The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Введення

Прочитайте офіційний опис

85391_85325_banner1180x290.jpg

Університет Гаваїв, Шідлерський бізнес-коледж представляє першокласну програму Executive MBA, яка навчатиме, готує та готує провідних керівників В'єтнаму, які хочуть підвищити лідерські та управлінські навички. Він відомий як VEMBA ( Executive MBA В'єтнаму ). VEMBA Hanoi розпочав свою першу когорту в 2001 році і розширився до HCMC в 2007 році.

Веб-сайт: href = "http://www2.shidler.hawaii.edu/vemba

Ця 21-місячна програма виконавчого формату дозволяє учасникам, які живуть у Ханої або Хошимині, В'єтнаму, підтримувати штатні посади керівництва під час отримання ступеня. Студенти навчаться на основі інтегрованого, сучасного навчального плану, який включає в себе основні бізнес-дисципліни з найсучаснішими бізнес-практиками, включаючи: інновації та підприємництво, управління інформаційними технологіями та електронним бізнесом, управління ланцюгами постачання, управління багатством та брендинг. Всі заняття проводяться у В'єтнамі з додатковим літним навчанням у Гавайському університеті в Маноа в Гонолулу, Гаваї, США. Ключовою особливістю програми є проект Business Practicum, який дозволяє студентам брати участь у реальному консультуванні.

134056_800ALUMNISTUDENTS.png

Програма MBA для керівників В'єтнаму вже показала величезний успіх у просуванні кар'єри багатьох випускників за останні 18 років у В'єтнамі. Маючи понад 800 випускників, які займають ключові бізнес-посади у всіх економічних секторах В'єтнаму та в усьому світі, MBA для керівників В'єтнаму пропонує одну з найцінніших бізнес-мереж.

Таким чином, з їх ступенем з Університету Гаваїв, MBA для керівників у В'єтнамі випускники зможуть продемонструвати, що вони мають впевненість та навички, щоб конкурувати за вищі керівні посади, не тільки в В'єтнамі, але і в будь-якій точці світу.

Деякі факти:

  • Це єдиний акредитований AACSB програма, запропонована у В'єтнамі. AACSB був заснований в 1916 році в США для надання акредитації школам бізнесу. Його засновниками є Колумбійський університет, Корнельський університет, Гарвардський університет, Чиказький університет, Іллінойський університет, Університет Пенсільванії, Єльський університет та інші престижні університети США. Відомо, що менше 5% бізнес-шкіл по всьому світу проводять цю елітну акредитацію. Не всі члени асоціації акредитовані.
  • У 2019 році в рейтингу "Міжнародного бізнесу" США News & World Report Шидлер займає 18-те місце і займає серед таких шкіл, як UC Berkeley, USC, Мічиганський університет, Нью-Йоркський університет та Університет Пенсільванії.
  • У найбільшому академічному рейтингу глобальних університетів, який реалізується Центром світового університету за період 2018-2019 років, Гавайський університет в Маноа займає 306 з 18 000 університетів по всьому світу. Цей чудовий рейтинг розміщує UH-Manoa у найпопулярніших 1,7% університетів у всьому світі. Гарвардський університет займає перше місце в світі, потім Стенфордський університет у № 2 і Массачусетський технологічний інститут у № 3.

Два місце навчання у В'єтнамі - Ханой і Хошімін . Ви також можете вибрати для вивчення двох літніх курсів у Гонолулу , Гаваї, США.

Адреса класної кімнати: Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C, N04 - UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street, Thanh Xuan District, Hanoi, В'єтнам

Розташування

Ханой

Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C
N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street

Ханой, Ханой, Вієтнам