Eaton Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 2013 році, компанія Eaton Business School Limited (EBS) (реєстраційний номер 08671317) зареєстрована відповідно до законів Англії та Уельсу. Eaton Business School акредитована Британською радою з акредитації незалежної подальшої та вищої освіти. Eaton Business School також є затвердженим партнерським центром ATHE, який нагороджує рівень 4 до 7-го рівня затверджених кваліфікацій RQF.

EBS у партнерстві з Університетом Гуглельмо Марконі (GMU) надає міжнародні MBA та Executive MBA зі спеціалізованими концентраціями в управлінні охороною здоров'я, ланцюгом поставок

Eaton Business School прагне забезпечити навчальні вимоги робочих фахівців у своїх прагненнях до досягнення глобально визнаних магістерських, базових та дипломних програм через гнучкі моделі навчання - Onsite, Online та самостійне навчання. Ми вважаємо, що навчання необов'язково потрібно не обмежуватись фізичним класом. Потужність технології оптимально використовується, щоб виробити гнучку педагогіку для зайнятих робочих професіоналів на ходу, по всьому світу.

У сьогоднішній висококонкурентній і динамічній бізнес-середовищі, ви, як очікується, стане крок попереду решти. Eaton Business School старанно працює, щоб забезпечити наших учнів навичками та досвідом, необхідними роботодавцям, надаючи їм можливість розвивати свої знання з широкого кола дисциплін та будувати глибокі знання в потрібному секторі.

Розташування

Лестер

Address
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
SE186PF Лестер, Англія, Великобританія

Шарджа

Address
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

Шарджа, Шарджа, Сполучені Арабські Емірати

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: