Прочитайте офіційний опис

1

Aros Business Academy - Міні MBA та тренінги

Ми прагнемо покласти край створенню магістерської освіти для керівництва, а навпаки, ми розробляємо освіту з керівництва Mini MBA, що створює помітні зміни - для вас і для вашого робочого місця.

Міжнародна міні-MBA
Ми пропонуємо Вам Міжнародний Міні MBA , який повністю онлайн Mini MBA.

Ми впевнені, що вам сподобається
Ви, напевно, відвідали велику кількість захоплюючих тренувань лідерів, де ви повернули нагору і повернули на роботу. Але скільки цього тренінгу створило для вас тривалі зміни? Якщо ви стежите за статистикою, це дуже мало. У Aros Business Academy , ми пристрасно ставимось до створення цих змін, тому для вас є сенс витрачати час на Mini MBA, і тому це має сенс для робочого місця, яке надсилає вам. Ми створюємо його як з великими, так і з невеликими заходами - і деякі з них навіть абсолютно невидимі для вас.

Навіщо вибрати міні MBA?
Давайте спочатку встановимо, що Міні MBA не є МВА. Звичайно, людина спокушається сказати. Слово «Міні» досить відкрито говорить, що ми маємо справу з короткою, стислішою та спрощеною версією МВА. МВА зазвичай займає два роки, а міні-MBA, як правило, займає шість місяців. Міні-MBA призначена для працівників, які потребують удосконалення своїх знань та інструментів в управлінні, але не мають наміру вступити в МВА або диплом з менеджменту (через час, гроші або нахил) - принаймні, не зараз. Це можуть бути лідери з великим досвідом управління, і це можуть бути люди, які хотіли б зробити наступний крок і займати керівну посаду в майбутньому.

Найважливішим є досвідчені (дійсно кваліфіковані) викладачі, які люблять свої поля
Щоб бути кваліфікованим інструктором на наших міні-MBA, ви повинні мати професійний досвід керівництва, без сумніву. Які більше 40 викладачів, очевидно, є одночасно серед провідних фахівців у своїй галузі. Але ми вимагаємо від них більше! Вони повинні бути пристрасними до того, що вони навчають, щоб вони могли максимально залучити учасників. І тоді вони повинні бути досвідченими фасилітаторами, які бачать ВАШУ виклик і пов'язують цю речовину саме з ВАС. Можливо, саме тому 97,9% наших студентів вважають, що викладач був «хорошим» або «дуже хорошим» у адаптуванні Mini MBA спеціально для них. Фігура, яку ми відносно гордимо, тому що це нелегко досягти. Ми пропонуємо дві міні програми МВА Aros Mini MBA та ABA Mini MBA . Ми також пропонуємо Mini MBA в Німеччині (Deutschland) .

Ми обіцяємо, що Mini MBA адаптовано до ваших проблем та проблем
У Аросі ми дуже протипробігу рутини з таким же старовим матеріалом. Ми віримо, що ви отримаєте максимальну віддачу від вашої Mini MBA, якщо теорія поставить на розгляд проблем, які ви зустрічаєте у вашому повсякденному житті, і що випадки пов'язані з вашою роботою. Таким чином, ви отримаєте коротку електронну програму навчання до початку міні-MBA. І ми надішлемо вам анкету щодо ваших припущень та проблем, тому інструктор та наші фахівці можуть налаштовувати матеріал курсу відповідно до ваших точних потреб.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • датський

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Aros Business Academy

Міжнародна міні-МВА, ймовірно, є найамбітнішою компанією Mini MBA у світі. Програма підготовки лідерів ознайомить Вас із класичними дисциплінами МВА, надаючи вам найновіш ... [+]

Міжнародна міні-MBA (онлайн)

ABA Mini MBA, ймовірно, є найамбітнішою компанією Mini MBA у Данії. Програма підготовки лідерів ознайомить Вас із класичними дисциплінами МВА, надаючи вам найновішу інформацію про менеджмент. Ви також станете членом клубу ABA Leaders, де ви як учасник автоматично отримаєте безкоштовний доступ до виняткових лекцій, майстер-класів та мережевих подій.

6 найкращих причин прийняти ABA Mini MBA!... [-]

Данія Копенгаген
Відкритий конкурс
англійська,датський
Заочне навчання
1 - 6 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Aros Business Academy

Міні-MBA - це шанс для вас розширити свою перспективу як лідера, де ви будете ознайомлені з класичними дисциплінами MBA. Ми об'єдналися з одним із провідних мислителів у ... [+]

Міжнародна міні-MBA (онлайн)

Нехай професор Стейн Хільдебрант веде вас через дисципліни MBA Професор Стівен Хільдебрандт, мабуть, найвідоміша назва Данії, коли йдеться про управління. Отже, не випадково, що саме його ми попросили розробити Aros Mini MBA .

Гільдебрандт заклав будівельний блок, вибрав основний зміст та віддав частину найбільш компетентних інструкторів. Разом ми розробили амбіційний навчальний процес, який дає вам професійні та практичні знання в галузі управління та забезпечує ваш особистий розвиток як лідера.... [-]

Данія Копенгаген
Відкритий конкурс
англійська,датський
Заочне навчання
1 - 6 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Aros Business Academy
Address
Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Копенгаген, Данія