COPPEAD Graduate School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

COPPEAD Graduate School of Business Федерального університету Ріо-де-Жанейро - це бізнес-школа, визнана всесвітньо за свою майстерність.

Враховуючи основні економічні виклики, Бразилії потрібно буде просуватися у підготовці знань та менеджменту, що є основними компонентами для того, щоб компанії могли досягти успіху в сучасному середовищі змагань та міжорганізаційних співробітництв.

На COPPEAD дослідження та знання - це центральні осі всієї діяльності. Таким чином, у щоденній взаємодії зі студентами, компаніями та іншими учасниками ринку знання, які ми виробляємо, спрямовують характер нашої доставки в класі та взаємодію з суспільством. Це основа нашої місії та бачення, і ми вважаємо, що це наш внесок у суспільство.

Опис місії

COPPEAD Graduate School of Business прагне досконалості у викладанні та науково-дослідних програмах випускників бізнесу. Як частина державного університету, ми прагнемо сприяти розвитку Бразилії, надаючи освіту нинішнім та майбутнім бізнес-лідерам, які здатні досягти високих показників як у місцевому, так і глобальному середовищі, а також новим викладачам, які можуть поширювати та створювати інноваційні знання в галузі бізнес.

Бачення

COPPEAD прагне бути першим вибором для студентів, які хочуть вивчати бізнес та управління в Бразилії.

Центральна цінність

Наші центральні цінності - це Високоповажність, Цілісність та Служба для Бразилії.

Досконалість: це наша суть, що спрямовує наше зростання, дослідження, набір викладачів, розробку нових програм, серед інших дій.

Цілісність: Цінність COPPEAD включає в себе посів етичної та соціально відповідальної поведінки в професії управління. Ми розуміємо, що доброчесність - це найкращий спосіб, завдяки якому Школа може виконати свою місію та краще служити Бразилії.

Служба в Бразилії: COPPEAD була третьою школою в Бразилії та першою в Ріо-де-Жанейро, яка запропонувала докторську програму; Перший в Бразилії запропонував міжнародний стандарт MBA повного дня, і він був піонером у галузі вищої освіти з бізнесу та менеджменту в Бразилії. Нам потрібно розвивати людей та організації, щоб розвивати нашу країну.

Заснована в 1973 році, COPPEAD є єдиною бразильською школою бізнесу, що входить до складу бразильської федеральної системи (UFRJ) з міжнародною акредитацією. Наш повний робочий день MBA безкоштовний і єдиний у Латинській Америці входить до числа кращих бізнес-шкіл світу за програмами глобального MBA Financial Times Full-Time.

Рейтинги

Топ-100 Financial Times

11 разів занесені до топ-100 Глобального рейтингу MBA Financial Times.

Топ-100 Financial Times

Executive MBA занесений двічі до топ-100 рейтингів Executive MBA Financial Times.

1º МВА в Бразилії

Обраний кращим MBA у Бразилії Você S / A у 2016 році.

Акредитації, сертифікати та асоціації

127063_logos.png

Федеральний Університет Ріо-де-Жанейро

Федеральний університет Ріо-де-Жанейро був заснований в 1920 році і є першим і найбільшим федеральним університетом в Бразилії. Місією університету є одним з найбільших центрів досконалості у викладанні та дослідженні в країні та Латинській Америці, щоб забезпечити бразильському суспільству засоби домінування, розширення, культивування, застосування та поширення загальної спадщини людських знань, виступають як перетворююча сила.

Розташування

Ріо-де-Жанейро

Address
Rua Pascoal Lemme, 355
Cidade Universitária
Rio de Janeiro - RJ

21941-918 Ріо-де-Жанейро, Держава Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Програми