LUMS, McGill, YNU, FGV/EBAPE, IIMB

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що таке IMPM ?

IMPM - це міжнародна програма для менеджерів, яка веде до магістра. Основна програма являє собою набір з п'яти модулів по 10 днів кожен, який проходить понад 18 місяців, організований управлінським мисленням.

Супроводжуючі ці модулі - це всілякі інтригуючі заходи в класі та зовні: спільне тренінг, дружній консалтинг, спеціальні таблиці, менеджерські обміни та впливові команди. Участь у п'яти модулях та оформлення документів та менеджерського обміну задовільно призведе до нагородження сертифікату IMPM .

Ті, хто бажає отримати ступінь магістра в галузі менеджменту з Університету Макгілла або магістра міжнародних магістрів з виконавчого управління з університету Ланкастер, за IMPM сертифікату IMPM , напишуть заключний документ, який дає змогу більш глибоко проаналізувати проблему, яка є ключовим для них.

ДРУЗІЙ КОНСАЛТИНГ

Залучення менеджерів означає більше, ніж просто проведення семінарів та обговорення ідей. Менеджери, які відвідують IMPM занепокоєння з власної роботи, щоб вони могли скористатися досвідом своїх колег.

Це продовжується в програмі навколо столів постійно. Це також інституціоналізовано в процесі, який ми називаємо дружнім консалтингом, де невеликі команди ваших колег працюють з вами з вашими турботами. Цей вхід у ваші проблеми допомагає вам вносити зміни у вашу організацію, спираючись на досвід однокласників, які дбають про ваш успіх.

РЕФЛЕКЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ ТА ПІР-КОРИСТУВАННЯ

Навчання один від одного і факультет не залишається в класі. Після кожного модуля ви пишете відбиток. Це не академічний документ: ви дізнаєтеся, що особливо вразило вас під час роботи модуля та пов'язане з вашими особистими потребами на власній роботі чи у вашій організації. Під час процесу написання ви зв'язуєтесь з командою колег та фахівцем-викладачем, які працюють з вами, щоб зробити ці документи корисними, як вони можуть бути. Ми називаємо це тренінгом для однолітків.

МЕНЕДЖНІ ОБМІН

На півдорозі через програму ви поєднуєтеся з колегою та проводите кращу частину тижня як хост і як відвідувача на робочому місці один одного. Цей процес спостереження за новим менеджером на роботі та надання зворотного зв'язку є простим, але потужним. Це дуже дивно, що вийшло з цих обмінів.

Знайомившись з одним із моїх колег LG у Кореї, я зрозумів, що наша компанія є вразливою до згубних технологій. В результаті ми запустили компанію, що запускає, разом з кращим інформаційним університетом у Бразилії. Ми вважаємо, що це дозволить заощадити нашу компанію. "- Густаво Міотті, голова правління компанії Soprano Eletrometalugica, Бразилія

IMPACT КОМАНДИ

"Ніколи не відправте змінну особу назад до незмінної організації". Проте це майже всі програми розвитку. Ми змінили це. Вам надається можливість, за допомогою нашого керівництва та допоміжних матеріалів, призначити команду, що впливає на роботу, колег чи прямі звіти, щоб допомогти вам відновити навчання в організації. По суті, ці люди практично виконують IMPM . Ви переглядаєте свою команду після кожного модуля та обговоріть, як використовувати навчання для конструктивних змін.

Таким чином, розвиток менеджменту стає розвитком організації. Освіта, що може здатися дорогим для відділу кадрів, стає вразливим інвестором для організації - навчанням кількох менеджерів за ціною одного та глибоких змін, які вони можуть посісти. Чому б не надіслати команду компанії до IMPM для роботи над ключовим питанням?

Я тренував свою команду, як я дізнався. Я народила свою команду, коли росла. Коли я проходив модулі, я взяв основні принципи, і вони були так оцінені моєю командою на роботі, що вони постійно запитували: "Коли ти йдеш до наступного модуля?" - Даніель Смедо, віце-прем'єр-міністр, та генеральний менеджер Групи Мережі по постачанню Канади

ПОСВІДЧЕНІ СТОЛИКИ

Ми маємо правило 50:50 в IMPM : IMPM половини часу у вашому порядку IMPM . Ви сидите за круглим столом, поділіться своїм досвідом та навчіться з колегами. Більшість часу ви перебуваєте в змішаних групах, щоб отримати від різноманітності досвіду. Але зараз у нас також є спеціальні таблиці, де ви можете провести частину часу обговорення з відповідними менеджерами.

Ви можете приєднатися до столу підприємців або власників сімейних підприємств, або ви можете прийти до програми з колегами з вашої галузі або своєї компанії. (LG та Lufthansa вже майже двадцять один рік направили команди менеджерів.)

ШКОЛИ

Ланкастерське університетське управління (LUMS)

У LUMS ви знайдете справді міжнародну, добре розвинуту та амбіційну спільноту. Ми тричі акредитовані та визнані в світі. Дослідження є основою нашого успіху та інформує наше вчення, проштовхує кордони і перетворює життя. Наш спільний підхід та доступ до найсучасніших знань роблять нас маяком для топ-талантів; місце бути.

Факультет менеджменту "Дезателс" університету Макгілла

Компанія Desautels входить до числа кращих міжнародних бізнес-шкіл у світі BusinessWeek, Canadian Business, Forbes, The Economist та The Financial Times. Інноваційні програми та історична репутація факультету за досконалість продовжують залучати кращих студентів та найвидатніших професорів з усього світу, а також найвибагливіших рекрутерів з провідних світових роботодавців.

Йокогамський національний університет

Програма MBA в Національному університеті Yokohama (YNU) послідовно посідає одне з найвищих студентам задоволення одним з найнижчих показників прийому бізнес-шкіл Японії. Знаходячись за 30 хвилин їзди на поїзді з Токіо, YNU завжди прагне грати глобальну роль з довгостроковою перспективою, яка підходить для міста Йокогама, другого за величиною міста країни, і ключових воротах до сучасної Японії.

FGV / EBAPE

FGV / EBAPE пропонує студентам акцент на міжнародних дослідженнях. Заснована у 1950-х роках, школа була піонером в офіційному управлінні в Латинській Америці. Вона була визнана найкращою адміністративною школою протягом другого року роботи і стала серед трьох трьох провідних вищих навчальних закладів Бразилії.

IIM Бангалор

ІІМБ вже сьомий рік поспіль вважається найкращою бізнес-школою в Центральній Азії Eduniversal, Париж. Особливістю IIMB є його сильна спрямованість на лідерство та навички підприємництва, необхідні для успіху в сучасному динамічному бізнес-середовищі. Він співпрацює з більш ніж 114 кращими B-школами у світі для різних дослідницьких ініціатив та студентів

Розташування

Йокогама

Address
〒240-8501 Kanagawa Prefecture, Yokohama, Hodogaya-ku, 常盤台79−1
Йокогама, Префектура Канагава, Японія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: