато більше, ніж бізнес-школа. Вірні нашої місії, ми підтримуємо розвиток регіону через: 1) підготовку лідерів з глобальною перспективою для Латинської Америки; та 2) прикладні дослідження у центрах впливу, особливо у сферах конкурентоспроможності та стійкості, підприємництва та розвитку жінок-лідерів.

Ми конкуруємо сьогодні в глобальному світі, студенти та керівники обирають нас з вибору найкращих бізнес-шкіл світу. З цієї причини, INCAE конкурує у досконалості у всіх областях: професори, програми, дослідження, засоби, технології та репутація. Ми залучаємо кращих талантів у регіоні та за кордоном.

Ми застосовуємо новітні тенденції в дослідженнях і методах навчання всередині та поза класом, щоб позитивно вплинути на кар'єру учасників, компаній, яким вони належать, і на розвиток регіону.

Enrique Bolaños | Ректора INCAE Business School115426_academic-bookcase-bookstore-2065490.jpg

Діяльність та місія

INCAE має три основні напрямки діяльності:

  • Магістерські програми з ділового адміністрування в основних сферах розвитку Латинської Америки.
  • Виконавчі програми та семінари.
  • Дослідницькі проекти для конкурентоспроможності та розвитку регіону. INCAE має застосований підхід, який поєднує кращі практики та глобальні кордони знань з реальністю та навколишнім середовищем.

місія

Активно сприяти цілісному розвитку країн, в яких вона обслуговується, підготовці лідерів для ключових секторів, вдосконаленню їх практики, установок і цінностей шляхом:

  • Дослідження, викладання та поширення сучасних концепцій і методів управління.
  • Посилення аналітичних можливостей та розуміння економічних, політичних та соціальних явищ.
  • Сприяння діалогу, взаєморозуміння та співпраці між людьми, секторами та країнами.

Наш кампус

INCAE Business School має два сучасних містечка, розташовані в Манагуа, Нікарагуа (заснована в 1969 році) і в Алахуелі, Коста-Ріка (заснована в 1984 році).

наша різниця

Ми сприяємо розвитку регіону шляхом формування лідерів, прикладних досліджень і сприяння міжсекторальному діалогу.

Сталий розвиток Латинської Америки вимагає відповідальних, інноваційних та оновлених лідерів. Більше 50 років INCAE надихала тисячі людей, надавши їм необхідні інструменти для прогресу та процвітання своїх країн.

Будучи найкращою бізнес-школою в Латинській Америці, INCAE сприяє прогресу латиноамериканського суспільства шляхом підготовки регіональних лідерів через програми магістрів та виконавчих програм.115427_chatting-dog-faces-745045.jpg

1.Факультет Глобальні експерти з регіональним визнанням

INCAE приваблює видатного факультету. спеціалізована та висока продуктивність. Наші професори з керівництвом вважають своїм покликанням розвивати керівників з кращими управлінськими практиками. Їх дослідження та практичний досвід орієнтовані на підхід до вирішення проблем, що створює тривалу цінність та вплив. Як результат, випускники та учасники INCAE знають останні тенденції бізнесу, і здатні застосовувати найбільш інноваційні інструменти управління.

Факультет INCAE є унікальним у Латинській Америці, до складу якого входять 93% професорів з докторськими ступенями з найпрестижніших університетів і шкіл світу, таких як Гарвард, Уортон, Оксфорд і Сорбонна.

Різноманітність академічної команди INCAE є ще одним з інструментів, які використовуються для надання глобалізованої перспективи у класах. Вчителі належать до 16 різних національностей і працюють у більш ніж 18 країнах.

2. Метод справи (відносини з Гарвардською бізнес-школою)

INCAE інтенсивно використовує метод case, як методологію участі, що призводить до розвитку виняткової аналітичної спроможності, яку неможливо отримати тільки через конференції та презентації.

Випадок - це документ, розроблений спільно з керівниками компанії, який показує всі необхідні виміри для студентів, щоб ретельно проаналізувати ситуацію та запропонувати альтернативні шляхи їх вирішення.

Через те, як організована програма INCAE, кожен учень аналізує справу принаймні тричі:

  • Індивідуально,
  • За підтримки дослідницької групи (багатонаціональна та мультидисциплінарна);
  • На пленарному засіданні з керівництвом викладача.

Метод кейсу, коли обробляється професійним факультетом і навчений методу, дозволяє ефективно передавати інструменти та концепції управління. Паралельно він розвиває у студентів аналітичні навички, творчі здібності, впевненість у собі та комунікативні навички.

3. Багатонаціональність

Можливість взаємодії зі студентами з інших широт пропонує можливість обміну не тільки навчанням, але й цілим процесом культурного обміну. Близько 20% складають жінки, відсоток яких продовжує зростати з кожним роком.

Національності:

115425_Nacionalidades.png

4. Мережа випускників INCAE:

INCAE закінчила понад 16 тисяч людей з 50 різних країн, у своїх програмах MBA та старшого менеджменту, а також сприяла підготовці десятків тисяч професіоналів і керівників через свої виконавчі програми. Крім того, INCAE щороку приймає понад 6000 керівників для участі в будь-яких своїх програмах, розширюючи його вплив і внесок у розвиток регіону.

Ми підтримуємо безпосередній контакт з мережею випускників, серед яких керівники, директори та президенти важливих компаній та представників державного сектору, а також великі підприємці регіону визначають модель розвитку країн, де вони працюють з їх керівництвом.

Після закінчення навчання інкаїсти матимуть унікальну міжнародну мережу контактів, яку він може використовувати у своєму професійному управлінні.

Міжнародні AGI

INCAE розвиває відносини з та серед випускників. Вона сформувала мережу аспірантських асоціацій INCAE, яка сьогодні присутня в більш ніж десяти країнах.

Її місія полягає у підтримці відносин і представництві інтересів випускників до ІНКАЕ, стимулюванні відносин і бізнесу серед випускників, сприянні оновленням її членів і, загалом, стимулюванню активного обміну.

Крім того, заохочувати підтримку місії INCAE у формуванні лідерів Латинської Америки.

Національні комітети

Національні комітети - це групи бізнесменів дуже високого рівня, які представляють INCAE перед громадою та урядом своїх країн, і в той же час вони гарантують, що місцевий вплив INCAE є максимально можливим.

Доступні навчальні програми:
іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

INCAE Business School

Програма спеціалізації сприяє студентам з меншим управлінським досвідом, зосереджує свої дослідження на конкретних цілях і підвищує свої знання в областях, що становлять ... [+]

Огляд

Програма спеціалізації сприяє студентам з меншим управлінським досвідом, зосереджує свої дослідження на конкретних цілях і підвищує свої знання в областях, що становлять особливий інтерес.

Студенти розвивають навички колективної роботи для вирішення складних можливостей та ситуацій у своїх громадах. Метою цієї програми є, щоб студенти зосередили свої дослідження в певній галузі, відповідно до своїх потреб: сталий розвиток, маркетинг, операції... [-]

Коста-Ріка Garita District, Alajuela
Лютий 2020
Денне навчання
15 місяця
Кампус
Детальніше англійською мовою
INCAE Business School

Глобальна перспектива MBA зосереджена на забезпеченні необхідних інструментів для студентів, які потребують комплексного навчання в різних сферах управління. Це дозволяє ... [+]

Огляд

Глобальна перспектива MBA зосереджена на забезпеченні необхідних інструментів для студентів, які потребують комплексного навчання в різних сферах управління. Це дозволяє студентам вдосконалювати свій управлінський досвід, консолідуючи його з областями дослідження програми.

Вона була розроблена з метою активного сприяння розвитку країн, що обслуговуються, виховання лідерів у ключових секторах шляхом вдосконалення їхньої практики, установок та цінностей. Прямий вплив наших студентів на компанії в Латинській Америці покращує якість життя та бізнес-середовище. Програма дозволяє студентам мати досвід роботи з глобальною перспективою, яку роботодавці вважають фундаментальними.... [-]

Коста-Ріка Garita District, Alajuela Нікарагуа Monte Tabor
Лютий 2020
Денне навчання
15 місяця
Кампус
Детальніше англійською мовою