Faculty of Management - Laurentian University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Лаврентьевская університет розташований в первозданному 765 акрів півострова в Садбері - менш ніж за чотири години до півночі від Торонто.

Ми є одним з найбільш швидко зростаючих університетів у Канаді в останнє десятиліття, в даний час відбуває близько до 9500 студентів. Наша Основний кампус знаходиться в Садбері, і тепер ми пропонуємо зростаюче число програм в Баррі в 1000 студентів, що навчаються на тому кампусі. У нас є високий рівень зайнятості після закінчення навчання в Онтаріо після 6 місяців на 93% і 95% після двох років. Ми отримуємо високу оцінку наших завидних розмірів класу, маючи один з найнижчих середніх розмірів класу в Канаді.

Наші два будинки міста схожі у багатьох важливих відношеннях: вони обидва яскраві, безпечні, доступні середнього розміру міста з усіма міськими зручностями, кожен з істинному розумінні спільноти, і обидва розташовані в знаменитому природній обстановці в регіоні Мускока , За зайнятої життя на території кампусу, ви знайдете багато, щоб зробити і насолоджуватися в обох наших Лаврентіївському приймаючих міст. Обидві громади мають ефективний і економічний громадський транспорт і відносно легко орієнтуватися на автомобілі або пішки.

ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ

The ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ входять програми, які готують студентів до кар'єри в динамічних ділового адміністрування та спорту адміністрації. Наші випускники працюють у всіх секторах економіки. Студенти розвивають глибокі знання всіх аспектів бізнесу, включаючи бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, управління людськими ресурсами та стратегічного планування. Незліченні можливості стажування та кооператив розміщення чекають студенти хочуть зробити кар'єру в діловому світі.

Що наші студенти кажуть: "Ступінь МВА дала мені знання та навички, необхідні, щоб почати свою кар'єру. З кількома пропозиціями роботи, я був в змозі вибрати той, який був підходящу для мене. "Ентоні Уорд, MBA Вища, осінь 2014.

Лаврентьевская СЬОГОДНІ

Сьогодні університет налічує більше 52 000 випускників з багатьма міжнародними випускників глави в тому числі недавно заснована в Китаї. Сильні його двомовних і tricultural традицій і з глобальної точки зору, Лаврентьевская університет продовжує розширювати свої пропозиції програми, науково-дослідної діяльності та партнерства в Канаді і за кордоном.

ФАКТИ І ЦИФРИ

Рік заснування: 1960 ЧИСЕЛЬНІСТЬ: 9,500 ПРОГРАМИ

Бакалаврат: 94 Сертифікати та Дипломи: 22 Майстри: 18 Наук: 6 Професійна ступінь (медицина): 1

ВИЩА РОЗМІЩЕННЯ КУРС: 92,6% ФАКУЛЬТЕТ: 355 повний робочий день кампусах: Садбері і Баррі

Розташування

Садбері

Laurentian University Bookstore

Address
Sudbury Campus
935 Ramsey Lake Road

P3E 2C6 Садбері, Онтаріо, Канада
Телефон
+1 705-675-1151

Програми