USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Global Executive MBA (Гемба) в Шанхаї є потужну програму партнерства між Університетом Південної Каліфорнії Маршалл школи бізнесу і Antai коледжу Shanghai Jiao Tong університету економіки і управління, захопивши найкращі з справді глобального освітнього досвіду.

Студенти Гемба зібралися з усього світу, щоб дізнатися від чудових викладачів і ділитися безцінний досвід. Програма залучає широке розтин бізнес-професіоналів: вони є старші керівники міжнародних, приватних і громадських організацій, підприємців та лідерів сімейного бізнесу.

Вигоди від ступеня Гемба очевидні: відповідні класи викладаються чудовим факультету, видатний глобальної мережі, а також друзів на все життя в рамках всесвітнього USC Trojan Family.

Гемба ПАРТНЕРСТВО

Університет Південної Каліфорнії

USC (Університет Південної Каліфорнії) є приватною, не-для-прибуток, всі релігії, дослідницький університет, заснований в 1880 році з його головному кампусі в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Будучи найстарішим приватним дослідницького університету Каліфорнії, USC історично виховав велику кількість бізнес-лідерами регіону і професіоналів. В останні десятиліття, університет також використовувала своє становище в Лос-Анджелес, щоб встановити відносини з науково-дослідними та культурними установами по всій Азії і Тихоокеанського регіону. Відображаючи стан Лос-Анджелесі в якості глобального міста, USC має велику кількість міжнародних студентів будь-якого університету в Сполучених Штатах. У 2011 році ОСК був названий в числі перших 10 Мрія коледжів в країні.

Шанхайського університету Цзяо Тун

Шанхайського університету Цзяо Тун (SJTU) широко визнаний як один з п'яти кращих китайських університетів. SJTU була заснована в 1896 році ShengXuanhuai і тому є одним з найстаріших університетів у Китаї. SJTU плекав велику кількість видатних особистостей і вносять значний внесок у процвітання нації, зокрема, у розвитку науки і техніки. Наші відомі випускники включають колишній генеральний секретар Комуністичної партії JiangZemin, засновник програми ракетної КНР Цянь Сюесень, і сотні others.More ніж 200 академіків Академії наук Китаю і Інженерної академії є випускниками SJTU.

Маршалл школа бізнесу

USC Marshall школа бізнесу є приватним дослідницьким і навчальним закладом прихильні навчання глобальних лідерів завтрашнього. Оцінюється як один з кращих школи країни для бухгалтерського обліку, фінансів, підприємництва та міжнародних бізнес-досліджень, Маршалл також розділяє багату історію і енергійного спільноти академічної системи ОСК.

Antai коледж економіки та управління

Як і у випадку з нашим батьківським установою, SJTU, то Antai коледж економіки і управління (АСЕМ) отримала широке визнання в якості топ-п'ять бізнес-школи в Китаї. З загальною кількістю учнів тіла майже 6000, а також на факультеті 200, АКЕУ продовжує вести бізнес-освіту вперед в Китаї і в Азії. АКЕУ це єдина бізнес-школа в Китаї, щоб бути потрійним акредитовані: по AACSB, Equis і AMBA, і займає перше місце в Financial Times, як No. 2 в Китаї на міжнародному рівні відповідних досліджень.

Розташування

Шанхай

Address
Room 102, South Building,
Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University,
535 Fahuazhen Road

200052 Шанхай, Шанхай, Китай

Програми