Oxademy Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Oxademy Вища школа є професійним і академічним постачальник освіта перебуває в місті Оксфорд, найвідомішого в світі навчального ступиці. У Oxademy, ми працюємо з великою мережею освітніх фахівців в Оксфорд, щоб доставити світового класу, керуючись навчання в режимі онлайн на це право студентів.

Як ми працюємо

Наші програми дають студентам все необхідне, щоб бути успішним. Це включає в себе програму самопізнання, критичного мислення, лідерства та підприємництва навчання, інструктаж придбання роботу, що триває mentorsjo [, можливість стажування ... і звичайно, акредитованим сертифікат або ступінь після закінчення навчання.

Технічні та прикладні науки

інноваційні, ріжучакромка платформа дистанційного навчання Oxademy заснована на запатентованій рамках (OxABL ©), що забезпечує логічну структуру для інтернет-освіти. У корені наших програм є "система людини Когнітивна" і "педагогічне проектування", що дозволяє зосередитися на тому, як учні обробляти інформацію ... щоб ми могли краще займатися через синхронних і асинхронних методів навчання. Ми розробили власну платформу електронного навчання (VLE), яка приймає кілька технологій для створення безшовних і продуктивний досвід навчання. Найголовніше, наша VLE дозволяє займатися зі студентами (онлайн і оффлайн), тримати їх вмотивованим, і автоматично зрозуміти поведінку успішних студентів. Все це здійснюється через хмарну рішення, яке підтримує "Mashware" (перетин мешап і курсів), Жива інтерактивні заняття, взаємодія вчителя і учня, живого відгуку системи студент, і інтелектуальним навчання Pattern Analyser.

Все це поставляється через Інтернет через віддаленого навчання.

Розташування

Оксфорд

Oxademy Graduate School

Address
Clarendon House, 52 Cornmarket Street
OX1 3HJ Оксфорд, Англія, Великобританія
Веб-сайт

Гонконг

Address
21st Floor, Fortune Centre, 46-48 Yun Ping Road, Causeway Bay
Гонконг, Гонконг

Шанхай

Address
1501, 15/F, L'Avenue Shanghai, 99 Xianxia Road
Шанхай, Шанхай, Китай

Куала-Лумпур

Address
Suite 1403, A-3-1 Block A Northpoint Offices, Mid Valley City, No.1 Medan Syed Putra Utara,
59200 Куала-Лумпур, Федеральна територія Куала-Лумпуру, Малайзія

Мумбай

Address
Marine Chambers, 11 New Marine Lines Mumbai

400020 Мумбай, Махараштра, Індія

Лагос

Address
No 2, Olele Street, off Omiyale Street, Ejigbo-Lagos
Лагос, Лагос, Нігерія

Токіо

Address
152-0003 Tokyo, Meguro Ward, Himonya 3-12-20
Токіо, Японія

Програми