Learna Ltd

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому Лірна?

Якщо ви хочете почувати себе впевнено, вимагаючи підвищення зарплати / підвищення, ефективніше спілкуватися зі своєю командою, мати доступ до знаючої спільноти професіоналів або поглибити своє розуміння ділової практики, наша програма EMBA надасть менеджерам середнього рівня саме те, що вам потрібно !

Доступна освіта для всіх

Цінність є основним принципом у Learna, тому ми розробили програми з доступною ціною. Ми не проводимо дискримінації залежно від країни походження, тому міжнародна доплата за наші курси не передбачена.

Вчіться з експертами

Наші викладачі вибираються із світового набору експертів на основі придатності, а не місця розташування. Маючи академічні та професійні відзнаки, ваш репетитор буде викладачем та наставником під час вашого курсу.

Зробіть зв’язки протягом усього життя

Наша онлайн-природа дозволяє вам скористатися можливістю спілкуватися зі студентами, що базуються по всьому світу. Взаємовідносини та мережі, які ви будуєте тут, виявляться неоціненними в допомозі процвітати у вашій кар’єрі.

Відгуки

Нічого вартісного в житті не буває легко! І наші програми не є винятком! Однак ті, хто готовий вкластися в час, отримають найбільшу винагороду. Вам потрібно буде взяти на себе мінімум годину на день. Наші найуспішніші студенти в середньому проводять 2 години на день, присвячені навчанню, і, як результат, заробляють собі довірені дані, що надсилають дуже чіткий сигнал їхньому ринку та галузі! Ось що мають сказати наші минулі студенти.

Андреа Пентелов

«Навчання від однолітків у визначеній групі дійсно розширює ваш потенційний досвід навчання. Ви всі росте разом через рік і теж відчуваєте себе сім’єю. Це дуже сприятливе середовище ».

Крістін Манга

«Це дуже розширило мої знання. Вміти робити роботу в мої зручності було фантастично. Заняття груповою роботою змушує підходити до теми з різних точок зору - це змусило мене задуматися більше ".

Сагуна Вучіт

"Цей онлайн-курс дає відчуття в класі та настільки інтерактивний, що я хотів би зробити своїх магістрів, а потім, маю надію, докторантуру в Інтернеті".

Наші партнери

Програми навчальних програм є авторськими та надаються у співпраці з міжнародно визнаними освітніми лідерами. Ми пишаємось роботою, яку проводимо з нашими партнерами, вони допомагають нам забезпечити виконання кожної програми на високому рівні та щоб студенти мали доступ до найкращої якості освіти.

137671_Clipboard02.jpg

Наші програми

Спільно з нашим партнером по співпраці, університетом Гібралтару.

Наші Executive MBA - це 18-місячні онлайн-програми для менеджерів середнього рівня, які хочуть активізуватися! Професійний прогрес вимагає чіткості, бачення та вміння послідовно виконувати правильні стратегії. Без дорожньої карти чи настанов процес може бути величезним.

Наші EMBA можуть допомогти вам швидко відстежувати зростання та заощадити тисячі плати за програму. Поки наші аспірантури допомогли понад 1000 професіоналам у 150 країнах та територіях, і ми мали б честь вас також прослідкувати!

Executive MBA з фінансового менеджменту

Наш Executive MBA у галузі фінансового менеджменту пропонує бізнес-лідерам та керівникам перспективну та складну програму навчання, яка швидко розширить ваше академічне розуміння та практику в галузі управління фінансами.

Executive MBA в галузі управління маркетингом

Маркетинг - це як живий організм, він ніколи не припиняє розвиватися. Наш Executive MBA з маркетингу розвиває ваше розуміння маркетингу в цьому сучасному та динамічному світі - не ставлячи пауз на вашу кар’єру.

Executive MBA в галузі охорони здоров'я

Зміни, розвиток та просування в галузі охорони здоров'я неминучі і вимагають незалежних, сумлінних та інтуїтивних лідерів. Приєднуйтесь до нашої виконавчої MBA в галузі управління охороною здоров'я та освоюйте складності бізнесу в галузі охорони здоров'я.

Executive MBA в галузі готельного господарства та управління туризмом

Наша EMBA в галузі управління готельного господарства та туризму була розроблена для амбіційних лідерів галузі. Поєднання академічного навчання та реального ділового досвіду, що допоможе вам розвинути навички, необхідні для досягнення успішної кар’єри.

Executive MBA

Світове ділове середовище постійно розвивається. Наш Executive MBA забезпечить вам знаннями, навичками та впевненістю для вирішення лідерських позицій у складних організаціях, що постійно змінюються.

Executive MBA з питань підприємництва

Хочете взяти участь у підприємництві в рамках організації? Виконавчий ступінь МВА з питань підприємництва оснащує починаючих підприємців навичками та знаннями, необхідними для успішного зростання бізнесу.

Розташування

Кардіфф

Address
Learna Ltd, Ty Bevan, Cleeve Drive,
Llanishen

Кардіфф, Уельс, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: