SHU-UTS SILC Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Освіта світового класу на шу-ОТС SILC Business School

Співзасновником Шанхайського університету (SHU) і Технологічний університет Сіднея (UTS) в 1994 році, SHU-ОТС SILC Business School (SILC) був одним з найбільш ранніх китайсько-іноземних спільних бізнес-шкіл в Китаї. Школа була заснована у відповідність до Положення Китайської Народної Республіки Китаю на китайсько-іноземних співробітництва в управлінні школами. Допускаючи створення китайсько-іноземні утворення спільних підприємств і програм, Міністерство освіти націлене на впровадження міжнародних ресурсів високої якості освіти, вивчають філософію, систему, і функціонування зарубіжних університетів, сприяти реформі університетів в Китаї, і в кінці кінців побудувати світ -клас китайських університетів.

Коли школа була заснована в 1994 році, він тільки запропонував курси англійської мови і диплом програми, введені через ОТС: Insearch. ОТС: Insearch є приватним вищим навчальний заклад належить ОТС. Він пропонує академічні програми Англійського і ОТС Фонд досліджень. ОТС: випускники Insearch диплом мають право на отримання прямого вступу в другий рік ступеня ОТС.

Школа почала пропонувати свою першу програму SHU бакалавра, бакалавр економіки (спеціальність міжнародної економіки & торгівлі), в 1998 році. Два роки по тому, друга SHU Програма бакалаврату - бакалавр менеджменту з двома спеціальностей (ділового адміністрування та управління інформацією та інформаційні системи) - почалося. Обидва університету вирішили взяти свою співпрацю на новий рівень. В результаті ОТС Бакалавр бізнес-програми був введений в школу з UTS Business School. Розпочато в 2002 році Бакалавр бізнес-програми є ОТС офшорної програми відповідно до ЄТС політикою і стандартами. Програма включає в себе три компоненти - Insearch програми диплом, 8 ОТС основних курсів і 8 Shu курси. SHU і ОТС визнають кредити один одного. Студенти, що навчаються за програмою присвоюється ступінь бакалавра ЄТС після закінчення навчання.

SHU-UTS102

В якості ще одного співзасновника і батьківського університету школи, ШУ приймає централізоване управління всіма школами, в тому числі SHU-ОТС SILC Business School. Школа повинна відповідати правилам, зазначеним Міністерством освіти і SHU, але користується автономією при прийомі на роботу викладачів, фінансових операцій та управління. Школа управляється радою, що складається з президентів SHU і ОТС, деканів школи і ОТС Business School та інших членів. Декан несе відповідальність за функціонування школи. Правління несе відповідальність за стратегічне планування і інші важливі рішення.

У 2006 році, Шанхайська комісія муніципального освіти вибрав його в якості пілотної школи, щоб отримати якісну акредитацію, що робить його не тільки перший китайсько-іноземні спільні бізнес-школу, щоб отримати таку акредитацію державним дозволеним аудиторською організацією, а й перша школа йти в рамках процесу акредитації. У 2009 році школа була нагороджена «одним з десяти кращих освітніх спільних підприємств» з боку Китаю освіти Web. Протягом чотирьох років поспіль, в період між 2010 і 2013, школа була нагороджена "десять освітніх спільних підприємств з найкращим брендом" по www.sina.com.cn, один з найвідоміших китайських сайтів порталу. У 2014 році школа була нагороджена "найвпливовішим освітнього спільного підприємства Китаю" Сіньхуа Net. У 2015 році школа була нагороджена "Модель школи китайсько-іноземного співробітництва" Шанхайської муніципального уряду.

SILC101

Розташування

Шанхай

Address
99 Shangda Road
BaoShan District

200444 Шанхай, Шанхай, Китай

Акредитації

AACSB Accredited

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: