Manchester Metropolitan University

Введення

Прочитайте офіційний опис

"Манчестер Мет" має горду спадщину з 1824 року. Ми також є одним з найбільших університетів Великобританії з понад 38 000 студентів.

Ми зарахували рейтинг 200 найкращих університетів у світі до 50 років, згідно рейтингів 2019 для вищих навчальних закладів Times Higher Education Young, що є мірою нашої відданості забезпеченню та підтримці якісних досліджень та викладання.

Засоби

У нас є чудові послуги, включаючи понад 4000 учнівських комп'ютерів, а також бібліотека в кампусі, яка працює цілодобово протягом тривалого часу. У нас також є інвестиційна програма на суму 400 мільйонів фунтів, яка планується покращити наші навчально-дослідні установи, будівлі та громадські простори.

Дослідження

85% наших досліджень мають "провідний" чи "міжнародно-відмінний" вплив згідно з Рамкою досліджень досконалості (REF) 2014-21, і наша Бізнес-школа має престижні акредитації AACSB та AMBA, що входить в елітну групу бізнес-шкіл у всьому світі .

Студентська підтримка

У нас є досвідчений персонал, який пропонує консультації з кар’єри та безкоштовні уроки англійської мови, а також ми маємо спеціалізований Міжнародний офіс для того, щоб студенти-міжнародники отримували всю підтримку, необхідну для успіху.

Ключові факти

  • Досвід студентів: У нас понад 3500 іноземних студентів з понад 140 країн
  • Відмінне місце розташування: Манчестер - найкраще місто, що живе у Великобританії (* Global Liveability Survey 2018)
  • Доступність: Ми маємо діапазон стипендій для іноземних студентів до 5000 фунтів

Розташування

Манчестер

Address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

M15 6BH Манчестер, Англія, Великобританія