Lingnan University College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Сунь Ятсен - це всеосяжний університет, заснований д-ром Сунь Ятсенам у 1924 році. Університет є одним з провідних університетів Китаю, а в рейтингу вищої освіти Times 2011-2012 він був серед усіх місць №6 Китайські університети та № 1 в Південному Китаї.


Заснований у лингнанському університеті, відомий приватний університет на початку 20 століття, коледж Лінгнан (університет) був відновлений у 1988 році в університеті Сунь Ятсена і зараз є однією з провідних шкіл з економіки та менеджменту в Китаї. Керуючись девізом "Освіта за послугою" в університеті Лінгнан, коледж забезпечує високоякісну освіту в галузі економіки та менеджменту, яка привертає сили з ліберального мистецтва і невтомно прагне до успішного навчання та вивчення знань з економіки та управління.


У Лінгнані є 3 кафедри з економіки, фінансів та управління. Коледж пропонує різноманітні програми з економіки та управління для бакалаврів, магістрів та докторантури. Він також надає професійні програми, такі як MBA, Executive MBA та спеціалізована програма магістерської програми з фінансів. Всі ці програми є одними з найбільш конкурентних програм у Китаї та вважаються найкращими в Південному Китаї. У 2014 році програма MBA була оцінена № 10 за програмою Forbes China як найцінніша повна програма MBA та № 11 як найцінніша програма MBA за частковим часом у Китаї.


У коледжі на сьогодні працює 92 факультетів, які постійно працюють, і постійно прагне до академічної майстерності. Члени викладачів проводять суворе та оригінальне дослідження, приділяючи особливу увагу поточному економічному та управлінському розвитку Китаю шляхом публікації перших міжнародних та національних дослідницьких журналів.


Глобалізація є торговою маркою Lingnan і є піонером ініціювання глобальної, Lingnan створив спільну Міжнародну програму МВА з MIT Sloan School of Management в 1998 році, китайська програма Executive MBA з Карлсон школи менеджменту Університету штату Міннесота в 1999 році, а також Китайсько-французька програма МВА з Університетом Жан-Мууліна Ліона 3 та EM Lyon у 1998 році. Lingnan також створила широку мережу партнерських зв'язків з більш ніж 40 провідними університетами по всьому світу. Міжнародна співпраця зосереджена на обміні студентами, обміну факультетами, програмах подвійного навчання, спільних дослідженнях тощо. Ця глобальна мережа партнерства надала студентам та викладачам платформу для міжнародних обмінів, що покращує співпрацю в галузі навчання, навчання та досліджень.


В даний час Лінгнан акредитований AACSB, EQUIS та AMBA акредитації, які підтвердили Lingnan як одна з небагатьох китайських шкіл, які можуть претендувати на міжнародну репутацію та позицію. Дивлячись у майбутнє, коледж Лінгнан (університет) буде сприяти постійному вдосконаленню та висококваліфікованому навчанню та дослідженню, щоб досягти своєї постійної мети - бути однією з провідних шкіл з економіки та управління в Китаї та світі.


Бачення

Ми прагнемо бути визнаними в усьому світі як провідна бізнес-школа з Китаю.


Місія

Ми виховуємо лідерів та розвиваємо знання, щоб служити майбутньому Китаю та світовому суспільству.


Основні цінності

Досконалість, Глобальна, Цілісність та Сервіс.

Розташування

Гуанчжоу

Address
No.135, Xingang Xi Road
510275 Гуанчжоу, Гуандун, Китай

Акредитації