Fudan University School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фудань University Business School має довгу історію через століття Китай першого університет створити систему освіти управління бізнесом, на початку 1917 року створення бізнесу, а в 1929 році офіційно заснований бізнес - школа. Тисячу дев'ятсот п'ятьдесят два національна настройка коледжу, дисципліни управління бізнесом порушення освіти. Після реформи і відкритості, Фуданскій університет взяв на себе ініціативу управління освіту відновлення, управління дисципліною в 1977 році почала набирати студент, засновані в 1979 році, Департамент з питань управління науки, школа менеджменту, створена в 1985 році для відновлення.

Повна система дисципліни після 20 років розвитку і зростання, коледж в даний час має 8 відділень, 18 міждисциплінарних дослідницьких центрів (від). Коледж до докторської рівня 1, вісім дисциплін докторських (в тому числі і його власного докторських), майстер-рівня 16 (майстер, включаючи свій власний). 7 магістранта, пост-докторські дослідження станції 3 (в тому числі один створений спільно з факультетом економіки). Майстер-проекти: Університет Фудань Майстер ділового адміністрування (MBA) / Senior Management MBA (EMBA), магістр обліку (MPAcc) ступінь програми.

У 2010 році інститут успішно створений фінансового управління та управління дві програми фінансового інжинірингу магістра і Міський університет Гонконгу співпрацю пропозицію управління доктор бізнес-досліджень програми (DBA), а також фуду університет - Національний університет Тайваню EMBA програми співпраці.

Сильні викладачі станом на липень 2010 року в лікарні в цілому 147 викладачів, у тому числі 48 професорів (в тому числі докторська вихователя 41 осіб), доцент 53 осіб. 91% викладачів з докторським ступенем, що докторський ступінь за кордоном 30% 45 осіб, загальна кількість.

Виділіть силу науково-дослідний інституту сформував ряд професійних і наукових досліджень в країні і за кордон, вплив, накопичив ряд видатних наукових монографій, статей і патентів, навчання групи видатних академічних лідерів, формується десятка високоякісних наукові дослідження команди.

Видатний талант Академії суворої вченість і хороша атмосфера навчання, щороку привертає багато кандидатів приходять вчитися, розвивати партію управління еліти. До кінця 2009 року коледж має в студентах 945 людей, випускник 490 людини (в тому числі пункту 190 DDIM) Ph.D. 238 осіб, в студента MBA 1158 людей, студенти EMBA 697 людини, студенти MPAcc 151 людей; старші посадові особи з розвитку управління та Центру Fudan консультування з питань управління компанія відкрила в цілому 66 різних старших курсів підготовки управлінських кадрів, в підготовці вищого керівництва взяло участь понад 3000 підприємств, у вищому керівництві. Коледж має понад 23000 випускників.

Міжнародний інститут управління великою реставрація Jianyuanyilai широкого впровадження «вихід, в результаті чого в" стратегії інтернаціоналізації, активно розширювати міжнародні обміни, і більше з США, Італією, Норвегією, Великобританією, Францією, Сінгапуром, Австралією, Кореєю, Гонконгом і іншими 20 більш ніж 60 відомих університетів і дослідницьких інститутів в країнах і регіонах створені різні форми обмінів і співпраці. Міжнародна стратегія повинна охоплювати всі рівні студентів, викладачів, наукових, навчальних, ділових зв'язків, міжнародного науково-технічного співробітництва.

Для того, щоб розширити міжнародний орган по сертифікації багатшими глобальних ресурсів, зміцнення обмінів і наукового співробітництва між країнами з відмінною бізнес-школи, він також активно приєднатися до багатьох провідних міжнародних організацій-партнерів. У 2007 році школа стала PIM (Партнерство в галузі міжнародного менеджменту) членів Академії. У 2009 році коледж став GMAC (Рада Graduate Management Admission Американська асоціація школи) 173 дійсних членів по всьому світу. У той же час, успішно пройшла EQUIS (Європейська система поліпшення якості) міжнародну сертифікацію. А в 2010 році, найвища швидкість знову в світі по AACSB (AACSB International) міжнародної сертифікації.

Підприємство поглибленого співпрацю ще в 1992 році про створення в школі Фудань управління консалтингової фірми, професор общинних, транснаціональних корпорацій, великих вітчизняних підприємств, державні відомств на всіх рівні, щоб забезпечити повний спектр консультаційних послуг. Компанії через кампус презентації, ярмарки вакансій, інформаційної платформи кар'єри, щоб відобразити корпоративний бренд і культуру, талановитих людей. Коледж почав промисловий запитав шкільний зал, Fudan Standard Chartered поли Jin форум та інші форуми лекції, стати співпраця посилання лікарні підприємства. Коледж також створив спеціальну групу, повний спектр шкільного співпраці між підприємствами для ефективного і впорядкованого управління. Багато відомих підприємства в країні і за кордоном, щоб вести бізнес з відвідуванням коледжу, студенти практикують форум для співпраці, підготовки кадрів орієнтації, тематичних досліджень, фінансових і матеріальних внесків та інших форм співробітництва, а також надавати рішучу підтримку розвитку коледжу.

Розташування

Шанхай

Address
Fudan University School of Management
670 Guoshun Road,

200433 Шанхай, Шанхай, Китай

Акредитації

EFMD Equis Accredited