Прочитайте офіційний опис

114360_114323_membership-high.jpgВи хочете розвивати свій індивідуальний стиль керівництва?

University Canada West (UCW) - це університет з чітким баченням - бути провідним незалежним університетом Канади та за кордоном, відомим за інновації та ефективність у підготовці мотивованих студентів до професійної кар'єри та соціального лідерства. UCW перетворює студентів у готових до лідерства випускників для спільнот по всьому світу.

Що робить нас різними?

 • ACBSP-акредитована програма MBA та бакалавр комерції.
 • Факультет з безпосереднім досвідом у бізнесі.
 • Навчальне середовище UCW є динамічним і практичним. Розміри класів обмежені, щоб більше зосередитися на індивідуальних вимогах.
 • Навчіться в серці живого ділового співтовариства Ванкувера.
 • Центр кампусу UCW надає вам безпрецедентний доступ до мережі потенційних роботодавців.
 • У нас є студенти з 40 країн, які надають вам широкі можливості для передачі мереж і знань.

Так ви готові просувати вашу кар'єру на наступний рівень?

Фактор Ванкувера

"Ванкувер - Манхеттен з горами". - The New York Times.

Коли ви навчаєтеся з UCW, ви дізнаєтеся, чому це прекрасне місто було визнано 3-м кращим містом для життя The Economist *.

Ванкувер - це місто, що складається з розумних і висококваліфікованих людей з усього світу, і тут Вас чекає гостинний, космополітичний спосіб життя. Місто Ванкувер пропонує безліч можливостей для навчання та роботи, і ви будете оточені прекрасною природною красою. Це справді найкраще місце.

З багатою історією в різних секторах, Ванкувер зробив свій слід на світовій економіці і продовжує робити великий вплив на традиційні та нові галузі.

Приходьте на борт для:

 • Бізнес-орієнтованість, навчання - інтенсивне навчання
 • Навчальний центр світового рівня в центрі Ванкувера
 • Навчальна робота, орієнтована на кар'єру, та факультет експертів
 • Відмінний сервіс і підтримка викладачів і співробітників
 • Можливості швидше відстежувати свою освіту і швидше закінчувати програми

114362_114320_MBA728X291.jpg

Наш кампус:

University Canada West (UCW) легко доступний в центрі Ванкувера в 626 West Pender St. UCW знаходиться в діловому районі Ванкувера. Багато хто з найбільших світових компаній мають офіси в декількох хвилинах ходьби від нашого міського кампусу.

Натисніть тут, щоб здійснити віртуальний тур бутіком UCW.

Наші студенти є послами наших брендів

University Canada West (UCW) - це університет з чітким баченням - щоб поставити своїх учнів у серце всього. З першого моменту, ви наступаєте на кампус до закінчення навчання, кожен досвід, який пропонує Університет Канада Захід, створений таким чином, щоб дати вам найкращий початок у вашій кар'єрі.

Послуги студентів:

Нові студенти швидко дізнаються відділ студентських служб під час орієнтації, де команда надає студентам огляд університетського містечка, порталу myUCW, бібліотечних послуг та допомоги з вибором та реєстрацією курсу.

Окрім підтримки рівних і факультетів, студентські служби отримують доступ до:

 • Тренери з написання та обчислення
 • Академічне консультування
 • Інформаційні сесії в кампусі
 • Семінари та семінари
 • Події студентського життя та студентського комітету, такі як: святкові вечірки, закінчення терміну соціальних, кіноновні та багато іншого.

Для того, щоб ваш досвід університету Канада Захід був приємним, якщо ви зіткнетеся з будь-якими викликами, радимо звернути увагу, що рішення часто - це лише клацання або відкликання.

114361_114324_BAinBusinessComms728X291.jpg114363_114322_BAinBusinessComms728X291-2.jpg

Кар'єрні послуги

Відділ служб кар'єрного обслуговування університету Канади був створений з метою сприяння залученню партнерства з усіма його студентами та випускниками, оскільки вони переходять від вищої освіти до робочої сили та за її межами. Завдяки цим партнерствам, служби кар'єри допоможуть подолати розрив між потребами роботодавців і можливостями працевлаштування наших студентів та випускників.

Служба кар'єри працює зі студентами та випускниками, які знаходяться у Ванкувері та по всій Канаді, щоб забезпечити підготовчу інформацію про кар'єру та працевлаштування за допомогою програми онлайн-кар'єри. Студенти та випускники можуть отримати доступ до програми через Інтернет, коли вони хочуть, і можуть генерувати численні документи про кар'єру, які мають відношення до позицій, які вони подають для всіх з централізованого місця розташування.

Оскільки студенти отримують професійні навички та випускники зростають у межах своєї кар'єри, Університет Канади Захід присвячує свої зв'язки з підприємствами по всій Канаді для працевлаштування та просування по службі. Навчання та перенесення професійних навичок є «обов'язковим» у сьогоднішньому конкурентоспроможному ринку праці.

Університет Канади Захід Кар'єрні послуги включають, але не обмежуються ними, допомогу з:

 • Резюме;
 • Супровідні листи;
 • Навички інтерв'ювання;
 • Методи пошуку роботи;
 • Мережеві можливості; і
 • Кар'єрний тренінг
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

University Canada West (UCW)

Програма магістра ділового адміністрування (MBA) від UCW підготує вас до лідерства на світовій арені. Ця програма акредитована ACBSP. Ви будете приймати найбільш складні ... [+]

Майстер ділового адміністрування

Майстер ділового адміністрування (MBA) програми від UCW підготує вас до лідерства на світовій арені. Ця програма акредитована ACBSP. Ви будете приймати найскладніші ситуації на своєму кроці, застосовувати прагматичні рішення проблем, з якими ви зіткнулися, і в кінцевому підсумку керувати успіхом організації з прийняттям обґрунтованих рішень.

Чому MBA?Навчіться будувати стратегічні відповіді на виклики та можливості бізнесу.Оцінити етичні наслідки підприємницької діяльності.Розробляти, впроваджувати та оцінювати рішення бізнес-проблем.Сформулюйте бізнес-рішення і систематичний аналіз, що відображає критичне мислення.Продемонструйте ефективні навички співпраці з різними групами людей.Провідні команди через вирішення проблем і завершення проектів.Інтегруйте особисті цінності та перспективи у вирішення проблем, беручи на себе відповідальність за свої рішення.Спілкування ідеї переконливо в результаті ретельного аналізу інформації.Збирати, аналізувати та поширювати інформацію в бізнес-контексті.... [-]
Канада Vancouver
Січень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

University Canada West (UCW) : Hear What Students Have To Say

University Canada West (UCW): International Students

UCW alumni: Anastasia and Loujeine

University Canada West Convocation 2018

UCW Alumni: Jasjit - MBA graduate

UCW MBA student from Iran discusses her new university

Address
Vancouver Campus Suite 100 – 626 West Pender Street
Vancouver, British Columbia, Канада