INCAE Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до INCAE117134_Ranking_FT.png

З більш ніж 50-річною історією, INCAE набагато більше, ніж бізнес-школа.

Ця школа позиціонує Вас як конкурентного світового експерта з розвитку бізнесу в країнах з економікою, що розвивається, особливо в Латинській Америці. Це досвід, який робить вас частиною прекрасної мережі професіоналів і відкриває можливості для вивчення подвійних дипломів у кращих вищих університетах глобального рівня, таких як Єльська школа менеджменту, Мічиганський університет, Санкт-Галлен, UCSD, серед інших.117133_estudiantes2_keystone.jpg

Наш кампус

INCAE Business School має два сучасних містечка, розташовані в Алахуелі (Коста-Ріка) і Манагуа (Нікарагуа). Ви зможете відчути біорізноманіття Центральної Америки та найяскравіші ландшафти райських пляжів і тропічних лісів .

Наша різниця

Будучи найкращою бізнес- школою в Латинській Америці , вона сприяє просуванню латиноамериканського суспільства через підготовку талантів лідерів з глобальної точки зору і через прикладні дослідження в центрах впливу; особливо у сферах конкурентоспроможності та стійкості, підприємництва та розвитку жінок-лідерів.117132_estudiantes2_keystone.jpg

Акредитація потрійної корони117131_accreditations_in_color.png

INCAE акредитований основними міжнародними агенціями з акредитації: AACSB, AMBA та EQUIS . Це робить її частиною виняткової групи університетів у всьому світі, тому що лише 1% має цю «потрійну коронку» акредитацій.

Як доказ якості своїх програм і зобов'язання надавати освіту на основі високих стандартів, INCAE була першою школою за межами Північної Америки для отримання акредитації Південною асоціацією коледжів і шкіл (SACS) , однією з семи структурних підрозділів Департаменту. освіти, яка офіційно акредитує університети в США.

Міжнародний рейтинг

Якість INCAE було визнано престижними міжнародними рейтингами. Серед 100 кращих МВА у світі за рейтингом QS 2018 і була обрана найкращою школою в Латинській Америці і № 11 в Америці за фінансовим часом у 2019 і 2018 роках.

Обміни та подвійні ступені

Через INCAE, ви можете взяти подвійні ступені з престижними школами, такими як Y ale School of Management, Мічиганський університет та Університет Санкт-Галлен , серед інших. Крім того, у вас буде можливість обмінятися у кращих університетах більш ніж у 30 країнах, таких як Stern, Kellogg (США), Університет Фудань (Китай), HEC Paris (Франція), UBC Sauder School of Business (Канада) та багато іншого.

Експерти на ринках, що розвиваються

90% нашого факультету мають кандидатську дисертацію. або докторську ступінь університетів Ліги Плюща . Професори належать до 16 різних національностей, працюють у більш ніж 18 країнах і є членами рад визнаних компаній Латинської Америки.

Вони мають широке знання про економічну, політичну, соціальну та ділову реальність регіону, що відображено в тематичних дослідженнях, які вони вирішують у класі. Як результат, випускники INCAE знають останні тенденції бізнесу і можуть застосовувати найбільш інноваційні інструменти управління для ринків, що розвиваються .117130_facultad.jpg

ціна

55 000 - 77 000 доларів США

* Витрати змінюються залежно від обраної програми. У вартість входить плата за навчання, дидактичні матеріали, часткове харчування та проживання.

Розташування

Район Гаріта, штат Алахуела

Address
INCAE Business School
Campus Walter Kissling Gam, Provincia de Alajuela, La Garita, Costa Rica

Район Гаріта, штат Алахуела, Провінція Алахуела, Коста-Ріка

Монте-Табор

Address
INCAE Nicaragua
Monte Tabor, Nicarágua

Монте-Табор, Департамент Манагуа, Нікарагуа