Прочитайте офіційний опис

ESIC Бізнес112995_pexels-photo-1451447.jpegrawpixel.com / Pexels

Бачення

Розвивати, через освіту і стимул до досліджень, знань і культури, сприяючи формуванню цілісного людського буття і професіоналів, спрямованих на розвиток і вдосконалення суспільства.

Наша місія

- Навчити фахівців, здатних створювати компанії та організації та виконувати в них, з повною відповідальністю, ефективністю та ефективністю в управлінні роботою - на будь-якому рівні - у будь-якій сфері діяльності.

- Поширювати в суспільстві культуру, орієнтовану на етичні цінності та раціональність у бізнесі, створюючи канали комунікації між академічним та діловим світом та стимулюючи бізнес-покликання наших студентів.

- Сприяти науково-технічним дослідженням у сфері ділового адміністрування та маркетингу, не тільки заохочуючи роботу, розроблену в Школі, а й шляхом поширення думки про наукові дії в суспільстві в цілому.

Значення

  • Спогляньте всю людину.
  • Людина має баланс.
  • Форма для життя.
  • Людина сприймає себе вставленим у суспільство.
  • Навчання відданих чоловіків і жінок, здатних взяти на себе відповідальність у суспільстві, демократичним шляхом, що характеризується стосунками, встановленими між членами громади.
  • Бути відкритим і уважним, особливо тим, хто найбільше потребує, незалежно від етнічної, культурної та соціально-економічної ситуації.
  • Зобов'язання перед суспільством.
  • Домагатися наукової строгості з університетською якістю.

У ESIC у нас є три напрямки навчання, пов'язані з діловою дією та новими технологіями.

Випускний район

Освітній проект, заснований на якості та ділової дійсності, що забезпечує інтегративну підготовку.

Випускник ESIC зможе задовольнити бізнес-завдання з гарантією успіху.112994_pexels-photo-1496192.jpegrawpixel.com / Pexels

Область післядипломної освіти

ESIC програми випускників формують бізнес-лідерів на стратегічному, управлінському рівні, з високими технічними можливостями в поєднанні з людською відповідальністю і відданістю роботі. Такий підхід призводить до активної участі у нинішньому конкурентному ринку.

Виконавча зона

В області Executive Education існує широка пропозиція програм, відкритих та / або тренінгів, що відповідають потребам компанії.

Наша інтегральна служба навчання. формує програми, що сприяють професійному розвитку керівників і робочих груп.

Інші різновиди навчання

Як Міжнародна бізнес-школа ми пропонуємо книги, посібники та публікації відомих авторів, які дозволяють не тільки дослідження, але й поширення економічних, ділових, маркетингових та управлінських навичок.

Доступні навчальні програми:
  • португальська
  • Portuguese (Brazil)

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

ESIC Business & Marketing School

Executive MBA в галузі управління проектами - EMBAP спрямована на виконавчих фахівців, які мають досвід і / або зацікавлені в області проекту. Вони забезпечують чудову ос ... [+]

Executive MBA в галузі управління проектами - EMBAP спрямована на виконавчих фахівців, які мають досвід і / або зацікавлені в області проекту. Вони забезпечують чудову основу для розуміння управління курсом і обговорюють роль менеджера. Він керується Керівництвом PMBOK, оновленим у своєму п'ятому виданні.

Мета

Окрім розуміння понять та термінології, необхідних для управління проектами, учасники зможуть:... [-]

Бразилія Курітіба
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
600 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Executive MBA в управлінні бізнесом - EMBA спрямована на досвідчених професіоналів, які в рамках своїх організацій виконують роботу, що характеризується прийняттям рішень ... [+]

Executive MBA в управлінні бізнесом - EMBA спрямована на досвідчених професіоналів, які в рамках своїх організацій виконують роботу, що характеризується прийняттям рішень і управління бізнес-ресурсами, а також тим професіоналам, які виконують подібні і додаткові функції у вищому керівництві.

Повна програма навчання, яка зосереджена на:

Стратегічні міркування топ-менеджменту, що об'єднують аспекти екологічного розуміння та стратегічного розвитку;Вплив технологічних і людських "ключових" факторів;Фінансові методи та облікові інформаційні системи, розробка яких включає міжнародні аспекти управління;Перспектива стратегічного маркетингу, включаючи бізнес-міркування, які повинні бути присутніми у вищому керівництві;Процеси та операції, що генерують продукти та послуги, що відповідають потребам клієнтів та їхній вплив на групу професіоналів, які працюють у компанії;Інтеграційний підхід до управлінських навичок, що становлять центральну ось діяльності загального напрямку.Мета... [-]
Бразилія Курітіба
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
600 години
Кампус
Детальніше англійською мовою