Copenhagen Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Copenhagen Business School (CBS) була заснована в 1917 році. Сьогодні, з 20 000 студентів та 1500 співробітників, CBS є однією з найбільших бізнес-шкіл у Європі та одним з 8 данських університетів.

Організація

CBS очолює Президент, який несе відповідальність перед Радою директорів CBS. Рада відповідає за міністра науки, інновацій та вищої освіти. Крім президента, є два декана та директор університету. Як старший менеджмент, вони несуть відповідальність за повсякденне управління CBS.

Стратегія

Новим центром стратегії CBS є підприємництво та інновації, програмний портфель та співпраця з діловими колами та суспільством. Стратегія вже готова. Він встановить курс для CBS з 2017 року, що триватиме як мінімум чотири роки.

12 жовтня 2016 р. Рада КБС повністю підтримала нову стратегію КБС. Стратегія є підтвердженням стратегії "Бізнес у суспільстві" з 2011 року, але керівництво вибрало три нових трансформаційних ініціативи з 2017-2020 років:

 • Підприємництво та інновації
 • Програмний портфель CBS
 • Співпраця з діловими колами та суспільством

Загальний стратегічний напрям є зрозумілим: ми посилимо нашу позицію як широкий, міждисциплінарний бізнес-університет, який завжди зосереджує увагу на нашому впливі на суспільство та зобов'язання проводити дослідження та науково-освітню освіту. Ми хочемо сприяти суспільству, знаходимо нові відповіді на суспільні проблеми завдяки академічно відмінним дослідженням, і ми співпрацюємо з суспільством через багатовекторні, інтерактивні, постійні відносини, які пов'язують інтегративне мислення з соціальними практиками у взаємовигідному порядку.

Ідентичність

CBS - міжнародний бізнес-університет. Завдяки своєрідності його різноманітності, CBS поєднує в собі елементи з традиційних бізнес-шкіл та моделі "повний університет" - завжди приділяючи увагу нашим впливам на суспільство та зобов'язанням щодо наукових досліджень та науково-освітньої освіти. Ми відіграємо провідну роль у обговоренні інноваційних та підприємницьких бізнес-моделей, стійких організаційних форм та економічної практики в умовах відповідального управління та лідерства. Ми виховуємо підприємницький дух в рамках КБС, заохочуючи до нових ідей, відкрити для індивідуальної ініціативи та гнучко в умовах нових можливостей.

Місія

CBS несе особливу відповідальність за передачу знань та нового мислення компаніям та організаціям, керівництву наступного покоління бізнесу та суспільству в цілому. Наш основний внесок у формі науково-дослідницької освіти. Ми зобов'язані навчати як молодих, так і досвідчених людей для ділового світу та для суспільства, надавши їм надійну базу знань та розуміння з останніх міжнародних досліджень з метою створення цінностей та сталого розвитку.

Бачення

CBS прагне стати провідним світовим бізнес-університетом, який визнає життєво важливу роль бізнесу та державного сектору у формуванні суспільства, а також не менш важливий спосіб, за допомогою якого бізнес-процеси та процеси формуються суспільством. В основі нашого майбутнього розвитку буде підготовка студентів, здатних сприяти інноваціям та підприємництву на високому рівні зайнятості, а також створення досліджень, які є академічно відмінними та значно сприяють пошуку нових відповідей на суспільні проблеми. Передумовою є приваблива, відповідальна та приваблива робота, яка включає співробітників та студентів та високий міжнародний стандарт у всьому, що ми робимо, і організацію, здатну інтегрувати та спільно створювати із оточуючим суспільством.

Якість

CBS прагне забезпечити високу якість усіх своїх послуг

Забезпечення якості на CBS включає наступні регулярні заходи:

 • Міжнародні акредитації (EQUIS, AMBA, AACSB)
 • Міжнародні орієнтири як періодичні дії
 • Експертна оцінка науково-дослідних підрозділів щонайменше раз на 5 років
 • Національна програма акредитації ACE Denmark відповідно до законодавства Данії
 • Курс та оцінка програми як звичайна діяльність в кінці кожного елемента

ЯКІСТЬ У НАВЧАННІ

У якості CBS в навчанні входять наступні елементи:

 • Чіткі навчальні цілі для програми та окремих курсів, описуючи очікувані студені компетенції наприкінці програми
 • Навчальний план, який відображає новітні міжнародні знання в межах дисциплін програми
 • Педагогічні моделі, що підтримують досягнення навчальних цілей
 • Вимірювання та подальші заходи щодо реалізації передбачуваних цілей навчання, з регулярним та систематичним зворотним зв'язком програмного комітету та відповідального курсу
 • Систематичний діалог із зовнішніми зацікавленими сторонами для підтвердження того, що програма підтримує потреби бізнесу та суспільства
 • Викладацький склад, який має академічні та педагогічні компетенції, щоб забезпечити наукове навчання на найвищому міжнародному рівні
 • Адміністрація та університетське містечко, які оптимально підтримують навчальний та особистий розвиток студентів

Розташування

Копенгаген

Address
Copenhagen Business School
Solbjerg Plads 3
Frederiksberg

DK-2000 Копенгаген, Данія