Прочитайте офіційний опис

85391_85325_banner1180x290.jpg

Університет Гаваїв, Шідлерський бізнес-коледж представляє першокласну програму Executive MBA, яка навчатиме, готує та готує провідних керівників В'єтнаму, які хочуть підвищити лідерські та управлінські навички. Він відомий як VEMBA ( Executive MBA В'єтнаму ). VEMBA Hanoi розпочав свою першу когорту в 2001 році і розширився до HCMC в 2007 році.

Веб-сайт: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Ця 21-місячна програма виконавчого формату дозволяє учасникам, які живуть у Ханої або Хошимині, В'єтнаму, підтримувати штатні посади керівництва під час отримання ступеня. Студенти навчаться на основі інтегрованого, сучасного навчального плану, який включає в себе основні бізнес-дисципліни з найсучаснішими бізнес-практиками, включаючи: інновації та підприємництво, управління інформаційними технологіями та електронним бізнесом, управління ланцюгами постачання, управління багатством та брендинг. Всі заняття проводяться у В'єтнамі з додатковим літним навчанням у Гавайському університеті в Маноа в Гонолулу, Гаваї, США. Ключовою особливістю програми є проект Business Practicum, який дозволяє студентам брати участь у реальному консультуванні.

Програма "МВА для керівників у В'єтнамі" вже довела свою надзвичайну успішність у просуванні кар'єри багатьох випускників упродовж останніх 18 років у В'єтнамі. Маючи більше 700 випускників, які займають ключові позиції в бізнесі у всіх галузях економіки у В'єтнамі та у всьому світі, MBA для керівників у В'єтнамі пропонує одну з найцінніших бізнес-мереж.

Таким чином, з їх ступенем з Університету Гаваїв, MBA для керівників у В'єтнамі випускники зможуть продемонструвати, що вони мають впевненість та навички, щоб конкурувати за вищі керівні посади, не тільки в В'єтнамі, але і в будь-якій точці світу.

Деякі факти:

  • Це єдиний акредитований AACSB програма, запропонована у В'єтнамі. AACSB був заснований в 1916 році в США для надання акредитації школам бізнесу. Його засновниками є Колумбійський університет, Корнельський університет, Гарвардський університет, Чиказький університет, Іллінойський університет, Університет Пенсільванії, Єльський університет та інші престижні університети США. Відомо, що менше 5% бізнес-шкіл по всьому світу проводять цю елітну акредитацію. Не всі члени асоціації акредитовані.
  • У 2018 році новини США
  • У найбільшому академічному рейтингу глобальних університетів, який реалізується Центром світового університету за період 2018-2019 років, Гавайський університет в Маноа займає 306 з 18 000 університетів по всьому світу. Цей чудовий рейтинг розміщує UH-Manoa у найпопулярніших 1,7% університетів у всьому світі. Гарвардський університет займає перше місце в світі, потім Стенфордський університет у № 2 і Массачусетський технологічний інститут у № 3.

Два місце навчання у В'єтнамі - Ханой і Хошімін . Ви також можете вибрати для вивчення двох літніх курсів у Гонолулу , Гаваї, США.

Адреса класної кімнати: Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C, N04 - UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street, Thanh Xuan District, Hanoi, В'єтнам

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • в'єтнамський

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Університет Гаваїв, Шідлерський бізнес-коледж представляє першокласну програму Executive MBA, яка навчатиме, готує та готує провідних керівників В'єтнаму, які хочуть підв ... [+]

Огляд

Університет Гаваїв, Шідлерський бізнес-коледж представляє першокласну програму Executive MBA, яка навчатиме, готує та готує провідних керівників В'єтнаму, які хочуть підвищити лідерські та управлінські навички. Він відомий як VEMBA (Executive MBA В'єтнаму). VEMBA Hanoi розпочав свою першу когорту в 2001 році і розширився до HCMC в 2007 році.

Веб-сайт: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Ця 21-місячна програма виконавчого формату дозволяє учасникам, які живуть у Ханої або Хошимині, В'єтнаму, підтримувати штатні посади керівництва під час отримання ступеня. Студенти навчаться на основі інтегрованого, сучасного навчального плану, який включає в себе основні бізнес-дисципліни з найсучаснішими діловими практиками, включаючи інновації та підприємництво, управління інформаційними технологіями та електронним бізнесом, управління ланцюгами постачання, управління багатством та брендинг. Всі заняття проводяться у В'єтнамі з додатковим літним навчанням у Гавайському університеті в Маноа в Гонолулу, Гаваї, США. Ключовою особливістю програми є проект Business Practicum, який дозволяє студентам брати участь у реальному консультуванні.... [-]

Вієтнам Ханой
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
21 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street
Ханой, Ханой, Вієтнам