Aros Business Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

1

Aros Business Academy - Міні MBA та тренінги

Ми прагнемо покласти край створенню магістерської освіти для керівництва, а навпаки, ми розробляємо освіту з керівництва Mini MBA, що створює помітні зміни - для вас і для вашого робочого місця.

Міжнародна міні-MBA
Ми пропонуємо Вам Міжнародний Міні MBA , який повністю онлайн Mini MBA.

Ми впевнені, що вам сподобається
Ви, напевно, відвідали велику кількість захоплюючих тренувань лідерів, де ви повернули нагору і повернули на роботу. Але скільки цього тренінгу створило для вас тривалі зміни? Якщо ви стежите за статистикою, це дуже мало. У Aros Business Academy , ми пристрасно ставимось до створення цих змін, тому для вас є сенс витрачати час на Mini MBA, і тому це має сенс для робочого місця, яке надсилає вам. Ми створюємо його як з великими, так і з невеликими заходами - і деякі з них навіть абсолютно невидимі для вас.

Навіщо вибрати міні MBA?
Давайте спочатку встановимо, що Міні MBA не є МВА. Звичайно, людина спокушається сказати. Слово «Міні» досить відкрито говорить, що ми маємо справу з короткою, стислішою та спрощеною версією МВА. МВА зазвичай займає два роки, а міні-MBA, як правило, займає шість місяців. Міні-MBA призначена для працівників, які потребують удосконалення своїх знань та інструментів в управлінні, але не мають наміру вступити в МВА або диплом з менеджменту (через час, гроші або нахил) - принаймні, не зараз. Це можуть бути лідери з великим досвідом управління, і це можуть бути люди, які хотіли б зробити наступний крок і займати керівну посаду в майбутньому.

Найголовніше - це кваліфіковані (справді кваліфіковані) викладачі, кохані у своїх галузях
Щоб бути кваліфікованим інструктором на наших міні-магістралях, ви повинні мати професійний досвід лідерства, без сумнівів. Яких понад 40 викладачів, очевидно, одночасно є серед провідних експертів у своїй галузі. Але ми вимагаємо від них більше! Вони повинні бути пристрасними щодо того, чого вони навчають, щоб вони могли максимально залучати учасників. І тоді вони повинні бути кваліфікованими фасилітаторами, які можуть бачити ВАШ виклик і співвідносити субстанцію саме з ВАМ. Можливо, тому 97,9% наших студентів вважають, що викладач був «добрим» чи «дуже добрим» у налаштуванні Mini MBA спеціально для них. Цифра, якою ми відносно пишаємось, тому що цього нелегко досягти. Ми пропонуємо дві програми Mini MBA Aros Mini MBA та ABA Mini MBA . Ми також пропонуємо Mini MBA в Німеччині (Німеччина) та Швеції: Mini MBA Chefsutbildning . А в Гренландії: Kursus i Grønland .

Ми обіцяємо, що Mini MBA адаптовано до ваших проблем та проблем
У Аросі ми дуже протипробігу рутини з таким же старовим матеріалом. Ми віримо, що ви отримаєте максимальну віддачу від вашої Mini MBA, якщо теорія поставить на розгляд проблем, які ви зустрічаєте у вашому повсякденному житті, і що випадки пов'язані з вашою роботою. Таким чином, ви отримаєте коротку електронну програму навчання до початку міні-MBA. І ми надішлемо вам анкету щодо ваших припущень та проблем, тому інструктор та наші фахівці можуть налаштовувати матеріал курсу відповідно до ваших точних потреб.

Розташування

Копенгаген

Aros Business Academy

Address
Aros Business Academy |
Fredericiagade 15

1310 Копенгаген, Данія