Прочитайте офіційний опис

Поставляється в лондонському кампусі Університету Глазго Каледонія, ця програма MBA була розроблена навколо нашої прихильності до загального блага і принципам ООН для відповідального управлінської освіти (PRME). Ця відмінна програма МВА призначена для підприємливих і соціально-однодумців з прагненням стати професійним менеджером з інстинктом для створення стійкого бізнесу в соціально відповідальним чином.

Ця практична і прикладна програма дає уявлення про повсякденні завдання, що стоять перед менеджерами в різному бізнесі і третій сектор організації по всьому світу. Ми підкреслюємо роль, внесок і інтеграцію ключовий бізнес-функції для підвищення вашої здатності розробляти і здійснювати ефективні стратегії для всієї організації.

Ця динамічна і вимоглива програма вимагає вашого енергійного участі. Як і ви, ваші колеги будуть амбітними, високо мотивовані і рішучості домогтися успіху. Ми будемо раді вітати Вас на програму і в нашій глобальній мережі випускників соціально відповідальних лідерів.

ГПА Лондон приваблює видатних випускників з усього світу, і пропонує неперевершений досвід студентів і міжнародного працевлаштування.

ГПА пишається тим, що кампус передові в центрі Глазго. Зі створенням Глазго каледонского Нью-Йорк коледжу, ми перший іноземний вуз присуджувати ступені в Нью-Йорку.

Ви, як частина цієї програми, є можливість провести в період навчання двотижневий ні в одному з цих захоплюючих місцях.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Річні програми MBA

GCU London - MBA

... [+]

[-]
Великобританія London
інформація
англійська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

The GCU London Campus

Address
GCU London 40 - 48 Fashion Street
E1 6PX London, England, Великобританія
Телефон
undefined