Прочитайте офіційний опис

Розташований в місті Ухань, столиці провінції Хубей і головним центром транспортування в Китаї, Центральний Китай педагогічного університету є одним з ключових всеосяжного університету безпосередньо під керівництвом Міністерства освіти Китаю. Мальовничий кампус більш ніж 2000 Mu (330 акрів) розташований на пагорбі Guizi, що межують South Lake. В якості одного з університетів в списку 211 пріоритетного національного проекту за освітою, Центральний Китай педагогічного університету є визнаним в якості важливої ​​основи для вирощування блискучих талантів для країни, а також в якості вищого навчального центру для відмінних викладачів у вищих навчальних закладах і високою школи.

Наш університет є одним з перших вищих навчальних закладів в Китаї, мають право запропонувати докторські і аспірантуру, для оцінки і надання звання професора, доцента, а також наукового керівника, і вже створила повну і оптимізовану передові системи освіти від бакалаврату до магістратури , від докторська до пост-докторських програм, а також від повного часу до програм для дорослих освіти.

Наша сила дослідження спостерігається постійне збільшення з кожним роком. Національна соціальна наука дослідницька робота CCNU займає топ-10 протягом трьох років поспіль, а його соціальна наука дослідницька робота Міністерства освіти займає перше місце 6 протягом чотирьох років поспіль. Рейтинг № 8 в Четвертому соціальних наук Видатний науковий результат Award, ряд результатів наших досліджень отримали призи, включаючи два кулака призи премії природних наук китайським Міністерством освіти і шести перших премій провінції Хубей премії природних наук.

Ми встановили тісні відносини з багатьма ключовими університетами і науково-дослідними інститутами і провели школи до школи обміни і велике академічне співробітництво з більш ніж 100 університетів із понад 70 країн, таких як США, Канаді, Німеччині, Японії, Росії, Франції, Нової Зеландія, Австралія, Південна Корея і В'єтнам. Зарубіжні експерти та викладачі регулярно запрошують викладати в університеті. В останні роки викладачі університету були постійно відряджений за кордон для подальшого вивчення, більшість з яких повернулися додому, щоб стати основою в їх власній викладацької та науково-дослідної області; велика кількість з них активні на міжнародній академічній трибуни і внесли чудові внесок в області науки, техніки, культури і освіти обмінів між Китаєм і іншими країнами по всьому світу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • китайський

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Central China Normal University

Формальне час зарахування на цей факультет - це 2012 рік. Є 13 повночасних вчителів, 11 з яких мають докторські ступені, утворюючи команду викладачів та дослідників з поє ... [+]

Вища освіта

Професійний: Бізнес-адміністрування

Шкільна система: 2 роки

I. Введення в коледж

Коледж Вступ Коледж зараз має 6 кафедр, в тому числі 7 основних спеціальностей (економіка, міжнародна економіка та торгівля, ділове адміністрування, управління людськими ресурсами, управління нерухомістю, фінансове бухгалтерську освіту та фінансову інженерію) та курс "Магістративно-економічна крос-культура" та " Міжвузівські класи економіки та п'ять дослідницьких центрів. Коледж має докторський ступінь з економічної статистики, ступінь магістра з теоретичної економіки та прикладної економіки, магістерську програму, 19 магістерських програм другого ступеня та програми професійних магістерських програм MBA, MAE та MF. Прикладна економіка є провідною ключовою дисципліною, дослідницький центр Hubei Real Estate Development Research є центральною дослідницькою базою гуманітарних та соціальних наук на провінційному рівні, а управління нерухомістю є провінційним брендом. В даний час коледж має 83 викладацьких кадрів та 71 викладачів повної зайнятості. Лікарі, які отримують докторські ступені, складають понад 80% загальної кількості вчителів у лікарні. У коледжі працюють 18 професорів, 30 доцентів, 23 викладачі, 47 викладачів магістрів, 7 докторських вчителів, 2 спеціальні гранти від Державної ради та 3 програми для підтримки талантів Міністерства освіти. Семінар з науковців в Чутяні. Професор 1 чол. Останні роки нашими викладачами було головування майже 50 науково-дослідницьких проектів на національному рівні, в тому числі 2 основних національних соціальних наукових проектів, і опубліковано більше 10 статей у авторитетних академічних журналах, таких як китайські соціальні науки, економічні дослідження та світ менеджменту. , CSSCI-документи майже 500, виграли на вищому рівні на рівні провінцій і міністрів вищі досягнення в галузі соціальної науки більше 10, у тому числі перший приз на рівні провінцій та міністрів. Коледж звертає... [-]

Китай Ухань
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
华中师范大学
Address
NO.152 Luoyu Road
430079 Ухань, Хубей, Китай
Веб-сайт