Прочитайте офіційний опис

Катар: водіння майбутнього

Катар - одне з найбільш швидкозростаючих економік світу, і, отже, це дуже привабливий бізнес-напрям.

Економічне зростання Катару було в основному засноване на його нафтогазовій промисловості. Проте, згідно з Катарським національним баченням 2030 р., Економічна політика зосереджена на розвитку неенергетичних секторів. Метою є перетворення існуючої економіки на основі вуглецю на передові, конкурентоспроможні та економічно розвинені знання.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris в червні 2010 р. Приєднався до Фундації Катар, що призведе до виконання програм та дослідницької діяльності світового рівня до Дохі та регіону. Це перший європейський партнер у місті Освіти.

У цьому контексті HEC Paris пропонує повний пакет програм управління, включаючи перший міжнародний Executive MBA в Катарі, спеціалізований ступінь магістра в галузі управління стратегічним бізнес-підрозділом , а також програми управління не ступенями для керівників, у формі коротких програм Executive. Один з провідних світових постачальників програм Executive Education протягом останніх 8 років, HEC Paris також пропонує спеціально розроблені програми для окремих компаній.

Програми та дослідницькі заходи HEC Paris in Qatar створюють корпоративну конкурентоспроможність у світовій економіці та повністю узгоджуються з Катарським національним баченням 2030 р. Для підтримки перетворення Катару в розвинену, конкурентоспроможну та економіку, основану на знаннях.

Обмін нашими академічними знаннями

HEC Paris запустив дослідницький офіс в Катарі, щоб продовжити свій внесок у реалізацію економіки, основаної на знаннях, в Катарі, яка виходить за межі забезпечення кращих світових програм з управління виконавчою діяльністю в регіоні. Дослідницький офіс, створений за підтримки Катарського фонду, отримує потенційне фінансування від Національного дослідницького фонду Катару (QNRF), Катарського фонду досліджень

Дослідницький офіс буде зосереджений на розробці педагогічного змісту, наприклад, написанні бізнес-тематичних досліджень для місцевих компаній, інноваційних академічних досліджень, які будуть опубліковані в престижних журналах, удосконалення стипендій та стипендій післядипломної освіти, аспірантів, співпраці з науковими та бізнесовиками громади в Катарі, а також організація заходів "Focus on Research", семінари та конференції.

Засоби

Найсучасніші приміщення в нагородах 52-річної вежі "Торнадо", розташованої у західній бухті - діловому центрі Дохі.

Зручності забезпечують зручне та легко доступне місце для програм HEC Paris, пропонуючи захоплюючий вид на місто.

Партнерство

Заснований у 1995 році указом Його Високості Шейх Хамад бін Халіфа Аль Тані, емерент-Отець, Фонд Катару є приватною неприбутковою організацією.

Місія Фундації Катар - виховати майбутніх лідерів Катару. За прикладом і поділившись своїм досвідом, Фонд також сприяє людському розвитку на національному, регіональному та міжнародному рівнях. У всій своїй діяльності Фонд заохочує культуру досконалості в Катарі та сприяє її ролі у підтримці інноваційного та відкритого суспільства, який прагне розвивати стійкий людський потенціал, соціальне та економічне процвітання для економіки, основаної на знаннях.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

HEC Paris in Qatar

International Executive MBA - це практична та інтенсивна програма, розроблена для розуміння соціальних, економічних та екологічних аспектів міжнародного бізнесу, а також ... [+]

1 ступінь, 7 спеціальностей, 11 місць

International Executive MBA - це практична та інтенсивна програма, розроблена для розуміння соціальних, економічних та екологічних аспектів міжнародного бізнесу, а також навичок реалізації вашого бачення.

Наша особлива увага до стратегії, лідерства та глобального бізнес-середовища гарантує, що ви отримаєте всеосяжні, інноваційні та застосовні знання та навички.... [-]

Катар Доха
Лютий 2020
англійська
Заочне навчання
16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
HEC Paris in Qatar
Address
Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825
Доха, Доха, Катар
Веб-сайт
Телефон
+974 4454 0161