Прочитайте офіційний опис

Університет Глазго, заснований у 1451 році, є четвертим найстарішим університетом в англомовному світі та отримав назву Шотландський університет року 2018 . Глазго - це місце, яке надихає амбітних людей на успіх. Місце, де допитливі розуми можуть розвивати свої ідеї. Місце, де люди роблять відкриття, які змінюють світ.

Університет Глазго включає серед своїх випускників батька економіки Адам Сміт , а Бізнес-школа Адама Сміта названа на його честь. Ми прагнемо слідувати його спадщині та створювати випускників, що змінюються у світі, які позитивно впливають на культуру та суспільство.

Ми допомагаємо трансформувати організації та кар’єру. Наш бізнес створює надихаючих лідерів, дослідників та професіоналів, дослідження та зв'язки з промисловістю мають реальний вплив, впливаючи на організації в міру їх розвитку та зростання в усьому світі.

Школа має потрійну корону акредитації та акредитована Асоціацією з підвищення кваліфікації шкіл бізнесу (AACSB International), Європейською системою підвищення якості (EQUIS), а MBA Глазго акредитована Асоціацією MBA (AMBA).

Чому бізнес-школа Адама Сміта?

Адам Сміт визнаний у всьому світі однією з найвпливовіших постатей, що випливають із Шотландського Просвітництва та галузі економіки. Назвавши Бізнес-школу на його честь вшановує тісні зв'язки з університетом та підвищує міжнародну репутацію університету.

Просвітлений, зайнятий та заповзятливий

Залучаючи багатопрофільне та дослідницьке навчання, ми викликаємо у наших студентів потяг до критичного запитання та навчання. Ми також заохочуємо, проінформовані про програму працевлаштування та залучення, розвиток атрибутів та навичок випускників 21 століття. Всесвітньо визнане дослідження, яке інформує наукові установи, політику та практику, сприятиме розвитку бізнес-школи Адама Сміта; його поширення дасть інформацію про викладання, формує нашу культуру та надасть вплив, водночас просуваючи традиції просвітницької діяльності та підприємництва Шотландії.

Університет Глазгової бізнес-школи стрімко розвивається в своїй місії бути всесвітньо відомим та високо оціненим як за викладацьку майстерність, так і за високу якість досліджень. Наше посилання на такого видатного науковця відрізняє університет та бізнес-школу та демонструє наш міждисциплінарний підхід до ділових дисциплін.

Адам Сміт та університет Глазго

Сміт описав свій час у Глазго як: "на сьогоднішній день найкорисніший і, отже, на сьогодні найщасливіший і найпочесніший період мого життя".

Адам Сміт народився в 1723 році в Кірккалді. Він вступив до Університету Глазго в 1737 році в ранньому - але поки незвичному - чотирнадцятирічному віці. Він повернувся до університету, спочатку як професор логіки в 1751 році, а потім через рік як професор моральної філософії, посаду, яку обіймав, поки він не покинув академічне життя в 1764 році за більш прибуткову посаду репетитора / супутника молодого герцога Букклеуха .

Це було не останньою його асоціацією, оскільки в 1787 році він був обраний ректором університету, і в своєму подяковому листі він зауважив, що пам’ятає свої професорські дні як «на сьогоднішній день найкориснішим і, отже, на сьогодні найщасливішим і найпочеснішим періодом мого життя '. Крім курсів філософії та юриспруденції він також дискутував з історії, літератури та мови та публікував нариси про мову та історію астрономії. Але найпомітнішим іншим твором його років у Глазго є його друга велика книга «Теорія моральних почуттів», що вийшла у 1759 році.

Вся робота Сміта глибоко пронизана моральною філософією. Справді, простий факт, що остаточне видання « Теорії моральних почуттів» , що містить великі переробки, з'явився у 1790 році, році його смерті, говорить про те, що прихильність Сміта до моральної точки зору тривала поряд із публікацією «Багатства націй» .

Спадщина Адама Сміта

Сміт є противником спроб спрямувати «ринок», але те, що він насправді проти, це спроба спрямувати діяльність окремих людей, їх «природну свободу» переслідувати свої власні цілі по-своєму. Це сама по собі моральна позиція, і Сміт ніколи не відмовляється від цієї точки зору. Звідси він зазначає, що розподіл праці, як злочинне ненавмисне наслідок, робить працівника дурним і неосвіченим. Для виправлення цього він виступає за публічно субсидовану систему початкової школи. Аналогічним чином уряд може регулювати установи (включаючи банки) в інтересах суспільства.

Сміт популярної репутації - "батько капіталізму" , прихильник "ринкових сил" і віруючий у те, що називається "невидимою рукою" для отримання оптимальних економічних результатів. Однак, якщо ми насправді читаємо Сміта, то ці ознаки можна побачити як грубі спрощення. Якщо б його запитали, що зробив би Сміт із "сек'юритизованих кредитних пакетів" , "токсичних боргів" тощо, то його відповідь, безумовно, полягала б у тому, що ці практики суперечать тому, що він намагався навчити. Його всеохоплююча стурбованість моральною філософією, яка зробить його критичним до того, як керується сучасною економікою. Якби він був «батьком капіталізму», він був би розчарованим батьком.

Сміт - цілісний мислитель. Економічна складова його бачення лише одна з багатьох, і це було вплетене в загальну тканину його думки. Сміт був не лише першим економістом, він був також тонким і значущим філософом, обізнаним і витонченим істориком, уважним і проникливим соціологом, проникливим аналітиком культури. Коротше кажучи, він пропонує погляд на світ і на людську поведінку всередині нього, багатий і складний.

-Крістофер Дж. Беррі, професор політичної теорії (Emeritus)

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

Adam Smith Business School, University of Glasgow

MBA в Глазго надасть вам важливих навичок та знань та надасть вам можливості для мережевих розробок, необхідних для прискорення кар’єри, як менеджера в приватному, третьо ... [+]

MBA в Глазго надасть вам важливих навичок та знань та надасть вам можливості для мережевих розробок, необхідних для прискорення кар’єри, як менеджера в приватному, третьому чи державному секторі, чи в розвитку власних підприємницьких амбіцій. Ми надаємо вам підтримку один на один, щоб допомогти переробити вас у успішного лідера.

Чому ця програма?Ми викладаємо MBA з 1976 року. Наша програма має акредитацію AMBA, що означає, що наша MBA є міжнародно визнаною за найвищим рівнем.Ми цілеспрямовано набираємо невелику, але різноманітну когорту студентів. В результаті ви отримаєте цілеспрямовані 1-2-1 навчання та підтримку, а також зможете зайняти час, щоб засвоїти досвід та навички своїх колег.Lasses Заняття інтерактивні, що забезпечує правильний баланс між навчанням та дискусією.Протягом року ми проводимо серію соціальних, мережевих та гостьових спікерів, щоб покращити ваш досвід навчання та допомогти вам максимально використати свої MBA.Ми пропонуємо премію MBA за професійний розвиток та працездатність. Це унікальна ініціатива, яка включає можливість вас наставити одним із наших випускників MBA.... [-]
Великобританія Глазго
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Adam Smith Business School - Overview