Ghana Technology University College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія

Коледж має свої корені у провідному навчальному центрі Гана Телеком , який був у своєму роді у Західній Африці. Спочатку він використовувався як Навчальна школа Королівських ВПС (RAF) під час Другої світової війни, а потім був переданий Cable and Wireless для підготовки спеціалістів з телекомунікацій для британських країн Західної Африки (Гана, Нігерія, Сьєрра-Леоне та Гамбія).

Тренінговий центр швидко рухався через дерегулювання та приватизацію, щоб стати основним джерелом навчання та сертифікації в Telecommunications Engineering для працівників компанії Ghana Telecom, а також інших установ у Гані та Західній Африці.

У 2005 році керівництво компанії "Гана Телеком" покращило інфраструктуру та обладнання до сучасних стандартів у процесі підготовки до перетворення навчального центру в університет для телекомунікацій та мультимедійної інженерії

Місія

GTUC є центром академічної досконалості, що створює сприятливі умови для якісного навчання та навчання, досліджень, інтелектуальної творчості, інновацій та обслуговування громадськості. Університет буде просувати відповідні найсучасніші технології, розвиток лідерства та культуру підприємства, щоб забезпечити цінність Гані та світу.

Дослідження

У ролі дослідницького університету, GTUC сприяє відкриттю та вивченню критичних проблем у сферах академічного та професійного навчання. Суворі оцінки та огляди є найважливішими у просуванні своїх дослідницьких програм та творчої діяльності, а також за участі та лідерство в національних та міжнародних навчальних дисциплінах.

Громадська участь

У своїй ролі як учасника громадського життя, GTUC сприяє віддзеркалення цінностей та цілей суспільства. Університет розширює власні програми та збагачує більшу громаду своїми бібліотеками, досвідом, можливостями та іншими видами діяльності.

Факультети, співробітники та студенти університету заохочуються до надання часу та досвіду для громадськості та професійного обслуговування.

Бачення

GTUC прагне бути університетом світового класу, що сприяє стипендійним інноваційним дослідженням, найсучаснішим технологіям, підприємництву та розробці видатних студентів та співробітників для національного та глобального розвитку.

Основні цінності

GTUC побудована на основному зобов'язанні студентів, навчання, обслуговування та поваги до всіх людей. Ми пишаємося нашими цінностями та довгостроковими зобов'язаннями:

  • Досконалості
  • Студентський центр
  • Академічна свобода
  • Інновації
  • Цілісність

Розташування

Аккра

Address
PMB 100, Accra-North
Аккра, Великий регіон Аккри, Гана