Kingston University Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Факультет бізнесу та соціальних наук поєднує бізнес-школу Кінгстона та Школу юридичних, соціальних та поведінкових наук. Разом вони виховують критичне мислення та підхід до вирішення проблем до навчання з міжнародним світоглядом.

Навчаючись тут, ви можете досліджувати найбільші питання суспільства з різних предметних позицій. Ви можете отримати уявлення про професіоналів, громадського сектору та громадських служб, а також науково-активних науковців зі спеціалізованими напрямами. Головне, це дає змогу зайнятись більшою картиною та закінчити навчання за допомогою переданих навичок, необхідних для процвітання в складній кар'єрі.

Бізнес-школа Kingston отримала престижну міжнародну акредитацію від AACSB (Асоціації з підвищення кваліфікації шкіл бізнесу) за визнання досконалості нашої бізнес-освіти. Цю акредитацію отримали лише 5% світових бізнес-шкіл. Багато курсів також акредитовані та визнані професійними органами, включаючи Асоціацію MBA та Чартерний інститут маркетингу.

Школа юридичних, соціальних та поведінкових наук пропонує ряд курсів психології, які акредитовані Британським психологічним товариством (BPS). Ви також можете обрати один із декількох ступенів у Великобританії, який пропонує кваліфікацію судово-психологічної кваліфікації. Наші курси з політики та прав людини викладаються міжнародними практиками, включаючи екс-директора кампаній Amnesty International Великобританії та нинішнього директора Британського інституту прав людини.

Ми постійно вносимо інновації в те, як студенти бізнесу та суспільствознавства думають і вирішують проблеми, щоб відповідати потребам нашого швидко мінливого світу. Навчайтеся тут і будьте частиною формування цього світу.

Кінгстонська бізнес-школа

Ми вважаємо, що професійний успіх формується завдяки відточуванню та розвитку особистої спроможності та навичок, а також академічної бази знань для того, щоб сприяти розвитку та досягти успіху. Завдяки професійно багатим професійним курсам, що займаються роботодавцями та досліджуваними науковими дослідженнями, ми працюємо разом зі своїми студентами, щоб допомогти їм у досягненні особистих цілей та кар’єрних амбіцій; і стати визнаним за свої чіткі підходи та ставлення до бізнесу.

Акредитація

Бізнес-школа Kingston отримала престижну міжнародну акредитацію AACSB (Асоціація просування колегіальних шкіл бізнесу). Ця акредитація отримала лише п'ять відсотків світових бізнес-шкіл і визнає високу якість та рівень нашої бізнес-освіти.

Багато курсів також акредитовані та визнані професійними органами, включаючи Асоціацію MBA (AMBA), Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD) EPAS, Чартерний інститут професійного розвитку (CIPD), Чартерний інститут маркетингу (CIM) та Королівська установа дипломованих геодезистів (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Чому вибирають Kingston Business School?

Наші студенти - це затребувані, орієнтовані на майбутнє лідери, які активно кидають виклик, змінюються, створюють та співпрацюють задля того, щоб сприяти суспільству та впливати на економіку як впливових суб'єктів господарювання та створення робочих місць.

Виклик

Ми заохочуємо наших студентів кидати виклик сприйняттям та перспективам. Ми прагнемо, щоб наші студенти активно аналізували, опитували, інтерпретували та інновації.

Змінити

У Бізнес-школі Кінгстона постійно дивляться вперед, щоб інтерпретувати майбутнє та підтримувати людей у вирішенні нових проблем. Ми мотивуємо студентів бути вирішувачами проблем та впливовими людьми, які можуть отримати найкраще від себе та інших.

Створіть

Оскільки вплив цифровізації та ІТ на ділове середовище та зміни продовжують впливати на наше майбутнє, ми готуємо студентів до культивації та підприємливого мислення, щоб виявити та використати потенційні можливості.

Співпрацювати

Ми готуємо студентів розвивати свій творчий потенціал та співпрацю до успішної роботи в мультидисциплінарних командах та середовищах.

Ready for Business: наші курси

Ми розробляємо наші курси разом з провідними технологіями, виробництвом, сервісом та фінансовими організаціями, щоб забезпечити їх узгодження з проблемами, викликами та потребами сучасного бізнесу. Ви здобуваєте розуміння, розуміння, навички та інструменти для реальних можливостей після закінчення навчання.

Бачення: інноваційна, підприємницька та змінює життя

Бути визнаним у всьому світі за інноваційний та підприємницький підхід до освіти та досліджень, що створює та реалізує можливості, що змінюють життя.

Місія: Очолюється науково-дослідним навчанням

Створити найкраще можливе середовище для персоналу та студентів, яке буде різноманітним та всеохоплюючим, під керівництвом навчальних, підприємницьких та науково-дослідних.

Цінності: Відмінник персоналу та досвід студентів

Досконалість. Ми цінуємо досконалість у персоналі та студентському досвіді, навчанні та дослідженні.

Інновації та креативність: ми цінуємо інновації, креативність та підприємницьке мислення при генеруванні та реалізації ідей.

Повага: Ми цінуємо різноманітність, колегіальність та відповідальність.

Що нас відрізняє?

Бізнес-школа Кінгстона має чотири відмінні риси, які поєднують її між собою, ніж інші університети:

Працездатність

Студенти Кінгстонської бізнес-школи користуються великим попитом на робочому місці. Актуальність наших курсів, наші тісні зв’язки з галуззю, досконалість наших служб кар’єри та працевлаштування, проведення мережних заходів з керівниками бізнесу та робочих місць означають, що наші студенти мають гарну позицію для працевлаштування.

Підприємництво

Підприємницьке мислення є в нашій ДНК. Незалежно від того, чи хочете ви стати учасницею стартапу, або стимулювати інновації в рамках організації, в Kingston Business School ви приєднаєтесь до вищої бізнес-школи з підприємництва.

Ми оцінили найкращий найуспішніший вищий навчальний заклад Великобританії для випускників стартап-компаній (опитування вищої освіти щодо бізнесу та взаємодії з громадськістю 2016). QS TopMBA.com оцінює нас номер один у світі для випускників MBA випускників.

Від нашого Бізнес-інкубатора Kingston до нашої роботи зі схемою нагород Малого бізнесу, в Бізнес-школі Kingston, ми є трейблерами у вихованні та розвитку інноваційного мислення. Ми також є домом у міжнародно визнаному дослідницькому центрі малого бізнесу.

Міжнародні рейтинги, акредитація та членство

Бізнес-школа Kingston є однією з лише 5 відсотків світових бізнес-шкіл, які мають акредитацію від AACSB International - Асоціації просування колегіальних шкіл бізнесу.

Ми проводимо акредитацію від ряду найбільших та найвпливовіших асоціацій з акредитації бізнес-шкіл.

Засоби

Наша бізнес-школа в розмірі 26 мільйонів фунтів стерлінгів була розроблена та створена з урахуванням стійкості, щоб відображати нашу прихильність до натхнення, навчання та розвитку студентів, які перейдуть на досвід майбутньої роботи та кар'єри.

У нас є сучасні засоби навчання, де можна втілити теорію на практиці. Наша найсучасніша торгова кімната Bloomberg - це модельована торгова кімната для прагнучих фінансистів. Наш абсолютно новий бізнес-інкубатор Kingston - це спеціально побудована кімната для студентів, які працюють над бізнес-ідеями.

Навчання підтримується засобами онлайн-навчання, такими як студентська інтранета та Canvas. А наш кампус розташований в 30 хвилинах від центру центрального Лондона, що дає вам доступ до провідного світового фінансового та ділового центру, який знаходиться в найбезпечнішому та найщасливішому місці для проживання у столиці.

Наші засоби

Наші студенти користуються одними з найкращих закладів в країні, включаючи:

  • Торгова кімната Bloomberg, яка дає вам смак працювати на реальному торговому майданчику (Кінгстон - один із небагатьох університетів, які пропонують це);
  • Спеціалізовані апартаменти та робочі простори, інформаційні засоби та соціальні сфери для наших аспірантів;
  • Центр бізнес-досліджень, включаючи наш Центр досліджень малого бізнесу;
  • Бізнес-інкубатор Kingston, простір бізнес-інкубатора, який має можливість допомогти вам розпочати власний бізнес;
  • Центр навчальних ресурсів, відкритий цілодобово протягом тривалого часу з доступом до бібліотек, навчальних приміщень та комп’ютерних засобів; та основні тексти, періодичні видання та комп'ютерні навчальні пакети, доступні з більш ніж 200 мережевих робочих станцій.

Кампус Кінгстон-Хілл знаходиться в Кінгстон-апон-Темзі, проголосованому найбезпечнішим передмістям Лондона та найщасливішим місцем проживання. Центральний Лондон знаходиться в 30 хвилинах від Кінгстон-апон-Темзи, що пропонує студентам доступ до яскравості, динамічності та культурного різноманіття однієї з головних світових ділових столиць.

Розташування

Кінгстон на Темзі

Address
Kingston Hill
KT2 7LB Кінгстон на Темзі, Англія, Великобританія

Москва

Address
строение 2 Центральный АО RU, Prechistenskaya Naberezhnaya, 11, Moscow, Russia, 119034
119034 Москва, Москва, Росія

Акредитації