University of Oxford

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Oxford був заснований в 1096 році і є одним з провідних університетів у світі.

Мовний центр - це дім University of Oxford для всіх студентів, академічних і професійних співробітників, які хочуть покращити свої мовні навички.

Наші академічні курси англійської мови допомагають іноземним студентам поліпшити свої академічні письмові та розмовні комунікації - створення навичок та підвищення довіри. Їх викладають фахівці з академічної англійської мови і призначені для задоволення потреб студентів і співробітників University of Oxford .

Наша бібліотека мов має мультимедійні матеріали, доступні для вивчення та тестування англійської мови.

Зручно розташована в центрі Оксфорда, наше віддалене приміщення є притулком для будь-кого в університеті, який хоче приєднатись до нашої спільноти любителів мови, надаючи вам можливість ділитися своїми мовними навичками та готуватися до навчання англійською мовою.

Якщо ви хочете поліпшити свої комунікативні навички, вдосконалити академічне письмо, підвищити впевненість в англійській мові, легше спілкуватися з людьми, поліпшити свої кар'єрні перспективи або просто дізнатися щось нове, мовний центр University of Oxford пропонує центральний центр для всіх .

Ви можете приєднатися до нас.

Розташування

Оксфорд

Address
Woodstock Road,12
OX2 6HT Оксфорд, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: